Panel Işık Smt Makinesi

Panel Işık Smt Makinesi

Panel ışık smt makinesi Yerleştirme makinesinin amacı, çip bileşenlerini ilgili pozisyonlara doğru bir şekilde yerleştirmek ve daha önce uygulanmış kırmızı tutkal ve lehim pastasıyla yapıştırmak ve daha sonra, çip bileşenlerini sabitlemek için yeniden lehimleme fırınını geçmek PCB. O...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Panel ışık smt makinesi

Yerleştirme makinesinin amacı, yonga bileşenlerini ilgili pozisyonlara doğru bir şekilde yerleştirmek ve daha sonra bunları önceden uygulanmış kırmızı tutkal ve lehim pastasıyla birleştirmek ve daha sonra yonga bileşenlerini PCB'ye sabitlemek için yeniden akış lehimleme fırınından geçirmektir. Bu. Yerleştirme makinesi, bileşenlerin yüksek hızlı, yüksek hassasiyetle yerleştirilmesini sağlayan bir cihazdır ve tüm SMT üretim hattı için en kritik ve karmaşık cihazdır.

 

HT-E8S panel ışık, led tüp, ampul, esnek şerit, led modülleri, güç sürücüsü, vb üretmek için çok fonksiyonlu yerleştirme makinesidir. Çok iyi bir performans.

102

Çerçeve:

Çerçeve makinenin temelidir ve tüm aktarma, konumlandırma organizasyonu ve besleyici üzerine sıkıca sabitlenmiştir, bu nedenle mekanik dayanıma ve sertliğe sahip olmak gerekir. Mevcut yerleştirme makinesi, kaynaklı tüm çelik levha ve dökme çelik levhalar dahil olmak üzere çeşitli raf formlarına sahiptir. Genellikle gelişmiş makinelere uygulanan ilk tür güçlü, güçlü sertlik, küçük deformasyon, kararlı çalışma; İkincisi, basit işlem ve düşük maliyet özelliklerine sahiptir. Makinenin ayrıntılı olarak seçildiği çerçeve, makinenin genel tasvirine ve taşıma kapasitesine bağlıdır ve işlem sırasında pürüzsüz, kolay ve titreşimsiz olmalıdır.

Makinemiz çok kararlı, arıza oranı 0.001'den az.

 

Teknik parametre

 

HT-E8S Çift modül Teknik Parametre

PCB

PCB Uzunluğu Genişliği

Max: 1200 * 350mm Min 100 * 100mm

PCB Kalınlığı

0.5-5mm

PCB Sıkma

Ayarlanabilir basınçlı pnömatik

Montaj modu

Grup toplama ve ayrı yerleştirme / ayrı toplama ve ayrı yerleştirme

Görüş sistemi

Kamera sayısı

2 ithal kamera setleri

Görme uyumu, MARK düzeltmesi

Montaj hassasiyeti

± 0.02mm

Montaj yüksekliği

36mm

Montaj hızı

40000CPH

Güç

380AC 50Hz

Güç tüketimi

4KW

 

HT-E8S özellikleri

HT-E8S-Çok fonksiyonlu toplama ve yerleştirme makinesi

Montaj bileşenleri: LED / kondansatörler / dirençler / IC / şekilli bileşenler / vb.

Bileşen min boyutu 0402, maksimum yükseklik 36mm.

Uygulama: güç sürücü / elektrik panosu / lens / doğrusal ampul / ev aletleri vb.

Kesintisiz malzeme yeniden yükleme fonksiyonu.

 

Aylık inceleme:

Bu bölüm, nozül tipine ve değişim istasyonuna göre yapılmalıdır. Parça Adı İşlem Not Hareketli merceğin LED ışığı, her bir LED'in parlaklığının yeterli olup olmadığını kontrol eder. Parlak değilse, tüm LED parçasını değiştirin. Meme şaftı, her meme şaftı için O halkasını kontrol eder ve yaşlanmanın zamanla değiştirilmesi gerektiğini tespit eder. X ekseni vidasındaki tozu ve artıkları silin. Tozu ve artıkları gidermek için X ekseni kılavuzuna ince bir tabaka gres uygulayın. Tozu ve artıkları gidermek için Y ekseni vidasına ince bir tabaka gres uygulayın. El ile uygulayın. İnce tabaka gres Y ekseni kılavuzu toz ve kalıntıları siler ve hareketini kontrol etmek için ince bir tabaka G ekseni raf ve dişli ile kaplanır. Gerekirse, raf tahriki kısmına elle ince bir tabaka yağlayıcı sürün. R ekseni tahrik kayışı, aşınma ve sıkılık açısından kontrol edilir ve gerekirse kayış değiştirilir veya sıkılık ayarlanır. Tozu ve artıkları W ekseni vidasıyla silin ve solenoid valfin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için besleme valfini ince bir tabaka gres uygulayın. Kayış aşınma ve sıkılık açısından kontrol edilir ve gerekirse kayış değiştirilir veya sıkılığı yüksektir.

1ba6fdddb7d6f7bbe2287b567760e68

Bizimle iletişime geçin:

Eğer ilgileniyorsanız, lütfen bize ulaşın:

Wechat / Bilgiligenclik / Tel: + 86-13590151025

Faks: 0755-29502066

Http: www.etonsmt.com


Hot Tags: panel ışık smt makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like