PCB Ekipmanları Sıcak Rüzgar SMT Reflow Fırın SMT Makinesi

PCB Ekipmanları Sıcak Rüzgar SMT Reflow Fırın SMT Makinesi

Küçük Boy Reflow Lehimleme Fırını ET-R5 ET-R5 Küçük Boy Reflow Fırını: Özellikler: No.1 Eşsiz, gelişmiş, uzun ömürlü ısıtma sistemi 1. Isıtma sistemi, verimlilik ve enerji tasarrufu sağlayan İsveç nikel ısıtıcıyı benimser. Radyasyon gücünün en yüksek dalga boyu kavisli yüzeyli 4UM ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Küçük Boy Reflow Lehimleme Fırını ET-R5

ET-R5 Küçük Boy Reflow Fırın :

8888

Özellikler

No.1 1 benzersiz gelişmiş uzun ömürlü ısıtma sistemi

1. Isıtma sistemi, verimlilik ve enerji tasarrufu sağlayan İsveç nikel ısıtıcıyı benimser. Radyasyon gücünün en yüksek dalga boyu, sıcaklık artış hızını hızlandırmak, ısıl verimi arttırmak için eğri yüzey reflektörlü 4UM'dur. Ve özel cebri hava sirkülasyon yapısı PCB'yi ve bileşeni ısındırarak tamamen "gölge etkisini" tamamen ortadan kaldırır .

2. Isıtma koruma sistemindeki özel yüksek sıcaklık bariyer yapısı (Amerika Birleşik Devletleri CRS yüksek yoğunluklu yalıtım taş yünü) ve geçiş sırasında özel demir. Çevreyi korumak için akı giderme sistemiyle kurşunsuz lehimleme için uygundur.

3. ithal Tayvan SanYue uzun şaft yüksek sıcaklık fan motoru ve W şekilli ısı kanalı, gürültü veya titreşim ve bakım için uygun kullanarak.

4. PCB'ye eşit şekilde dağıtılan ısıyı garantilemek için sıcak havayı yönlendiren gözenekli alüminyum plakalı ısıtma bölgeleri. Makine davlumbazı tamamen temizlik ve bakım için uygun açılabilir.

No.2 Pürüzsüz ve güvenilir iletim sistemi

1. Konveyör sistemi, Tayvan'dan ithal edilen STK ayarlanabilir hız motorunu kullanarak 1: 150 türbin redüktörü ile eşleşebilir, hız 0-1200 mm / dak arasında değişir.

2. Bağımsız rulo yapısı ve destek sorunsuz çalışmasını sağlamak için eşlik eden paslanmaz örgü kemer ile destek ve maç ve hız hassasiyeti ± 20 mm / dak.

3. Özel paslanmaz çelik hasır kemer: dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı ve uzun ömür.

 

Elemanın çarpmasını önleyen ana faktörler aşağıdaki gibidir:

1. Güçlü yapıştırma kuvveti olan kaynak malzemeleri seçin. Kaynak malzemelerinin baskı doğruluğu ve bileşenlerin montaj doğruluğu da iyileştirilmelidir.

2. Bileşenlerin dış elektrotları iyi ıslanma stabilitesine sahip olmalıdır. Önerilen: 400C'nin altındaki sıcaklık,% 70 RH'nin altındaki nem, bileşenlerin fabrikaya kullanımı 6 ayı geçmemelidir.

3. Lehim eridiğinde bileşenlerin ucundaki yüzey gerilimini azaltmak için küçük kaynak bölgesi genişlik ölçüsünü benimseyin. Ek olarak, lehimin baskı kalınlığı 100um gibi uygun şekilde azaltılabilir.

4. Kaynak sıcaklığı yönetim koşulu ayarı, bileşen çözgülemesi için de bir faktördür. Genel amaç, özellikle elemanın iki ucunda kaynak dolguları oluşturulmadan önce, ısıtma üniformitesini sağlamaktır.

 

model

ET-R5

Isıtma bölgesi

Üst 5 / Alt 5

Isıtma geçişi

1800mm

Isıtma tarzı

Sıcak hava

Soğutma bölgesi

bir bölge

PCB Max Genişliği

300mm

Konveyör yönü

Sol-Sağ (RL isteğe bağlı)

İşlem yüksekliği

880 ± 20 mm

Konveyör tarzı

örgü kemer

Konveyör hızı

0-1500mm / dakika

Güç

5 satır 3 faz AC 380V 50 / 60Hz

Başlangıç tüketimi

12KW

Sürekli Tüketim

5kW

Rampa süresi

Nisan 15mins

Sıcaklık ayar noktası

400 ° C'ye kadar oda sıcaklığı

Sıcaklık kontrolü

PID Tenmperatem kapalı devre kontrolü

Sıcaklık doğruluğu

± 1 ° C

Pcb sapma sıcaklığı

± 2 ° C

Anormal alarm

donanımlı sıcaklık anormal alarm cihazı

boyutlar

L3000 * W660 * H1220mm

Net ağırlık

450kgs

 

Şirket Profili :

Shenzhen ETON Otomasyon Equipment Co , her fabrikada ekipmanın hızını, hassasiyetini ve dengesini sağlamayı ve endüstriyel zekâ çağına kaiyang bilgeliğine katkıda bulunmayı taahhüt eden Çin'de yüksek kaliteli bir SMT ekipman sağlayıcısıdır. SMT ekipmanı ve standart dışı üretim alanlarında ürün, çözüm ve hizmetler. Kurumsal inovasyonu teşvik etmek, ürün kalitesini iyileştirmek ve müşteriler için sürekli değer yaratmak için benzer düşünen her bir ortak ile işbirliği yapıyoruz.

ETON, müşteri talebinin başlangıç noktasına ve öncelikle müşteri hizmeti ilkesine bağlı kalmakta, sürekli tecrübe kazanmakta ve kendi seviyesini ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak artırmak için araştırma ve geliştirme yatırımlarını arttırmaktadır.

 

Güvenlik ve Hızlı Ulaşım

1. Ambalaj: Vakumlu ahşap kutu ambalajı

2.ödeme koşulları: T / T (üretime başlamak için% 30% mevduat, teslimattan önce% 70%)

3. Teslim tarihi 30 gün sonra ödeme aldı.

4. teslimat demektir: shenzhen deniz yoluyla

Hot Tags: pcb ekipman sıcak rüzgar smt reflow fırın smt makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like