Led Aydınlatma İçin SMD Makineleri

Led Aydınlatma İçin SMD Makineleri

Modül: HT-F9
Adı: Led alma ve yerleştirme makinesi
Hız: 200000 cph
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

PCB Şerit ve panel ışığı için alma ve yerleştirme makinesi

Neden led esnek şerit ışığı seçmelisiniz?

Esnek LED ışık çubuğu, devre kartı olarak FPC ile birleştirilir ve SMD LED'lerle birleştirilir. Ürünün kalınlığı sadece bozuk para kalınlığındadır ve yer kaplamaz. Genel özellikler 30 cm uzunluğunda, 12 LED, 24 LED ve 50 cm uzunluğundadır. 15 LED, 30 LED vb. Ayrıca 60cm, 80cm vb. Vardır ve farklı kullanıcılar farklı özelliklere sahiptir. Ve istenildiği zaman kesilebilir ve ışık yayılımını etkilemeden istenildiği zaman uzatılabilir. FPC malzemesi yumuşaktır, isteğe bağlı olarak bükülebilir, katlanabilir ve sarılabilir ve üç boyutlu uzayda kırılmadan hareket ettirilebilir ve gerilebilir. Düzensiz mekanlarda ve küçük boşluklu mekanlarda kullanıma uygun olup, keyfi olarak bükülebildiği ve sarılabildiği için reklam dekorasyonunda çeşitli desenleri keyfi olarak birleştirmeye uygundur.

Otomatik SMD makineleri

F9, al ve yerleştir makine modüllerimizden biridir, çok hızlıdır, 68 besleyici ve 68 nozul ile 200000 cph'ye ulaşabilir.

l Manyetik lineer motor kontrolü ile çok güç ve yüksek hassasiyet.

l Çok işlevli, 3014, 3020, 3528, 5050 gibi her türlü led çipi ve direnç, ic, kondansatör vb.

l 0.6m, 0.9m, 1.2m sert pcb ve 0.5m, 1m ledli esnek şeride uygulayın. 4 tip malzemeyi aynı anda yüksek kapasite ile üretmek, her oranda LED çipi ve direnci olan kartlar için uygundur.

l Çift kollu dört modül, her montaj parçası için 17 nozül, parça A / parça B / bölüm C / bölüm D ayrı veya eşzamanlı olarak monte edilebilir.

200000 cph strip light machine

Uygulama

ETON Her türlü led aydınlatma ve elektrik panolarına uygun makineler. LED şerit ışığı, tüp, lens, panel, ampul, dob, güç sürücüsü, ekran vb.

İletişim numarası: +8613590151025

Hot Tags: led aydınlatma için smd makineleri, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like