Çok Fonksiyonlu Montaj Makinesi Rt-1, Daha Küçük Boyut, Daha Hafif ve Daha Yüksek Verim

Yeni ekonomik orta hızlı çok fonksiyonlu SMT makinesi RT-1
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürün Detayları

Rt-1, 30000 CPH kapasiteli, tek modüllü çok işlevli bir montaj makinesidir35000CPH. Monte edilebilen bileşenler arasında LED3014 / 3020/3528/5050, kapasitörler, dirençler, IC ve özel şekilli bileşenler bulunur. LED ışık ve elektrik panosu için geçerlidir.

Uygulama örneği:

RT-1 贴装图片-2

multifactional mounter rt-1 teknik parametre

Anavatan

Guangdong, Çin

Model numarası

RT-1

boyut

1104*1584*1655

PCB boyutu

50*50400*350

PCB kalınlığı

0.16 mm

Montaj hızı

3000035000CPH

Montaj modu

Grup toplama ve ayrı yerleştirme, ayrı toplama ve ayrı yerleştirme.

Montaj hassasiyeti

±0,02 cm

Besleme istasyonları

32 adet

nozullar

10 parça

Montaj yüksekliği

40 mm

Kamera sayısı

2 set ithal kamera

makine rt-1 al ve yerleştirÜrün Özellikleri

lXYZ tahrik yolu servo motordur.

lPCB bağlama, elektrikle sıkıştırmadır.

lUçuş tanımlama vizyonu, işaret düzeltme.

lElektronik besleyici besleme sistemi.

lKesintisiz malzeme yeniden yükleme işlevi.

lKoordinatlar oluşturulduktan sonra otomatik optimizasyon.

lBesleme yolu çift motorlu elektrikli besleyicidir.

makine rt-1 al ve yerleştirpaketleme ve nakliye

Ürünlerimizi tahta sandıklarda paketlemek için genellikle su geçirmez malzeme kullanıyoruz.Müşterinin özel paketleme gereksinimleri varsa, müzakere edip bir sözleşme yapabiliriz.Kısmi sevkiyatlar ve transsevkiyat sözleşmeye tabidir.

Genellikle ödemenin alınmasından itibaren 30 gün içinde gönderilir.

Şirket Profili

Kasım 2011'de, Shenzhen ETON otomasyon ekipmanları co., Ltd. Shenzhen, Çin'de kuruldu. SMT yüksek hızlı SMT bağlayıcısının araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve satış sonrası teknik servisine adanmış ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Yönetim politikamız samimi bir işlemdir, araştırma ve geliştirme, üretim, samimi hizmet, müşterilerden emin olabilirsiniz. Amacımız müşteriler için değer yaratmak ve toplum için fayda sağlamaktır. Dünyanın en rekabetçi yerleştirme makinesi ve son teknoloji elektronik test ekipmanı imalat ve servis sağlayıcısı olmayı hedefliyoruz.

image


image

İş terimleri:

Kabul edilen teslimat şartları

EXW, FOB, CIF, CFR

Kabul edilen ödeme para birimi

USD, CNY

Kabul edilen ödeme türü

L/C, T/T

En yakın liman

Shenzhen

Montajcı endüstrisi bilgisi

SMT, Yama İşleme Endüstrisinin Gelecek Geliştirme Eğilimi

Üç temel

ØMaliyet tabanı: Şimdi ister SMT yama işleme isterse diğer endüstriler olsun, maliyeti düşürün, maliyet ne kadar düşükse, kar o kadar yüksekse, pazardaki rekabet avantajı da o kadar yüksek olacak ve bu da toplama, tahsis, tedarik ve talep bağlantısı, müşteri deneyimi, konu sinerjisi.

ØYüksek verimlilik: proses tasarımı ve dinamik ayarlama, fabrika üretiminin yönetim modu için çok önemlidir ve ekipman otomasyonu ve yönetim rasyonalizasyonu ve yazılım insancıllaştırması, yüksek verimliliğin önemli faktörleridir.

Øİyi kalite: makul süreç, eksiksiz sistem, olgun süreç, gelişmiş ekipman, yönetim yeniliği, kalite güvencesinin temelidir.

Dört Düşük Dört Yüksek

Dört düşük: düşük işlem maliyeti, iş görüşmelerinde düşük zorluk, düşük sipariş miktarı eşiği, düşük birim fiyat.

Dört yüksek: yüksek derecede otomasyon, yüksek yazılım çıktısı verimliliği, yüksek veri analizi yeteneği, yüksek ürün verimi.

Beş Sürücü

ØDonanım sürücüsü: ekipman otomasyonunda yenilik ve ilerleme, robot esnekliği yükseltme ve geniş uygulama ve robot zekası gittikçe yükseliyor, robot bile akıllı ekipman ve kendi kendine sürüş ile birlikte fabrika yönetimine katılabilir.

ØYazılım sürücüsü:" İnternet + Nesnelerin interneti + büyük veri + bulut bilişim" birbirine bağlı, karşılıklı aktarım, uygulamalar arasında karşılıklı güçlendirme sürücüsü.

ØPlatform sürücüsü: Bilgi asimetrisini çözmek için bir platform oluşturmak için İnternet yardımıyla sosyal kaynaklar ve paylaşım ekonomisine destek sağlamak için hazineye dönüşen boş kaynaklar: papaya yaması, Didi arabası, bisiklet paylaşımı , araba ve diğer kamu teknolojisi hizmet platformunu paylaşıyor.

ØVeriye dayalı: Birincisi bilgi, veri, ortaklardan birçok bilgi edinme; ikincisi istatistiksel, yapılandırılmış, müşteri ihtiyaçlarını tedarikçi teslimatıyla eşleştiriyor; üçüncüsü, tahmini, akıllı, talep üretimine göre stok birikimini azaltır.

ØDeğer odaklı: atıl kaynaklar, fazla kapasite değer yaratarak değerlendirilebilir, bilişsel fazlalık, boş zaman değerlendirilebilir, bağlantının kendisi değerlidir, atıl kaynakları daha anlamlı hale getirebilir.

İmalat endüstrisinin mevcut trendine odaklanan gelecekteki SMT yama işleme endüstrisi, kaynak paylaşımı, değer paylaşımı, ekonomik paylaşım, herkese sıfır maliyetli girişimcilik ve daha fazla iş başarmak için model paylaşımı yoluyla İnternet bilgi teknolojisi temelinde İnternet platformu olmalıdır. ve daha fazla kazanç ve ortak mekanizma, zenginliği daha da yaratmak için herkes paylaşan model aracılığıyla, yeni kitlesel girişimcilik çağını, yenilikçiliği gerçekten gerçekleştirmek.Anavatan

Guangdong, Çin

Model numarası

RT-1

boyut

1104*1584*1655

PCB boyutu

50*50400*350

PCB kalınlığı

0.16 mm

Montaj hızı

3000035000CPH

Montaj modu

Grup toplama ve ayrı yerleştirme, ayrı toplama ve ayrı yerleştirme.

Montaj hassasiyeti

±0,02 cm

Besleme istasyonları

32 adet

nozullar

10 parça

Montaj yüksekliği

40 mm

Kamera sayısı

2 set ithal kamera


Hot Tags: çok işlevli montaj makinesi rt-1, daha küçük boyut, daha hafif ve daha yüksek verim, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat
smt mounterÇin yapımı

Sorgulama

You Might Also Like