Tek Modül Çok Fonksiyonlu Montaj PCB Kalınlığı 0.1 ~ 6mm

Yeni ekonomik orta hızlı çok fonksiyonlu SMT makinesi

Ürün ayrıntıları

1.Ürün Detayları

Rt-1, 30000 CPH kapasiteli, tek modüllü çok işlevli bir montaj makinesidir35000CPH. Monte edilebilen bileşenler arasında LED3014 / 3020/3528/5050, kapasitörler, dirençler, IC ve özel şekilli bileşenler bulunur. LED ışık ve elektrik panosu için geçerlidir.

image

2. ürün RT-1 parçası

image

3. Paketleme& Nakliye


image

4. şirket profili

Kasım 2011'de, Shenzhen ETON otomasyon ekipmanları co., Ltd. Shenzhen, Çin'de kuruldu. SMT yüksek hızlı SMT bağlayıcısının araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve satış sonrası teknik servisine adanmış ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Yönetim politikamız samimi bir işlemdir, araştırma ve geliştirme, üretim, samimi hizmet, müşterilerden emin olabilirsiniz. Amacımız müşteriler için değer yaratmak ve toplum için fayda sağlamaktır. Dünyanın en rekabetçi yerleştirme makinesi ve son teknoloji elektronik test ekipmanı imalat ve servis sağlayıcısı olmayı hedefliyoruz.


5. makine hizmetlerini seç ve yerleştir

image

6.Müşterilerimiz

Şirket, LED sektöründe mutlak lider bir pazar payına sahiptir ve ürünleri Kore, Hindistan, Vietnam, Tunus, Mısır ve Türkiye dahil 20'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

image


7. Endüstri bilgisi

SMT süreci

SMT temel işlem öğeleri şunları içerir: serigrafi (veya dağıtma), montaj (sertleştirme), yeniden akış kaynağı, temizleme, test etme, yeniden işleme.

ØSerigrafi baskı: İşlev, bileşenlerin kaynağına hazırlanmak için lehim pastasını veya yama yapıştırıcısını PCB pedine yapıştırmaktır. Kullanılan ekipman SMT üretim hattının ön ucunda bulunan serigrafi makinesidir (serigrafi makinesi).

Ødağıtım: yapıştırıcıyı PCB kartının sabit konumuna düşürmektir ve ana işlevi bileşenleri PCB kartına sabitlemektir. Kullanılan ekipman, SMT üretim hattının ön ucunda veya test ekipmanının arkasında bulunan bir dağıtım makinesidir.

Ømontaj: işlevi, yüzeye monte edilmiş bileşenleri PCB'nin sabit konumuna doğru bir şekilde monte etmektir. Kullanılan ekipman, SMT üretim hattında, serigrafi baskı makinesinin arkasında bulunan bir yerleştirme makinesidir.

ØKürleme: İşlev, yama yapıştırıcısını eritmektir, böylece yüzeye monte edilen bileşenler PCB plakasına sıkıca bağlanır. Kullanılan ekipman, SMT üretim hattında yerleştirme makinesinin arkasında bulunan kürleme fırınıdır.

Øgeri akış kaynağı: işlevi, lehim pastasını eritmektir, böylece yüzeye monte edilen bileşenler PCB plakasına sıkıca bağlanır. Kullanılan ekipman SMT üretim hattında yerleştirme makinesinin arkasında bulunan reflow kaynak fırınıdır.

ØTemizleme: İşlev, birleştirilmiş PCB plakalarından akı gibi zararlı kaynak kalıntılarını gidermektir. Kullanılan ekipman bir temizlik makinesidir, konumu sabitlenemez, çevrimiçi olabilir veya olmayabilir.

ØAlgılama: İşlevi, monte edilmiş PCB kartının kaynak kalitesini ve montaj kalitesini test etmektir. Kullanılan ekipman büyüteç, mikroskop, on-line test cihazı (ICT), uçan iğne test cihazı, otomatik optik algılama (AOI), X-RAY algılama sistemi, fonksiyonel test cihazı vb. Algılama ihtiyacına göre pozisyonu yapılandırılabilir. uygun olduğu yerlerde üretim hattında.

Øyeniden çalışma: işlevi, PCB kartının yeniden çalışmasının arızasını tespit etmektir. Kullanılan araçlar, üretim hattında herhangi bir konumda yapılandırılmış lehim havyası, yeniden işleme iş istasyonu vb.

SMT yama işlemenin avantajları

montaj yoğunluğu yüksektir, elektronik ürünün boyutu küçüktür ve hafiftir, yama elemanının hacmi ve ağırlığı, geleneksel eklenti elemanının yalnızca yaklaşık 1 / 10'u kadardır. SMT'nin genel kullanımından sonra elektronik ürünün hacmi% 40 ~% 60, ağırlık ise% 60 ~% 80 azaltılır. yüksek güvenilirlik ve güçlü titreşim direnci. düşük lehim eklemi kusur oranı. Yüksek frekans iyidir. azaltılmış elektromanyetik ve rf paraziti. otomasyonu gerçekleştirmek ve üretim verimliliğini artırmak kolaydır. maliyetleri% 30 ~% 50'ye kadar düşürür. malzeme, enerji, ekipman, insan gücü, zaman vb. tasarruf edin.RT-1 teknik parametre

Anavatan

Guangdong, Çin

Model numarası

RT-1

boyut

1104*1584*1655

PCB boyutu

50*50400*350

PCB kalınlığı

0.16 mm

Montaj hızı

3000035000CPH

Montaj modu

Grup toplama ve ayrı yerleştirme, ayrı toplama ve ayrı yerleştirme.

Montaj hassasiyeti

±0,02 cm

Besleme istasyonları

32 adet

nozullar

10 parça

Montaj yüksekliği

40 mm

Kamera sayısı

2 set ithal kamera


Hot Tags: tek modül çok işlevli mounter pcb kalınlığı 0.1 ~ 6mm, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat
smt mounterÇin yapımı

Sorgulama

You Might Also Like