Koordinatlar Oluşturulduktan Sonra Çok Fonksiyonlu Alma ve Yerleştirme Makinesi Otomatik Optimizasyonu

çift ​​modüllü manyetik lineer motor çok fonksiyonlu alma ve yerleştirme makinesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürün Detayları

HT-E5D makinesi, 80000CPH yüksek kapasiteli Çift sistemli, çift modüllü çok işlevli mounter'dır. Kondansatörleri, dirençleri, LED3014 / 3020/3528/5050, IC ve şekilli bileşenleri monte edebilir. Güç sürücüsü, elektrik panosu, lens, doğrusal ampul, ev aletleri vb. İçin geçerlidir.

Uygulama örneği:

image

Teknik parametre

Anavatan

Guangdong, Çin

Model numarası

HT-E5D

boyut

1650*2000*1550

PCB boyutu

100*100500*300

PCB kalınlığı

0.53 mm

bileşenleri

LED, kapasitörler, dirençler, şekillendirilmiş bileşenler vb.

Montaj hızı

80000CPH

Montaj modu

Grup toplama ve ayrı yerleştirme, ayrı toplama ve ayrı yerleştirme.

Montaj hassasiyeti

±0,02 cm

Besleme istasyonları

60 adet

nozullar

16 adet

Ürün Özellikleri

lÇift sistem, çift modül çok işlevli mounter; aynı anda iki farklı ürün üretmek.

lXYZ sürücü yolu, ileri teknoloji manyetik lineer motor + servo motordur.

l4 kamera kurun ve uçuş kimliği için vizyonu benimseyin.

lPCB bağlama elektrikli kelepçelemedir + ayarlanabilir basınçlı pnömatik

lUçuş tanımlama vizyonu, işaret düzeltme

lElektronik besleyici besleme sistemi.

lKesintisiz malzeme yeniden yükleme işlevi.

lKoordinatlar oluşturulduktan sonra otomatik optimizasyon

ürün parçaları

image

Paketleme ve nakliye

Ürünlerimizi tahta sandıklarda paketlemek için genellikle su geçirmez malzeme kullanıyoruz.Müşterinin özel paketleme gereksinimleri varsa, müzakere edip bir sözleşme yapabiliriz.Parsiyel sevkiyatlar ve transsevkiyat sözleşmeye tabidir.

Genellikle ödemenin alınmasından itibaren 30 gün içinde gönderilir.

Şirket Profili

Kasım 2011'de, Shenzhen ETON otomasyon ekipmanları co., Ltd. Shenzhen, Çin'de kuruldu. SMT yüksek hızlı SMT bağlayıcısının araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve satış sonrası teknik servisine adanmış ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Yönetim politikamız samimi bir işlemdir, araştırma ve geliştirme, üretim, samimi hizmet, müşterilerden emin olabilirsiniz. Amacımız müşteriler için değer yaratmak ve toplum için fayda sağlamaktır. Dünyanın en rekabetçi yerleştirme makinesi ve son teknoloji elektronik test ekipmanı imalat ve hizmet sağlayıcısı olmayı hedefliyoruz.

image

image

İş terimleri:

Kabul edilen teslimat şartları

EXW, FOB, CIF, CFR

Kabul edilen ödeme para birimi

USD, CNY

Kabul edilen ödeme türü

L/C, T/T

En yakın liman

Shenzhen

tedarik yeteneği

80 Aylık Birim / Birimler


Mounter endüstrisi bilgisi

SMT Yama İşlemi

lTek taraflı montaj

Gelen denetim=GG gt; serigrafi lehim pastası (lekeleme tutkalı)=GG gt; patch=GG gt; kurutma (kürleme)=GG gt; geri akış kaynağı=GG gt; temizlik denetimi=GG gt; yeniden işleme

lÇift taraflı montaj

A : gelen inceleme=GG gt; PCB A yüzey serigrafi lehim pastası (nokta yama tutkalı)=GG gt; PCB> yama PCB yüzey serigrafi lehim pastası (nokta yama tutkalı). patch=GG gt; PCB> kurutma ve yeniden akış kaynağı (tercihen sadece B yüzey temizliği için=GG gt; PCB> algılama ve yeniden işleme).

B : gelen inceleme=GG gt; PCB A yüzey serigrafi lehim pastası (lekeleme tutkalı)=GG gt; PCB> yama kurutma (kürleme)=GG gt; PCB> Yüzey yeniden akış kaynak temizliği=GG gt; PCB> flip-flop=GG gt; PCB=GG gt; PCB=GG gt; PCB> yüzey lekeleme tutkalı / yama kürleme=GG gt; PCB> yüzey dalgası lehimleme incelemesi ve yeniden işleme)

Bu işlem PCB A yüzey geri akış kaynağı, B yüzey dalgası tepe kaynağı için uygundur. bu işlem sadece SOT veya pimin altında ise B yüzeyine monte edilen PCB SMD'de uygundur.

lTek taraflı karıştırma işlemi:

Bir yüzey serigrafi lehim pastası (leke tutkal)=GG gt; PCB> patch=GG gt; PCB> kurutma (kürleme)=GG gt; PCB> yeniden akış lehimleme=GG gt; PCB> temizleme eklentisi=GG gt; PCB> dalga lehimleme incelemesi=GG gt; PCB> yeniden tamir etmek

lÇift taraflı karıştırma işlemi:

B yüzey yama tutkalı=GG gt; PCB> patch=GG gt; PCB> kürleme=GG gt; PCB> flip=GG gt; PCB=GG gt; PCB> dalga lehimleme=GG gt; PCB> temizlik ve muayene onarımı

SMD'ye ayrı bileşenlerden daha fazlasını uygulayın

Bir yüzey eklentisi (pim bükme) B : gelen inceleme=GG gt; PCB=GG gt; PCB> B yüzey spot yama tutkalı=GG gt; PCB> yama kürlenmiş flip-flop=GG gt; PCB> dalga lehimleme muayenesi ve onarımı

Bileşenleri SMD bileşenlerinden daha fazla ayırmak için önce yerleştirin ve ardından yapıştırın

C : gelen denetim=GG gt; PCB A yüzey serigrafi lehim pastası=GG gt; PCB> yama kurutma=GG gt; PCB> geri akış kaynağı eklentisi, pim bükme=GG gt; PCB> flip-flop=GG gt; B yüzey spot yama tutkalının PCB'si, yama kürleme=GG gt; PCB> flip-flop dalga lehimleme temizleme tespiti=GG gt; PCB> yeniden işleme yüzeyi karışık, B yüzey montajı.

D : gelen inceleme=GG gt; PCB B yüzey nokta yama tutkalı=GG gt; PCB> yama kürlenmiş=GG gt; PCB> flip-flop=GG gt; PCB Bir yüzey serigrafi lehim pastası yama yüzeyi yeniden akış kaynağı eklentisi=GG gt; PCB> B yüzey dalgası lehimleme temizleme tespiti=GG gt; PCB> yeniden işleme yüzey karıştırma, yüzey montajı. B yüzey serigrafi lehim pastası (lekeleme tutkalı) ==> PCB yaması ==> PCB kurutma (kürleme) ==> PCB A yüzey serigrafi lehim pastası=GG gt; PCB yeniden akış lehimleme, yama kurutma=yeniden akış lehimleme 1 (yerel kaynak kullanılabilir), eklenti, dalga lehimleme 2 (uç bileşenleri az ise ==> PCB, Manuel kaynak kullanılabilir) ==> PCB temizleme ==> ; PCB testi ==> PCB yeniden işleme A yüzey montajı, B yüzey karışımı.

lÇift taraflı montaj işlemi

A : gelen denetim, PCB Serigrafi lehim pastası (yama tutkalı), yama, kurutma (kürleme), Bir yüzey yeniden akış kaynağı, temizleme, çevirme plakası; PCB serigrafi lehim pastası (yama tutkalı), yama, kurutma, yeniden akış kaynağı (tercihen sadece B yüzeyi, temizleme, test etme, yeniden işleme için)

Bu işlem, her iki tarafta PLCC gibi büyük SMD'li PCB için uygundur.

B : gelen inceleme, PCB A yüzey serigrafi lehim pastası (nokta yama tutkalı), yama, kurutma (kürleme), Bir yüzey yeniden akış kaynağı, temizleme, çevirme plakası; PCB yüzey spot yama tutkalı, yama, kürleme, B yüzey dalgası lehimleme, temizleme, test etme, yeniden işleme) bu işlem PCB yüzeyinde yeniden akış için uygundur.Hot Tags: Koordinatlar oluşturulduktan sonra çok işlevli alma ve yerleştirme makinesi otomatik optimizasyonu, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat
smt mounterÇin yapımı

Sorgulama

You Might Also Like