Otomatik Reflow Lehimleme Fırını SMT Makinesi

Otomatik Reflow Lehimleme Fırını SMT Makinesi

KÜÇÜK BOYUTLU BİLGİSAYAR VE RAYLI KANADA YENİLEME FIRINI 12 ısıtma bölgesi ile yukarı ve aşağı "Yeniden akış kaynak işleminin basit işlemi" ekran baskısı lehim pastası - yama - akış kaynağı, özü doğru ekran baskısıdır, yama PPM tarafından belirlenir makine verimi, reflow kaynağı ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

KÜÇÜK BOYUTLU BİLGİSAYAR VE RAYLI KULAKLIK FIRIN

 

99

 

12 ısıtma bölgesi ile yukarı ve aşağı

 

Reflow kaynak işleminin basit işlemi "serigrafi lehim pastası - yama - reflow kaynağı", çekirdeği doğru serigrafidir, yama PPM makine verimi ile belirlenir, yeniden akış kaynağı sıcaklık yükselmesini ve yüksek sıcaklığı kontrol etmektir. sıcaklık eğrisi düşer.

 

Teknik Özellikler:

Eşsiz gelişmiş uzun ömürlü ısıtma sistemi

1. The ısıtma sistemi verimlilik ve enerji tasarrufu ile İsveçli nikel ısıtıcı benimsemek. Radyasyon gücünün tepe dalga uzunluğu 4UM'dir ve yükselen sıcaklık hızına kavisli yüzey yansıtıcı ile termal verimi arttırır. Özel basınçlı hava sirkülasyon sistemi PCB'yi ve komponenti üniform bir şekilde ısıtır ve “gölge etkisini” tamamen ortadan kaldırır.

2. Isıtma koruma sisteminde özel yüksek sıcaklığa dayanıklı koruma sistemi ve fırında özel demir kullanılması.

3. kullanarak ithal Tayvan SanYue uzun eksen yüksek sıcaklık fan motoru ve W şekilli ısı borusu, Model tasarımı, hiçbir gürültü, darbesiz ve bakım için kolay.

4. Tüm fırın gözenekli alüminyumdur ve sıcak havayı PCB'ye eşit olarak sıcak havayı garantilemek için sıcak havayı transfer eder. Bütün üst fırın armatürleri tamamen açılabilir ve böylece fırının içini kolayca temizleyebilirsiniz.

Düzgün ve güvenilir iletim sistemi

1.The iletim sistemi 1: 150 türbin redüktör ile düzgün çalışan Tayvan'dan ithal STK ayarlanabilir hızlı motor kullanın, hız aralığı 0-1500mm / dak ulaşılabilir.

2. Bağımsız tekerlek yapısı, sorunsuz çalışmasını sağlamak için paslanmaz kayışı destekler ve eşleştirir ve hız hassasiyeti ± 20 mm / dk'ya kadardır.

3. Özel paslanmaz kayış: dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı, deforme ve uzun ömürlü kolay değil.

 

Şirketimiz

Her gün, dünyanın her yerindeki insanlar hayatlarımızı ve dünyamızı iyileştirebilecek fikirler geliştiriyor.

Bu fikirleri gerçek ürünlere dönüştürmeye yardımcı olmak, yaptığımız ve bizi yönlendiren şeydir. Bunu başarmak için, tam elektronik üretim zinciri ve SMT yerleştirme süreci için yenilikçi çözümler geliştirerek fizibilite ve verimlilik sınırlarını sürekli olarak yükseltiyoruz. ETON, müşterilerimizin daha verimli ve verimli çalışmasına yardımcı olan kaliteli ürünler üretmeye kendini adamıştır. ETON, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve çalışanlarımıza adalet ilkeleri tarafından yönlendirilir ve potansiyellerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olur.

 

Güvenlik ve Hızlı Ulaşım

1. Ambalaj: Vakumlu ahşap kutu ambalajı

2.ödeme koşulları: T / T (üretime başlamak için% 30% mevduat, teslimattan önce% 70%)

3. Teslim tarihi 30 gün sonra ödeme aldı.

4. teslimat demektir: shenzhen deniz yoluyla

Hot Tags: otomatik reflow lehimleme fırın smt makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like