Halat Işık Yapma Makinesi HT-T7

Halat Işık Yapma Makinesi HT-T7

SMT PICK AND PALCE MAKİNASI SMT alma ve yerleştirme makinesi, Led çip atıcı, SMT makinesi, Led ampul üretim makinesi, Led ışık üretim hattı, PCB üretim makinesi, Led lamba yapma makinesi vb. Ürün açıklaması T7 SMT alma ve yerleştirme makinesi 5 kişiliktir. metre, 50 metre ve her uzunlukta ...

Ürün ayrıntıları

Halat Işık Making Makinesi HT-T7

Ürün Açıklaması

• T7 SMT alma ve yerleştirme makinesi 5 metre, 50 metre ve her uzunlukta tel levha, tek kullanımlık montaj içindir. LED yumuşak lamba üreticisine başvurun.

• HT-T7, iki modül içindir, etrafına monte etmek için çift grup etkileşimli, her modül 17 nozül takılabilir, minimum mesafe iki bitişik nozul arasında 14 mm'dir. 14 mm'den daha az bulmaca aralığı, montaj ile etkileşim için kaynak konumu ayarlama nozül aralığından bir veya daha fazlasıyla ayrılabildiğinde, yukarıdaki 14 mm serbestçe ayarlanabilir. BirKesintisiz yapıştırılan herhangi bir uzunlukta PCB chieving. Bu mod 5M, 50M vb.. Ve kamera ile doğru konumu tespit ediyor. Bu yüzden yüksek hassasiyet ve iyi bir stabilite.

Spesifik teknik parametre

Uzunluk genişlik Yükseklik2400mm * 2800mm * 1800mm
Toplam ağırlık1600kg
PCB Uzunluk Genişliği250 mm * herhangi bir uzunlukta
Montaj Hassasiyeti± 0,02 mm çip
Montaj Hızı100000 ~ 150000 CPH (optimum)
Bileşen Hızı0,2 mm
Güç220AC 50HZ
Güç tüketimi7kw
Besleyici sayısı68 ADET
BileşenlerLED 3014/3020/3528/5050, dirençler

SSS

1) Satış sonrası denizaşırı hizmetiniz var mı?

Yurtdışında teknik destek sunabiliriz. Herhangi bir teknik sorununuz varsa, mühendislerimiz sizi derhal destekleyecektir.

2) Eğitim nasıl?

Makinelerimizi satın aldıktan sonra mühendislerinizi fabrikamıza gönderebilirsiniz ya da mühendisimizi fabrikanıza gönderiyoruz ve sonrasında bu makinelerin çalıştırılması için personelinizi eğiteceğiz.

3) Makineyi kullanmak zor mu?

Hayır, hiç de değil. Önceki müşterilerimiz için, makineleri çalıştırmayı öğrenmek için en fazla 5 gün yeterlidir.

4) Makinelerinizin kalite sertifikaları var mı?

CE, SIRA, CCC, ISO ile yüksek teknoloji ürünü bir şirketiz," olarak ödüllendirildi; İyi bilinen marka" ve birçok teknoloji patenti ve LED ışık üretim hattı programında zengin deneyime (8 yıldan fazla) sahiptir.

5) Ödeme koşulları nedir? Ticaret terimi ne olacak?

T / T tamam. FOB Shenzhen'i seçebilirsiniz.

Hot Tags: halat ışık makinesi ht-t7, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like