Yarı otomatik Şablon Yazıcı 600mm ET-S600 SMT Şablon Priting Makinesi

Yarı otomatik Şablon Yazıcı 600mm ET-S600 SMT Şablon Priting Makinesi

Yarı-otomatik şablon yazıcı 600mm ET-S600 SMT şablon priting makinesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yarı otomatik şablon yazıcı 600mm ET-S600  

12

 

Ürün Açıklaması:

1.Bu Yarı otomatik şablon yazıcı 600mm ET-S600, boyutu 1400 * 800 * 1680mm, platform boyutu 300 * 600mm, PCB boyutu 250 * 550mm, şablon boyutu 550 * 830mm, baskı hızı 0-8000 mm / dak, tekrarlanabilirlik doğruluğu 20 mm'dir, 0.01 mm dış konumlandırma modunda referans deliğin ağırlığı yaklaşık 200 kg'dır.

 

Özellikler:

model

ET-S600

boyutlar

1400 * 800 * 1680mm

Platform boyutu

300 x 600 mm

PCB boyutu

250 x 550mm

Şablon boyutu

550 x 830mm

Baskı hızı

0-8000mm / dakika

PCB kalınlığı

0-50mm

PCB ince ayar aralığı

Ön / yan ± 10 mm

Güç kaynağı

1PAC220V 50 / 60HZ

Platform yüksekliği

850 ± 20 mm

Tekrarlanabilirlik hassasiyeti

± 0.01mm

Konumlandırma modu

Dış / Referans deliği

Ağırlık

Approx.200Kg


Şirket Profili :

  Shenzhen ETON Otomasyon Equipment Co, LTD.is otomatik SMT makinesinin lider üreticisidir. 2011 yılında, ShenZhen Eton Otomasyon Equipment Co, Ltd. 2011 yılında kuruldu, 2011 yılında HT-12 serisi satışa başladı. 2011 yılında, HT-E3 tamamlandı araştırma ve geliştirme (Eton 3 nesil makine).

 

Ürün Özellikleri:

1. Mikrobilgisayar kontrolü, dokunmatik ekran, menü işlem arayüzü.

2. Sıyırıcı şamandırası (otomatik baskı makinesine benzer şekilde, sıyırıcı serbestçe yukarı ve aşağı kayar ve çelik ağ ile seviyeyi otomatik olarak ayarlar .

3. Sıyırıcının basıncı ayarlanabilir (sıyırıcının çelik ağ üzerindeki basıncı, farklı sıyırıcı türlerinin uzunluğuna göre ayarlanabilir .

4. (yani, otomatik baskı makinesine benzer şekilde, çelik kafes yavaş yavaş yükselecek ve kalıbı 2 saniye içinde serbest bırakacak ve daha sonra hızla yükselecek ve PCB kartını hızla bırakacak, bu sıyırma çizim olgusunu önleyebilir, zamandan tasarruf sağlar ve üretimi geliştirir verimlilik) .

5. Dokunmatik ekran menüsünde, sıyırıcının durma süresini, solda, sağda ve solda ve çelik ağın genel durma süresini bağımsız olarak ayarlayabilirsiniz.

6. Farklı konumlandırma biçimleri için bir şablondaki referans kenara sabit yol, referans kenarı konumlandırma ve aynı zamanda kıyaslama deliği konumlandırmasını belirleyen Benchmark delik konumlandırma plakası

7. Zaman göstergesi, otomatik baskı numarası sayımı, ekran koruma fonksiyonu gibi fonksiyonlara sahip dokunmatik ekran.

8. Kazıyıcı hız ayar fonksiyonu ve acil durdurma fonksiyonunun güvenliği ile donatılmıştır.

9. Baskı desenleri: tek / çift set menüsü (isteğe bağlı).

10 . Baskı çalışma durumu: otomatik / yarı otomatik / inç baskı durumu (menü ayarı isteğe bağlıdır).

 

Şirketimiz

ETON

Her gün, dünyanın her yerindeki insanlar hayatlarımızı ve dünyamızı iyileştirebilecek fikirler geliştiriyor.

Bu fikirleri gerçek ürünlere dönüştürmeye yardımcı olmak, yaptığımız ve bizi yönlendiren şeydir. Bunu başarmak için, tam elektronik üretim zinciri ve SMT yerleştirme süreci için yenilikçi çözümler geliştirerek fizibilite ve verimlilik sınırlarını sürekli olarak yükseltiyoruz. ETON, müşterilerimizin daha verimli ve verimli çalışmasına yardımcı olan kaliteli ürünler üretmeye kendini adamıştır. ETON, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve çalışanlarımıza adalet ilkeleriyle rehberlik etmekte ve potansiyellerini en iyi şekilde yapmalarına yardımcı olmaktadır.

 

Temel yeterlilik

Yıllar geçtikçe, bizi sektörde dünya lideri olmayı garanti eden temel yetkinlikler geliştirdik: Özelleştirme, Kısa teslim süresi, Esneklik, Müşteri Memnuniyeti, Üstün Kaliteli Ürünler, Paranızın Değeri, Uluslararası Dağıtım Ağı, Kapsamlı Servis Desteği


Kurumsal hedefler

Güvenilir ürün ve hizmetlerin zamanında teslimi ile müşteri memnuniyetini sağlamak Teknolojik olarak üstün ürünler sunmak için sürekli araştırma ve geliştirmeye önem vererek etkin ve kaliteli bir çalışma ortamını sürdürmek. Kaliteli personeli adil bir ödül sistemi, sürekli eğitim ve iyileştirme yoluyla çekmek ve elde tutmak. becerilerin yanı sıra kariyer geliştirme fırsatları

 

hizmetlerimiz

1. teklif manuel kullanıcı detay.

2. müşteri fabrikamızda çalışma ve eğitim.

3. yurtdışı hizmet sunuyoruz: mühendisleri gönderebilirsiniz

4. yüklemek için müşteri fabrikaya


Hot Tags: yarı otomatik şablon yazıcı 600mm et-s600 smt şablon priting makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like