LED / kapasitörler / dirençler / IC / şekilli Bileşenler için Çok Fonksiyonlu Alma ve Yerleştirme Makinesi Montajı

manyetik doğrusal motor çok fonksiyonlu alma ve yerleştirme makinesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürün Detayları

HT-E5s makinesi, 40000CPH'lik yüksek kapasiteye sahip tek modül çok işlevli mounter'dır. Kondansatörleri, dirençleri, LED3014 / 3020/3528/5050, IC ve şekilli bileşenleri monte edebilir. Güç sürücüsü, elektrik panosu, lens, doğrusal ampul, ev aletleri ve benzeri için geçerlidir.

Uygulama örneği:

HT-E5S 贴装产品-2

makine teknik parametresi& Ürün Özellikleri

image

makine ürün parçalarını al ve yerleştir

image

makine paketleme ve nakliyesini alma ve yerleştirme

Ürünlerimizi tahta sandıklarda paketlemek için genellikle su geçirmez malzeme kullanıyoruz.Müşterinin özel paketleme gereksinimleri varsa, müzakere edip bir sözleşme yapabiliriz.Kısmi sevkiyatlar ve transsevkiyat sözleşmeye tabidir.

Genellikle ödemenin alınmasından itibaren 30 gün içinde gönderilir.

Şirket Profili

image

Kasım 2011'de, Shenzhen ETON otomasyon ekipmanları co., Ltd. Shenzhen, Çin'de kuruldu.

Amacımız müşteriler için değer yaratmak ve toplum için fayda sağlamaktır.Şirket, 9 buluş patenti, 112 pratik patent ve 12 yazılım Telif Hakkı dahil olmak üzere bağımsız olarak bir dizi fikri mülkiyet teknolojisi geliştirmiştir.


image

İş terimleri:

Kabul edilen teslimat şartları

EXW, FOB, CIF, CFR

Kabul edilen ödeme para birimi

USD, CNY

Kabul edilen ödeme türü

L/C, T/T

En yakın liman

Shenzhen

tedarik yeteneği

80 Aylık Birim / Birimler

mounter endüstrisi bilgisi

SMT yama işlemenin geliştirilmesi

SMT yerleştirme makinesi, genellikle üç nesil yerleştirme makinesi geliştirme aşamasından sonra, 1980'lerin başından beri gelişmiştir. Yerleştirme makinesinin gelişme trendi," üç yüksek ve dört modernizasyon" yani yüksek performans, yüksek verimlilik, yüksek entegrasyon, esneklik, zeka, yeşil, çeşitlendirme ile özetlenebilir. SMT yerleştirme makinesinin geliştirilmesi sırasında hız, hassasiyet ve montaj işlevi her zaman çelişkili durumdadır, bu da insanların yerleştirme makinesinin hızı ve hassasiyeti arasında ödün vermek zorunda kalmasına neden olur, bu nedenle yüksek hızlı yerleştirme makinesi ve çok işlevli yerleştirme makinesi, şu ana kadar hala çalışan iki tür bağlama modudur.

Ancak gelecekte elektronik ürün güncelleme hızı daha hızlı ve daha hızlı, çok çeşitli, küçük toplu üretim eğilimi giderek daha fazla ana akım şiddetli rekabet haline geliyor, BGA 、 POP 、 FC ve CSP gibi yeni ambalajlar, yerleştirme makinesi gereksinimleri daha yüksek ve daha yüksek, yerleştirme makinesi modu zamana ayak uydurmalıdır. Modüler, çok kanallı taşıma, çok konsollu, çoklu montaj kafa yapısı ve uçuş hizalama, yıldırım montajı ve diğer yerleştirme makinesi teknolojisinin geliştirilmesi ile bir yerleştirme makinesinde hız, hassasiyet ve montaj işlevi dikkate alınarak bir yeni yön, yüksek hız, yüksek hassasiyet, çok işlevli ve özel zekaya sahip yeni bir yüksek performanslı yerleştirme makinesi ana akım haline gelecektir. Yüksek verimlilik, üretim verimliliğini, yerleştirme işleme çıktı oranını artırmak, çalışma saatlerini azaltmak, kapasiteyi artırmaktır. İyi ve hızlı ve tasarruf edin, özellikle günümüzde' giderek daha rekabetçi hale gelen üretimin ebedi arayışıdır. Verimliliği artırmanın ana yolu otomasyondur.Bu tür otomatik NC ekipmanı için, yazılım programlama verimliliği, yerleştirme makinesinin verimliliğini artırmak için çok önemlidir. Mevcut işlem biçimindeki PCB dosyası dahil olmak üzere daha güçlü bir yazılım işlevi sistemi geliştirmek, yama programı dosyasının oluşturulmasını doğrudan optimize etmek, manuel programlama süresini azaltmak, yerleştirme makinesinin hata teşhis sistemini ve seri üretimin entegre yönetim sistemini geliştirmek Akıllı operasyonun gerçekleştirilmesi, gelecekte yüksek verimli yerleştirme makinesinin geliştirilmesinde önemli bir bağlantıdır. Ayrıca yerleştirme makinesinin ekipman yapısını ve çalışma modunu iyileştirerek üretim verimliliğini artırmanın önemli bir yoludur.

Endüstri 4.0 (Endüstri 4.0), Alman Hükümeti tarafından 2020 Yüksek Teknoloji Stratejisinde belirlenen en iyi 10 gelecek projesinden biridir ve endüstriyel alanda yeni nesil devrim niteliğindeki teknolojilerin gelişimini ve yenilikçiliğini desteklemeyi amaçlayan ulusal bir stratejiye yükseltilmiştir. alan.&kavramı; endüstri 4.0" kişiselleştirilmiş ve dijitalleştirilmiş ürün ve hizmetler için oldukça esnek bir üretim modeli oluşturma hedefi ile merkezi kontrolden merkezi olmayan gelişmiş kontrole temel bir paradigma değişimini içerir. Bu modelde, geleneksel sanayi sınırları ortadan kalkacak ve yeni faaliyet alanları ve işbirliği biçimleri üretecek ve yeni değerler yaratma süreci değişecek ve endüstriyel zincirdeki iş bölümü yeniden düzenlenecektir." Industry 4.0" proje esas olarak iki ana temaya bölünmüştür: biri" akıllı üretim sistemleri ve süreçlerine odaklanan akıllı fabrika" ve ağa bağlı dağıtılmış üretim tesislerinin gerçekleştirilmesi; Diğeri ise esas olarak tüm işletmenin üretim lojistiği yönetimini, insan-makine etkileşimini ve endüstriyel üretim sürecinde 3 boyutlu teknolojinin uygulanmasını içeren" akıllı üretim" Gelecekte, sadece donanım ve yazılımın birleşimi değil, aynı zamanda yeni bir üretim ve sosyal değer inovasyonu biçimi elde etmek için fabrika platformunun oluşturulması, işbirliğine dayalı bir araya getirme, yeniden kullanım ve tedarik ve talep uydurma ekolojik döngü. İnternete, ICT, bulut bilişimine, büyük veriye ve benzerlerine dayalı olarak platform, ekonomik fazla kaynakların daha düşük maliyet ve daha yüksek verimlilikle akıllı arz ve talep eşleştirmesini gerçekleştirmek için ölçek ve sinerji oluşturmak üzere inşa edilmiştir.


Hot Tags: led / kapasitörler / dirençler / ic / şekilli bileşenler, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat için çok işlevli alma ve yerleştirme makinesi montajı
smt mounterÇin yapımı

Sorgulama

You Might Also Like