8 Kafalı Tek Modül Manyetik Doğrusal Motor Çok Fonksiyonlu Montaj Cihazı

8 Kafalı Tek Modül Manyetik Doğrusal Motor Çok Fonksiyonlu Montaj Cihazı

Kondansatörleri, dirençleri, LED3014 / 3020/3528/5050, IC ve şekilli bileşenleri monte edebilir. Güç sürücüsü, elektrik panosu, lens, doğrusal ampul, ev aletleri vb. İçin geçerlidir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Tek-aydemanyetik lineer motor multifunctionalmakineyi al ve yerleştir


image


Kabul edilen teslimat şartları

EXW, FOB, CIF, CFR

Kabul edilen ödeme para birimi

USD, CNY

Kabul edilen ödeme türü

L/C, T/T

En yakın liman

Shenzhen
1. makineyi al ve yerleştirÜrün Detayları

Ht-e8s makinesi, 40000CPH'ye kadar kapasiteye sahip tek modüllü çok işlevli bir mounter'dır. Bu makine, daha hızlı montaj hızı ve daha yüksek hassasiyet ile firmamızın en son yükseltilmiş makine modelidir.Kapasitörler, dirençler, LED3014 / 3020/3528/5050, IC ve şekilli bileşenleri monte edebilir. Güç sürücüsü, elektrik panosu, lens, doğrusal ampul, ev aletleri vb. İçin geçerlidir.

HT-e8s makinesi, özel şekilli bileşenleri yüksek hassasiyet ve hızda monte edebilen, üretim verimliliğini etkin bir şekilde artırabilen ve üretim maliyetini düşüren bir modüle sahiptir.

Maglev motor ve servo motor, anlaşılması kolay, İngilizce arayüz kullanarak bu makineyi çalıştırır.

Yama yöntemi, grup alma kuruş sopa, yüzde yüzde sopa.

Bu makine kesintisiz yakıt ikmali gerçekleştirebilir, kurulum elektroniktir.
Bu makine kesintisiz yakıt ikmali gerçekleştirebilir, makine çalışmaya başladıktan sonra yazılım koordinat üretimini otomatik olarak optimize eder.

Bu makine, montaj sürecini izleyebilen ve uçuş tanımlama çiftlerinde kalibrasyon yöntemini kullanabilen iki kamera ile donatılmıştır.

2. makine ürün parçalarını seçin ve yerleştirin


image

3.GG amp Paketleme; nakliye çok işlevli montaj makinesi

image


4.Şirket Profili


image

image
5. makine hizmetlerini seç ve yerleştir

image

6. Endüstri bilgisi

SMT Tanıtımı

SMT yaması, PCB bazında işlenen bir dizi teknolojik işlemin kısaltmasını ifade eder. PCB Devre Kartı, baskılı devre kartıdır.

SMT, yüzey montaj teknolojisidir (yüzey montaj teknolojisi) (Yüzeye Monte Teknolojisinin kısaltması), şu anda elektronik montaj endüstrisindeki en popüler teknoloji ve işlemdir. Yüzey montajı veya yüzeye montaj teknolojisi olarak bilinen elektronik devre yüzey montaj teknolojisi (Yüzey Montaj Teknolojisi, SMT). Bu, komponentleri pimsiz veya kısa kablo yüzeyine (Baskılı Devre Kartı, PCB SMC / SMD,) veya diğer alt tabakaya yeniden akış kaynağı veya daldırma kaynağı yoluyla monte eden bir tür devre montaj teknolojisidir.Yama Üretiminin Verimliliği Nasıl Artırılır


SMT montaj makinesinin işlenmesini optimize ederek verimliliği artırın


SMT üretim hattı darboğazlarını ortadan kaldırarak üretim hattı verimliliğini artırmak


SMT üretim hattı için katı ve etkili yönetim önlemleri uygulayarak üretim hattı verimliliğini artırınSMT yama ekipmanı üretim hattı

lLehimleme presi


lGeri Akış Kaynak Makinesi


lTest ekipmanları


lOnarılabilir ekipman


lTemizlik ekipmanları


image

Hot Tags: 8 kafalı tek modüllü manyetik doğrusal motor çok işlevli montaj, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat,
çok işlevli montajcıÇin yapımı

Sorgulama

You Might Also Like