Çift Güçlü SMT Makinesi ile Paslanmaz Çelik Pcb Temizleme Makinesi

Çift Güçlü SMT Makinesi ile Paslanmaz Çelik Pcb Temizleme Makinesi

PCB temizleme makinesi Uygulama: Bu temizleme makinesi temel olarak, temizleme amacına ulaşmak için, fırçanın döndürülmesi ve yıkama sıvısının kirden arınması amacıyla sürekli olarak temizleme sıvısı eklenmesi amacıyla elde edilmesi için fırçanın kullanılmasına dayanır. fırça olabilir ...

Ürün ayrıntıları

PCB temizleme makinesi

5555 

Uygulama:

Bu temizleme makinesi esas olarak, fırçanın dönmesi vasıtasıyla temizleme amacına ulaşmak ve sürekli olarak temizleme sıvısı eklemek için fırçanın kullanılmasına dayanır. Kir temizleme amacına ulaşmak için sürekli olarak temizleme sıvısı ekler. Fırça temizleme kalıntısı nedeniyle fırça kolayca çıkarılabilir Ek olarak, makine farklı PCB genişliklerine göre uygun şekilde ayarlanabilir ve temizleme etkisini sağlamak için fırça ayarlama işlemi sırasında daima PCB'nin ortasındadır. Makine, 70-260 mm genişliğinde PCB kartının temizlenmesini sağlayabilir.

 

Özellikleri:

1) Fırça tahriki, 200-1200 rpm dijital hız kademeli motoru benimser ve anti-statik fırça temizleme efekti daha idealdir.

2) Ürün güvenliğini sağlamak için elektrostatik çökeltici ile pozitif ve negatif iyonları otomatik olarak algılayın ve serbest bırakın.

3) Toz etkisini emmek için sessiz yüksek basınçlı fan ile özel olarak tasarlanmış vakumlama mekanizması daha idealdir.

4) Set elektrik kontrol kutusu

 

Teknik parametre :

 

boyut

L600mm * W980mm * H1200mm

Yüzey boyutu

min: 50 * 50mm Max: 330 * 350mm

Transfer motoru

Step motor

Transfer hızı

0-17,5 m / dak

Kontrol

Mitsubishi PLC kontrolü, ekran kontrolü dokunmatik ekran için operasyon paneli

İletim Yönü

Tek ( sol → sağ veya sağ → sol)

 

Şirketimiz

ETON

Her gün, dünyanın her yerindeki insanlar hayatlarımızı ve dünyamızı iyileştirebilecek fikirler geliştiriyor.

Bu fikirleri gerçek ürünlere dönüştürmeye yardımcı olmak, yaptığımız ve bizi yönlendiren şeydir. Bunu başarmak için, tam elektronik üretim zinciri ve SMT yerleştirme süreci için yenilikçi çözümler geliştirerek fizibilite ve verimlilik sınırlarını sürekli olarak yükseltiyoruz. ETON, müşterilerimizin daha verimli ve verimli çalışmasına yardımcı olan kaliteli ürünler üretmeye kendini adamıştır. ETON, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve çalışanlarımıza adalet ilkeleriyle rehberlik etmekte ve potansiyellerini en iyi şekilde yapmalarına yardımcı olmaktadır.

 

Temel yeterlilik

Yıllar geçtikçe, bizi sektörde dünya lideri olmayı garanti eden temel yetkinlikler geliştirdik: Özelleştirme, Kısa teslim süresi, Esneklik, Müşteri Memnuniyeti, Üstün Kaliteli Ürünler, Paranızın Değeri, Uluslararası Dağıtım Ağı, Kapsamlı Servis Desteği

 

Kurumsal hedefler

Güvenilir ürün ve hizmetlerin zamanında teslimi ile müşteri memnuniyetini sağlamak, Teknolojik olarak üstün ürünler sunmak için sürekli araştırma ve geliştirme vurgusuyla etkin ve kalite odaklı bir çalışma ortamını sürdürmek. Kaliteli bir çalışanı adil bir ödül sistemi, sürekli eğitim ve yükseltme yoluyla çekmek ve tutmak. Becerilerin yanı sıra kariyer geliştirme fırsatları.

Sorgulama