Çekme ve Yerleştir Makine Rulo Rulo Şerit ışık Haddeleme Makinesi

Makine: T9 Çekme ve yerleştirme makinesi
Ürün:LED şerit ışık
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Rulo şerit ışık haddeleme makinesi rulo makine rulo ve yerleştirin makine rulo

 

Makine özelliklerini seçme ve yerleştirme

T9 led şerit ışık için çok özel bir makine, yüksek gerilim şerit ışık için profesyonel. 25m, 50m, vb gibi

68 besleyici ve 68 nozul vardır, bu nedenle kapasite 250000 CPH'ye daha yüksektir. Bizim makine

Ayrıca, PCB konveyör tasarımı da benzersizdir. Herhangi bir plaka gerektirmez, özel kemer hattı ve adsorpsiyon yolu benimsemek, bu tahtaya titreşme zayArı zıpve sıkı yaslanabilir, ve kolayca hareketi kontrol edebilirsiniz.

Montaj hatası için çok zekice. Montaj ıskalaması durumunda, makine ayarlanabilir akıllı ve miss pozisyonu için montaj olacaktır. İşçiyi azaltabileceğimizden daha fazla.

Makine yapısı için harika bir tasarım. Yükseltmeleri ve dönüşümleri nesiller sonra, ETON makineleri tampon raflar ve sadece bir tampon raf için daha fazla alan için orijinal ihtiyaç gelişti, bir 2m yerleştirme istasyonu azaltarak, alan uzunluğu gereksinimi azaltarak ve alan kullanımı Oranı büyük ölçüde geliştirilmiştir, ve bir bağlantı istasyonu satın alma maliyeti de azaltıldı.

 

Şirket & Hizmet

Dünyanın en hızlı yerleştirme makinesi üreticisi olan ETON, daha hızlı ve daha iyi SMT makineleri üretmeye kendini adamıştır. Şirketin pazar payı genişlemeye devam ettikçe, araştırma ve geliştirme yetenekleri sürekli olarak geliştirildikçe ve üretim kapasitesi önemli ölçüde arttıkça, şirket 2021 yılında müşterilerine daha güçlü koruma ve güvenilirlik sağlamak için halka açılmayı planlıyor.

ETON makinesi satın alan her müşteri, ETON'un hizmetinin sektördeki en iyi hizmet olduğunu bilir. Ücretsiz kurulum ve hizmet ve 24 saat online hizmet salıyoruz. Daha profesyonel hizmetler, ömür boyu ücretsiz yazılım yükseltmeleri, garanti süresi boyunca yedek parçaların ücretsiz olarak değiştirilmesi. ETON, SMT endüstrisindeki müşteriler için en popüler üretici ve en iyi seçimdir.


Hot Tags: rulo rulo rulo makine rulo almak ve yerleştirin rulo şerit ışık haddeleme makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like