Yüksek Kaliteli SMT Makinesi Reflow Fırın SNT Makinesi

Yüksek Kaliteli SMT Makinesi Reflow Fırın SNT Makinesi

Küçük Boylu Reflow Lehimleme Fırını ET-R5 ET-R5 Küçük Boylu Reflow Fırını: Düzgün ve güvenilir şanzıman sistemi -1200mm / dakika. 2. Bağımsız silindir ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Küçük Boy Reflow Lehimleme Fırını ET-R5

ET-R5 Küçük Boy Reflow Fırın :

88  

 

model

ET-R5

Isıtma bölgesi

Üst 5 / Alt 5

Isıtma geçişi

1800mm

Isıtma tarzı

Sıcak hava

Soğutma bölgesi

bir bölge

PCB Max Genişliği

300mm

Konveyör yönü

Sol-Sağ (RL isteğe bağlı)

İşlem yüksekliği

880 ± 20 mm

Konveyör tarzı

örgü kemer

Konveyör hızı

0-1500mm / dakika

Güç

5 satır 3 faz AC 380V 50 / 60Hz

Başlangıç tüketimi

12KW

Sürekli Tüketim

5kW

Rampa süresi

Nisan 15mins

Sıcaklık ayar noktası

400 ° C'ye kadar oda sıcaklığı

Sıcaklık kontrolü

PID Tenmperatem kapalı devre kontrolü

Sıcaklık doğruluğu

± 1 ° C

Pcb sapma sıcaklığı

± 2 ° C

Anormal alarm

donanımlı sıcaklık anormal alarm cihazı

boyutlar

L3000 * W660 * H1220mm

Net ağırlık

450kgs

 

Düzgün ve güvenilir iletim sistemi

1. Konveyör sistemi, Tayvan'dan ithal edilen STK ayarlanabilir hız motorunu kullanarak 1: 150 türbin redüktörünün düzgün çalışmasını sağlar, hız 0-1200 mm / dak arasında değişir.

2. Bağımsız rulo yapısı ve destek sorunsuz çalışmasını sağlamak için eşlik eden paslanmaz örgü kemer ile destek ve maç ve hız hassasiyeti ± 20 mm / dak.

3. Özel paslanmaz çelik hasır kemer: dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı ve uzun ömür.

 

Kararlı ve güvenilir elektrik kontrol sistemi

1. Bulanık mantık ve PID yakın döngü kontrolüne sahip ithal termostat kontrolünü benimser. Sıcaklık değişimlerine hızlı tepki verebilir ve PID akıllı çalışma ve otomatik kontrol ısıtması ile daha fazla sıcaklık dengesi sağlayabilir.

2. Tayvan'dan her sıcaklık bölgesine ithal edilen Fanda termokuplunu kullanarak hızlı ve hassas bir şekilde her sıcaklık bölgesindeki değişiklikleri tetikleyebilir, zamanında yanıt verebilir ve zamanında kontrol edebilir, her bölgedeki sıcaklık dengesini telafi edebilir.

3. Özel ısı dağıtma bloğu ile eşleşen özel SSR katı hal rölesi ısı verimliliğini büyük ölçüde artırır ve etkin bir şekilde kullanım ömrünü uzatır. Termostat ile temassız çıkış ve bulanık kontrol fonksiyonu, ısıtma cihazını minimum olarak kontrol ederek bölge sıcaklığındaki değişiklikleri izleyebilir nabız, sıcaklık kontrolü ve homojen sıcaklık dağılımı yüksek hassasiyet sağlanması. Uzunluk, yön, sıcaklık dağılımı, hepsi IPC standartlarına uygundur.

 

Etki süreci faktörü

SMT yeniden akıtma kaynak işleminde, bileşenlerin eşit olmayan bir şekilde ısınmasının ana nedenleri şunlardır: Isınma kaynak bileşenlerinin ısı kapasitesi veya ısı emilimindeki fark, taşıyıcı bant veya ısıtıcı kenarının etkisi ve yeniden akış kaynağı ürünlerinin yükü.

1. Genel olarak, PLCC ve QFP, ayrı bir talaş elemanından daha büyük bir ısı kapasitesine sahiptir ve büyük alan elemanlarını küçük parçalardan kaynaklamak daha zordur.

2. Yeniden akış kaynak fırında, aktarılan ürünlerde yeniden akış kaynağı gerçekleştirildiğinde, konveyör kayışı bir ısı dağıtım sistemine dönüşür. Ek olarak, ısı dağılımı koşulları, ısıtma kısmının ve merkezin kenarlarında farklıdır.

3. Ürün yüklemesinin farklı etkileri.Yüksek lehimleme sıcaklık eğrileri, yük, yük ve farklı yük faktörleri altında iyi tekrarlanabilirlik sağlamak için ayarlanmalıdır. Yük faktörü şöyle tanımlanır: LF = L / (L + S); montaj substratı, S = montaj substratı aralığı.

Yeniden akış kaynak işleminde iyi tekrarlanabilirlik elde etmek için, yük faktörü ne kadar büyükse, o kadar zor olur. Genellikle, yeniden akış fırınının maksimum yük faktörü aralığı 0.5 ~ 0.9'dur. Bu, ürüne (bileşen kaynak yoğunluğu, farklı alt tabaka) ve reflow fırın türü. Pratik kaynak iyi kaynak sonuçları ve tekrarlanabilirlik için önemlidir.

 

SSS

S: Siz bir fabrika veya ticaret şirketi misiniz?

A: Biz   10 yıldan fazla deneyime sahip otomatik SMT makinelerin lider üreticisi, kalitemizi, güvenilirliğimizi, verimliliğimizi ve ürün ve hizmetlerimizin rekabet gücünü sürekli iyileştirmeye en üst kaliteyi ve bağlılığı sağlamayı taahhüt etmiştir.

S: Teklif nasıl alınır?

A: Lütfen bize doğrudan bir soruşturma gönderin. Malzeme, boyut, renk, kalınlık, miktar vb. Gibi özel detaylar almamız gerekiyor.

S: Özelleştirilmiş olarak üretim yapabilir misiniz?

Bir: evet, biz profesyonel bir teknik ekibimiz var, biz üretebilir makine gereksinimlerinize bağlıdır.

Q: ödeme koşulları nelerdir?

Bir: kabul tt / lc, her vade tartışabiliriz.

Hot Tags: yüksek kaliteli smt makinesi reflow fırın snt makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like