SMT Otomatik 5 Zonlu Reflow Fırın SMT Lehimleme Fırın, Elektrikli Kaynak Isı Fırınlı SMT Makina

SMT Otomatik 5 Zonlu Reflow Fırın SMT Lehimleme Fırın, Elektrikli Kaynak Isı Fırınlı SMT Makina

Küçük Boylu Reflow Lehimleme Fırını ET-R5 ET-R5 Küçük Boylu Reflow Fırını: Reflow kaynak işleminin basit işlemi "serigrafi lehim pastası - yama - reflow kaynağı", çekirdeği doğru serigrafidir. PPM makina verimi, reflow kaynağı kontrol etmektir ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Küçük Boy Reflow Lehimleme Fırını ET-R5

ET-R5 Küçük Boy Reflow Fırın :

77777  

 

Reflow kaynak işleminin basit işlemi "serigrafi lehim pastası - yama - reflow kaynağı", çekirdeği doğru serigrafidir, yama PPM makine verimi ile belirlenir, yeniden akış kaynağı sıcaklık yükselmesini ve yüksek sıcaklığı kontrol etmektir. sıcaklık eğrisi düşer.

 

Eşsiz gelişmiş uzun ömürlü ısıtma sistemi

1. Isıtma sistemi verimlilik ve enerji tasarrufu sağlayan İsveç nikel ısıtıcıyı benimser. Radyasyon gücünün en yüksek dalga boyu, sıcaklık artış hızını hızlandırmak, ısıl verimi artırmak için eğri yüzey reflektörlü 4UM'dur. Ve özel cebri hava sirkülasyon yapısı PCB'yi ve bileşeni ısındırarak tamamen "gölge etkisini" tamamen ortadan kaldırır .

2. Isıtma koruma sistemindeki özel yüksek sıcaklık bariyer yapısı (Amerika Birleşik Devletleri CRS yüksek yoğunluklu yalıtım taş yünü) ve geçiş sırasında özel demir. Çevreyi korumak için akı giderme sistemiyle kurşunsuz lehimleme için uygundur.

3. ithal Tayvan SanYue uzun şaft yüksek sıcaklık fan motoru ve W şekilli ısı kanalı, gürültü veya titreşim ve bakım için uygun kullanarak.

4. PCB'ye eşit şekilde dağıtılan ısıyı garantilemek için sıcak havayı yönlendiren gözenekli alüminyum plakalı ısıtma bölgeleri. Makine davlumbazı, temizlik ve bakım için uygun tamamen açılabilir.

 

model

ET-R5

Isıtma bölgesi

Üst 5 / Alt 5

Isıtma geçişi

1800mm

Isıtma tarzı

Sıcak hava

Soğutma bölgesi

bir bölge

PCB Max Genişliği

300mm

Konveyör yönü

Sol-Sağ (RL isteğe bağlı)

İşlem yüksekliği

880 ± 20 mm

Konveyör tarzı

örgü kemer

Konveyör hızı

0-1500mm / dakika

Güç

5 satır 3 faz AC 380V 50 / 60Hz

Başlangıç tüketimi

12KW

Sürekli Tüketim

5kW

Rampa süresi

Nisan 15mins

Sıcaklık ayar noktası

400 ° C'ye kadar oda sıcaklığı

Sıcaklık kontrolü

PID Tenmperatem kapalı devre kontrolü

Sıcaklık doğruluğu

± 1 ° C

Pcb sapma sıcaklığı

± 2 ° C

Anormal alarm

donanımlı sıcaklık anormal alarm cihazı

boyutlar

L3000 * W660 * H1220mm

Net ağırlık

450kgs

 

Şirket Profili

Shenzhen ETON Otomasyon Ekipmanları A.Ş., LTD. Ana araştırma ve geliştirme, bütünleşik otomasyon ekipmanları üreticilerinde satışa sunulması gereken ürünler, ana ürünler: SMT lehim pastası yazıcı, lehim pastası karıştırıcı, SMT besleyici, otomatik makine, tam otomatik makine, otomatik emme makinesi, tam otomatik çift raylı plaka, paralel mühür transfer makinesi, yüksek hızlı yerleştirme makinesi, standart dışı özel üretimin çeşitli ana ekipmanlarının SMT üretimi ile araştırma ve geliştirme hedeflenebilir, üretim hattını daha akıllı, insancıl, yüksek kaliteli, yüksek rty modern akıllı üretim haline getirir. insan gücünden tasarruf edin ve üretim verimliliğini artırın. Güveniniz bizim en büyük gücümüzdür.

Şirketin kuruluşundan bu yana, uzun yıllara dayanan araştırma ve geliştirme tecrübesiyle birlikte gelişmiş tasarım tecrübesi, yönetim anlayışı ve mükemmel üretim teknolojisini ve kullanıcı geri bildirim bilgilerine göre, bilimsel ve teknolojik yeniliklere sürekli yatırım yapmak. Ming kaisheng görünümden montaj kalitesine, ekonomik ve çevre korumasına kadar daha titiz ve yeni, yerli ve yabancı endüstri kullanıcıları için yeni bir seçenek sunuyor.

Çok sayıda eski ve yeni kullanıcının desteğiyle, entegre tasarım, üretim, satış, esnek, profesyonel, hızlı 24 saat yanıt hizmeti, son derece rekabetçi bir SMT ekipman endüstrisi üretim işletmeleri haline geldi.

 

Servisimiz

1.ürünlerimiz ve fiyat hakkında soruşturma 24 saat içinde cevap verilecektir;

2. Tüm sorularınızı akıcı İngilizce olarak cevaplamak için iyi eğitimli ve deneyimli personel;

3. sunmak için en iyi ürün ve fiyat;

4. en kısa sürede ürünleri teslim etmek; 5. ürün göndermeden önce sıkı QC;

6. 1 yıl garanti ile!

7.İyi ambalaj!

Hot Tags: smt otomatik 5 bölgeleri yeniden akış fırın smt lehimleme fırın, elektrikli kaynak ısı fırını smt makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like