Downlight İçin Led Ampul Yapma Makinesi

Downlight İçin Led Ampul Yapma Makinesi

1. RT-1, yüksek hassasiyetli, çok işlevli, çevrimiçi otomatik alma ve yerleştirme makinesidir 2. led makinesi, yüksek hassasiyetli bileşen tanıma sistemi ile donatılmış on montaj kafasını kullanır, on-line üretim
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sıva altı için IC direnç kondansatör led ampul makinesi


Ürün Avantajları

1. RT-1 alma ve yerleştirme makinesi: 4 adet kamera: 2 adet Mark ve 2 adet yüksek hızlı tanıma kamerası, eşzamanlı olarak tanır, etkili bir şekilde montaj hızı ve hassasiyeti sağlar.

2. RT-1 led ampuller makinesi: XY sürücüsü ithal yüksek hassasiyetli bileme vidalı çubuk + ithal ağır hizmet tipi doğrusal kılavuz, hızlı konumlandırma, düşük gürültü, yüksek hassasiyet kullanır.

3. led ampul makinesi: Servo Motor ve Sürücü, hassas doğrusal kılavuz, Vakum üreteci, yüksek hassasiyetli nozullar, otomatik besleme entegre sistemi ve yüksek konfigürasyonlu IPC - Yüksek hassasiyet, güçlü stabilite, 24 saat istikrarlı montaj sözü verir.

4, Yeni montaj modu: PCB kartı sabittir ve kafa XYZ ekseni yönünde hareket eder. Yüksek bileşenler takılırken stabilite artırılır.


Referans yapılandırma

1. Kontrol sistemi: endüstriyel bilgisayar + hassas hareket kontrol kartı, yazılım sistemi: ETON bağımsız olarak geliştirilmiş işletim sistemi

3. Hareket motoru: manyetik kaldırma doğrusal motor

4. Nozul düzeni: çeşitli nozul türlerini bağımsız olarak geliştirin

5. Kayar cihaz: hassas vida + doğrusal kılavuz rayı

6. Görsel cihaz: işaret noktası tanıma + bileşen tanıma + yüksek hassasiyetli tanıma

7. Besleyici: hassas elektrikli besleyiciyi benimseyin


Onur gösterisi

ETON ileri teknoloji ve yenilik, pazar devrimini hızlı bir şekilde yönlendirir ve bir dizi fikri mülkiyet teknolojisi elde eder.

9 buluş patenti, 112 pratik patent, 12 yazılım telif hakkı dahil.


Ambalaj& Teslimat

Paketleme Detayları: İhracat için kontrplak kutu!

Bağlantı noktası: Shenzhen

Teslimat Ayrıntıları: 25-30days


Makinenin tamamlanmasından sonra, ihracat nakliyesi sırasında malların çarpışmasından kaynaklanan hasarları önlemek için gövde korunacak ve plastik film ile sarılacaktır.

Müşteri tarafından özelleştirilmiş makinenin boyutunu ölçeceğiz, ardından ahşap bir kutuyu özelleştireceğiz, böylece makine ve ahşap kutunun boyutu tam olarak doğru olacak.

Ahşap kutuların özelleştirilmesinden sonra, ihracat için ahşap kutular kullanıyoruz, ahşap kutular güçlü, ihracat makineleri ve diğer ağır nesneler için uygun, onları korumak için

Üretimden paketlemeye ve nakliyeye kadar ürünlerimiz sıkı kalite kontrolüne sahiptir, yüksek kaliteli malzemeler kullanır, en iyi ürünleri yapar, böylece her müşteri memnuniyeti.


Uyarılar:

1. Ödeme koşulları:% 30 peşin yatırın,% 70 bakiye T / T tarafından sevkıyattan önce ödenmelidir.

2. teslim süresi: mevduat sonra 30 gün.

3. Garanti: 1 yıl (yedek parçalar dahil)


Satış sonrası servis

Bakım süresi: 1 yıl.

Müşterileri düzenli olarak ziyaret edin ve bilgi toplayın.

Teknoloji ve ekipman hakkında gizli bilgi sağlayın.

Hot Tags: downlight için led ampul makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like