Otomatik Lehim Krem Yapıştırma Mikseri SMT Makinesi

Otomatik Lehim Krem Yapıştırma Mikseri SMT Makinesi

Lehim pastası karıştırıcı fonksiyonu: bu makine mikrobilgisayar kontrollü otomatik lehim pastası karıştırıcı, özellikleri kolay kullanım ve hızlı karıştırma, iyi karıştırma yeteneği, karıştırma işlemi sırasında, lehim pastası şişe açmak gerekmez, böylece lehim pastası yok...

Ürün ayrıntıları

Lehim pastası karıştırıcı

q

İşlev:

Bu makine mikrobilgisayar kontrollü otomatik lehim pastası karıştırıcısıdır, kolay işlem ve hızlı karıştırma, iyi karıştırma kabiliyeti, karıştırma işlemi sırasında, lehim pastasının şişeyi açması gerekmez, böylece lehim pastası oksidasyon veya suya sahip olmaz buhar, manuel karıştırma yerine, iş verimliliği ve kalitesi büyük ölçüde iyileştirilir.Karıştırma ilkesi: karıştırma modu motor devri ve dönme, kalay soğutmaya gerek yok

Uzaklaşan suyu alın, lehim pastasını kısa sürede sıcaklığa getirin, aynı anda eşit miktarda karıştırın, hemen kullanılabilir, SMT baskı işlemini basitleştirin; Standardizasyon. Yeni ve eski lehim pastası karıştırılabilir ve karıştırılabilir. Kapalı karışımın en büyük avantajı sabit çalışma süresi ve yumuşak lehim pastasıdır. Yeni aktif lehim pastası eski ve yeni lehim pastasının karıştırılmasıyla elde edilebilir.

 

Makine özellikleri

maksimum hız 1000 rpm'ye ulaşabilir

Karıştırırken, lehim pastasını önceden buzdan çıkarmak gerekir;

kabı açmak zorunda değilsiniz;

güç tek fazlı 220v:

Gaz problemi yok:

kalay tozunun şeklini tahrip etmez:

fikstürler her çeşit 500g ambalaj lehim pastası konservesi için uygundur;

Karıştırma zamanı keyfi ayarlanabilir;

8 manuel hız kontrol fonksiyonuna sahip

 

Teknik parametre:

boyut

400x400x420mm

Ağırlık

35kg hakkında

Çalışma gerilimi

AC 220V 50Hz 60Hz> 60W

Çalışma hızı

Motor 1350 RPM devri: 1000 RPM Dönme: 500PRM

Çalışma kapasitesi

500 g. Şırınga, kırmızı plastik tüp vb. Fikstür özelleştirilebilir.

İki kutu lehim pastasını aynı anda karıştırın

500g

Stiring zaman

1-99 dakika dijital olarak ayarlanabilir

Çalışma yöntemi

Kolay kullanım için hafif dokunmatik düğme

Fikstür fonksiyonu

Her çeşit marka lehim pastası konservesi için üniversal fikstür

Çalışan gürültü

Düşük çalışma gürültüsü <>

 

Şirket Profili

Shenzhen ETON Otomasyon Ekipmanları A.Ş., LTD. Ana araştırma ve geliştirme, bütünleşik otomasyon ekipmanları üreticilerinde satışa sunulması gereken ürünler, ana ürünler: SMT lehim pastası yazıcı, lehim pastası karıştırıcı, SMT besleyici, otomatik makine, tam otomatik makine, otomatik emme makinesi, tam otomatik çift raylı plaka, paralel mühür transfer makinesi, yüksek hızlı yerleştirme makinesi, standart dışı özel üretimin çeşitli ana ekipmanlarının SMT üretimi ile araştırma ve geliştirme hedeflenebilir, üretim hattını daha akıllı, insancıl, yüksek kaliteli, yüksek rty modern akıllı üretim haline getirir. insan gücünden tasarruf edin ve üretim verimliliğini artırın. Güveniniz bizim en büyük gücümüzdür.

Şirketin kuruluşundan bu yana, uzun yıllara dayanan araştırma ve geliştirme tecrübesiyle birlikte gelişmiş tasarım tecrübesi, yönetim anlayışı ve mükemmel üretim teknolojisini ve kullanıcı geri bildirim bilgilerine göre, bilimsel ve teknolojik yeniliklere sürekli yatırım yapmak. Ming kaisheng görünümden montaj kalitesine, ekonomik ve çevre korumasına kadar daha titiz ve yeni, yerli ve yabancı endüstri kullanıcıları için yeni bir seçenek sunuyor.

Çok sayıda eski ve yeni kullanıcının desteğiyle, entegre tasarım, üretim, satış, esnek, profesyonel, hızlı 24 saat yanıt hizmeti, son derece rekabetçi bir SMT ekipman endüstrisi üretim işletmeleri haline geldi.

 

hizmetlerimiz

1. teklif manuel kullanıcı detay.

2. müşteri fabrikamızda çalışma ve eğitim.

3. yurtdışı hizmet sunuyoruz: mühendisleri gönderebilirsiniz

4. yüklemek için müşteri fabrikaya

 

SSS

Q: ödeme koşulları nelerdir?

Bir: kabul tt / lc, her vade tartışabiliriz.

S: Garanti süresi ne kadardır?

A: Tüm ETON ürünleri tam bir yıl garantiye sahiptir. Uygun fiyat ve uzun vadeli satış sonrası servis ile aşınan parçalar tedarik edin. Zahmetsiz garantimiz dışında, toplam müşteri memnuniyetine inanıyoruz.

Size hizmet etme fırsatını dört gözle bekliyoruz!

 

 


 


Hot Tags: otomatik lehim kremalı pasta karıştırıcı smt makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like