Smt Led Yapma Makinesi

Smt Led Yapma Makinesi

SMT led makine yapım Şu anda, elektronik ürünlerin montaj yoğunluğu daha da artmaktadır. Ses küçülüyor ve küçülüyor. Ağırlık giderek daha hafifleşiyor. Talaş tertibatının ebadı ve ağırlığı, klasik bir eklentinin boyutunun sadece 1 / 10'u ...

Ürün ayrıntıları

smt makinesi

Şu anda, elektronik ürünlerin montaj yoğunluğu giderek artmaktadır. Ses küçülüyor ve küçülüyor. Ağırlık giderek daha hafifleşiyor. Talaş tertibatının ebadı ve ağırlığı, geleneksel bir tapa tertibatının sadece 1 / 10'u veya hatta küçüktür. SMT yerleştirme teknolojisi ile elektronik ürünlerin hacmi% 40 ila% 60'a düşürülebilir ve ağırlık% 60 ila% 80'e düşürülebilir.

Bu nedenle, pazarın gelişmesiyle birlikte, smt endüstrisi beklentisi, aydınlatma endüstrisi veya smt elektronik endüstrisi olmasına bakılmaksızın daha iyi ve daha iyi olacak, daha fazla tüketiciyi yakalamak ve daha fazla değer yaratmak için sadece piyasanın ayak izlerini takip edin.

SMT üretim hattına uygun HT-E8S:

Toplam smt üretim hattında, yükleyici konveyör, yazıcı, toplama ve yerleştirme makinesi, yeniden akış fırın, boşaltıcı vardır. Ve HT-E8S, led aydınlatmayı ve elektrik panosunu monte etmek için çok işlevli toplama ve yerleştirme makinesidir. Led tüp, led panel, led ampul, led lens, güç sürücüsü gibi.

Bu arada, çok akıllı, kesintisiz malzeme yeniden yükleme fonksiyonu desteklenebilir. Birçok ebat bileşeninin montajı için, maksimum ebat 17 mm'dir, min ebat 0402'dir, kondansatör, direnç, şekilli komponentler, ic vb.

201

Maksimum PCB uzunluğu ve genişliği:

HT-E8S için maksimum pcb uzunluğu ve genişliği 1200 * 350mm'dir, genellikle çoğu üretim ihtiyacını karşılar. Ayrıca min boyutu 100 x 100 mm'dir. Ve kalınlığı 0.5-5mm, ayarlanabilir basınç pnömatik ile sıkma.

 

Kolay işletim sistemi:

HT-E8S Windows 7 sistemidir, yazılım bağımsız olarak AR-GE'dir, ekran ekran monitördür ve giriş cihazı klavye ve fare kullanıyordur. Kullanıcı dostu tasarımımız için, genellikle 3 ila 5 günlük çalışma eğitimi yeterlidir.

 

Teknik parametre

 

HT-E8S Çift modül Teknik Parametre

boyut

uzunluk

2550mm

Genişlik

1650mm

Yükseklik

1550mm

Toplam ağırlık

1250kg

Görüş sistemi

Kamera sayısı

2 ithal kamera setleri

Görme uyumu, MARK düzeltmesi

Montaj hassasiyeti

± 0.02mm

Montaj hızı

40000CPH

Güç

380AC 50Hz

Güç tüketimi

4KW

Elektrik kontrolü

ETON tarafından bağımsız araştırma ve geliştirme

XYZ Ekseni Sürüşü

Yüksek kaliteli manyetik lineer motor + servo motor

 

ETON Şirketi:

2007 yılında Taipei Ar-Ge Merkezi'ni kurduk ve özel talaş bağlama teknolojisi ve patent araştırma ve geliştirmeye başladık. 2008 yılında, Hong Kong Hongyitong Group Co, Ltd kuruldu. Yitong, LED alanında büyük başarılar elde etti ve çok çalışıyor. Teknolojik yenilik ve gelişme alanındaki smt alanında, 2013 yılında çok işlevli yerleştirme makinesinin geliştirilmesinden bu yana, yıllar süren titiz araştırma ve geliştirmelerden sonra, teknolojide atılımlar yapmış, çeşitli çok işlevli yerleştirme makinelerini başarıyla geliştirmiştir ve çeşitli sürücüleri, güç kaynaklarını, devre kartlarını, lensleri, doğrusal ampulleri, ev aletleri kontrol panellerini ve diğer ürünleri mükemmel şekilde monte edin. Yitong'un başarısı, piyasayı anlama ve teknolojiye odaklanma üzerine kuruludur. Gelecekte, Yitong istikrarlı gelişmeyi sürdürmeye ve alanını smt alanında genişletmeye devam edecektir.

 

Bizimle iletişime geçin:

Yukarıdaki kısa tanıtım sayesinde ürünlerimizi ve şirketlerimiz hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. İşbirliği ve işbirliği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki yöntemlerle bize ulaşın:

Wechat / Whatsup / Tel: + 86-13590151025

Http: www.etonsmt.com


Sorgulama