Reflow Lehimleme Fırın / kızılötesi Reflow Lehimleme Fırın / eflow Lehimleme Makinası

Reflow Lehimleme Fırın / kızılötesi Reflow Lehimleme Fırın / eflow Lehimleme Makinası

KÜÇÜK BOYUT BİLGİSAYAR VE RAYLI KANADA YANITMA 12 ısıtma bölgesi ile yukarı ve aşağı Gelişim aşaması Sürekli olarak ısı transfer verimliliği ve kaynak güvenilirliğinin iyileştirilmesine göre yeniden akış kaynağı beş aşamaya ayrılabilir. Sıcak plaka iletiminin ilk nesil reflow ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

KÜÇÜK BOYUTLU BİLGİSAYAR VE RAYLI KULAKLIK FIRIN

 

aa

 

12 ısıtma bölgesi ile yukarı ve aşağı

Gelişim evresi

Isı transfer verimliliğinin ve kaynak güvenilirliğinin sürekli iyileştirilmesine göre, yeniden akış kaynağı beş aşamaya ayrılabilir.

İlk nesil

Sıcak plaka iletimi yeniden akış kaynağı ekipmanları: ısı transferi verimi gölge efektli en yavaş 5-30w / m2K'dır (ısıtma verimliliği farklı malzemeler için farklıdır).

İkinci nesil

Kızılötesi termal radyasyon yeniden akış kaynak ekipmanları: ısı transferi verimliliği yavaş, 5-30w / m2K (farklı malzemelerin kızılötesi radyasyon verimliliği farklı), gölge etkisi var, bileşenlerin rengi ısı emilimi üzerinde büyük bir etkiye sahip.

Üçüncü nesil

Sıcak hava akış kaynağı ekipmanları: yüksek ısı transfer verimi, 10-50 W / m2K, gölge etkisi yok, renk ısı emilimini etkilemez.

Dördüncü nesil

Gaz fazı yeniden akış kaynak sistemi: yüksek ısı transfer verimi, 200-300 W / m2K, gölge etkisi yok, kaynak işlemi yukarı ve aşağı hareket gerektiriyor, zayıf soğutma etkisi.

Beşinci nesil


Kararlı ve güvenilir elektrik kontrol sistemi

1.It bulanık kontrol ve PID akıllı hassas kontrol sistemi sahibi ithal termostat kontrolü benimser.It dış ısı değişikliklerine hızlı tepki ve PID akıllı çalışma ve otomatik kontrol ısıtma ile dengeli daha fazla sıcaklık sağlayabilir.

2. Her bir sıcaklık bölgesi tarafından Tayvan'dan ithal edilen termokupl kullanılarak, her bir sıcaklık bölgesindeki değişiklikleri hızlı ve hassas bir şekilde tetikleyebilir, zamanında transfer edip kontrol edebilir, her bölgedeki sıcaklık dengesini telafi edebilir.

3. Özel SSR katı hal rölesi, özel radyatörle eşleşti ve ısı verimliliğini büyük ölçüde artırdı ve kullanım ömrünü etkili bir şekilde uzattı. Temas çıkışı yok ve termostat ile bulanık kontrol fonksiyonu, dış sıcaklık ve kalorifik değer değişikliklerini izleyebilir, ısıtma cihazını minimum darbeyle kontrol edebilir, sıcaklık kontrolünün yüksek hassasiyetini ve dahili sıcaklıkta eşit sıcaklık sağlayabilir

 

Şirket Profili

Shenzhen ETON Otomasyon Ekipmanları A.Ş., LTD. Ana araştırma ve geliştirme, bütünleşik otomasyon ekipmanları üreticilerinde satışa sunulması gereken ürünler, ana ürünler: SMT lehim pastası yazıcı, lehim pastası karıştırıcı, SMT besleyici, otomatik makine, tam otomatik makine, otomatik emme makinesi, tam otomatik çift raylı plaka, paralel mühür transfer makinesi, yüksek hızlı yerleştirme makinesi, standart dışı özel üretimin çeşitli ana ekipmanlarının SMT üretimi ile araştırma ve geliştirme hedeflenebilir, üretim hattını daha akıllı, insancıl, yüksek kaliteli, yüksek rty modern akıllı üretim haline getirir. insan gücünden tasarruf edin ve üretim verimliliğini artırın. Güveniniz bizim en büyük gücümüzdür.

Şirketin kuruluşundan bu yana, uzun yıllara dayanan araştırma ve geliştirme tecrübesiyle birlikte gelişmiş tasarım tecrübesi, yönetim anlayışı ve mükemmel üretim teknolojisini ve kullanıcı geri bildirim bilgilerine göre, bilimsel ve teknolojik yeniliklere sürekli yatırım yapmak. Ming kaisheng görünümden montaj kalitesine, ekonomik ve çevre korumasına kadar daha titiz ve yeni, yerli ve yabancı endüstri kullanıcıları için yeni bir seçenek sunuyor.

Çok sayıda eski ve yeni kullanıcının desteğiyle, entegre tasarım, üretim, satış, esnek, profesyonel, hızlı 24 saat yanıt hizmeti, son derece rekabetçi bir SMT ekipman endüstrisi üretim işletmeleri haline geldi.

 

Temel yeterlilik

Yıllar geçtikçe, bizi sektörde dünya lideri olmayı garanti eden temel yetkinlikler geliştirdik: Özelleştirme, Kısa teslim süresi, Esneklik, Müşteri Memnuniyeti, Üstün Kaliteli Ürünler, Paranızın Değeri, Uluslararası Dağıtım Ağı, Kapsamlı Servis Desteği

 

Kurumsal hedefler

Güvenilir ürün ve hizmetlerin zamanında teslimi ile müşteri memnuniyetini sağlamak Teknolojik olarak üstün ürünler sunmak için sürekli araştırma ve geliştirmeye önem vererek etkin ve kaliteli bir çalışma ortamını sürdürmek. Kaliteli personeli adil bir ödül sistemi, sürekli eğitim ve iyileştirme yoluyla çekmek ve elde tutmak. becerilerin yanı sıra kariyer geliştirme fırsatları

Hot Tags: lehimleme lehimleme fırın / kızılötesi lehimleme lehimleme fırın / eflow lehimleme makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like