Çok Fonksiyonlu Montaj Makinesi HT-E8d, En İyi Seçiminiz

Çok Fonksiyonlu Montaj Makinesi HT-E8d, En İyi Seçiminiz

Alma ve Yerleştirme, HT-E8d, Çift modül çok işlevli yüksek hızlı montaj; çift modüllü manyetik doğrusal motor çok işlevli alma ve yerleştirme makinesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

1.Ürün Detayları

HT-E8D-1200贴装图片-2


HT-E8D makinesi, 80000CPH'lik yüksek kapasiteli Dual sistem, çift modül çok fonksiyonlu mounter'dır. Kondansatörleri, dirençleri, LED3014 / 3020/3528/5050, IC ve şekilli bileşenleri monte edebilir. Güç sürücüsü, elektrik panosu, lens, doğrusal ampul, ev aletleri vb. İçin geçerlidir.

Teknik parametre

image

2.Ürün Özellikleri

ØXYZ sürücü yolu, ileri teknoloji manyetik lineer motor + servo motordur.

Ø4 kamera kurun ve uçuş tanımlama, işaret düzeltme için vizyonu benimseyin.

ØPCB bağlama, elektrikli kelepçeleme + ayarlanabilir basınçlı pnömatiktir.

ØUçuş tanımlama vizyonu, işaret düzeltme.

ØElektronik besleyici besleme sistemi.

ØKesintisiz malzeme yeniden yükleme işlevi.

ØKoordinatlar oluşturulduktan sonra otomatik optimizasyon.

3.Ürün parçaları

²Kore'den salin mili

²HK görüşünden kamerayı işaretle

²Renishaw, İngiltere'den ızgara ölçeği

²IKO Japonya'dan kılavuz

²SMC Japonya'dan pnömatik bileşenler

²Beckhoff Almanya'dan sensör

²IGUS Almanya'dan sürükle zinciri

HT-E8D 部件图

4.GG amp Paketleme; Nakliye

Paketleme detayları:vakumlu paketleme ve tahta sandık

Nakliye:Ödeme yapıldıktan sonra 30 gün içinde Shenzhen limanı

Liman:Shenzhen

image

5.Şirket Profili

image

6. makineyi al ve yerleştirSertifikalar

image

7.SSS

1) Satış sonrası denizaşırı hizmetiniz var mı?

Hindistan'da bir denizaşırı ofis kurduk.Yurtdışında teknik destek sunabiliriz. Eğer varsahiçteknik sorun, mühendislerimiz sizi derhal destekleyecektir.

2)Eğitim nasıl?

Mühendislerinizi çalışmak için atölyemize gönderebilir veya mühendislerimizi rehberlik için atölyenize gönderebiliriz.Operatörleriniz tam olarak eğitilene kadar eğitimin tamamlanmayacağını garanti ediyoruz.

3) Makineyi kullanmak zor mu?

Hayır, hiç de değil. Dokunmatik ekran, İngilizce işletim arayüzü.Genellikle, makinenin çalıştırılmasıyla ilgili yaklaşık beş gün eğitim verilebilir.

4) Makinelerinizin kalite sertifikaları var mı?

CE, SIRA, CCC ile yüksek teknoloji kuruluşuyuz.

5) Peki yagaranti?

Bir yıl boyunca ücretsiz olarak garanti ediyoruz.Yazılım güncellemeleri ömür boyu ücretsizdir.


8. Mounter endüstrisi bilgisi

Çok Fonksiyonlu Yerleştirme Makinesinin Özellikleri

1)Çok işlevli yerleştirme makinesi, yüksek hassasiyetli büyük, özel şekilli bileşenleri monte edebilir, genellikle küçük pul bileşenleri de monte edebilir, çok işlevli yerleştirme makinesi olarak adlandırılan hemen hemen tüm bileşen yelpazesini kapsayabilir.

2)Çok fonksiyonlu yerleştirme makinesinin yapısı, çoğunlukla yüksek hassasiyet ve iyi esneklik özelliklerine sahip olan kemer çerçeve yapısını benimser.

3)Çok işlevli yerleştirme makinesi çoğunlukla devre kartı sabit tipini kullanır, X ve y lokalizasyonunu gerçekleştirmek için montaj kafası hareketini kullanır, büyük veya daha ağır bileşenin masa yüzeyinin hareketi nedeniyle atalet nedeniyle kaymasına neden olmaz.

4)Çok işlevli yama, makara, tüp, kutu ve tepsi gibi tüm malzeme paketleme yöntemlerini kabul edebilir. Ayrıca daha fazla disk malzemesi olduğunda, çok katmanlı özel tepsi besleyici eklenebilir.

5)Geleneksel vakumlu emiş ağzına ek olarak, çok işlevli yerleştirme makinesi, özel şekliyle emilmesi zor olan bileşenler için özel bir emme ağzı kullanabilir. Ayrıca vakum emiş nozulu tarafından emilen parçalar için pnömatik kıskaç kullanılabilir.

6)Çok işlevli yerleştirme makinesi bileşenleri, düzeltme yaparken genellikle ön ışık, yan ışık, arka ışık ve çevrimiçi ışık işlevlerine sahip olan ve farklı bileşenleri tanımlayabilen üst görüş kamerasını kullanır. Bileşenin boyutu, kameranın&# 39'un bireysel görüntüsünü (FOV) aşmak için çok büyükse, üst kamera da çoklu görüntü sonrası senteziyle analiz edilebilir ve düzeltilebilir. Ayrıca montaj kafası hareketli kamera ile donatılmış bazı çok işlevli montaj makinesi montaj kafası, daha küçük taşıyıcı olmayan bileşenleri belirleyebilir.

7)Yüksek hızlı montaj makinesiyle karşılaştırıldığında, bazı yüksek hızlı montaj makineleri, çok işlevli makinenin aynı bileşenleri monte edebileceğinden 5 ~ 10 kat daha hızlı ulaşabilir. Bu nedenle, orta ve büyük ölçekli üretimde, genellikle ürünün özelliklerine göre makul konfigürasyon olacaktır, böylece her bir ekipmanın verimliliği yükseğe yakındır.Hot Tags: çok fonksiyonlu montaj makinesi ht-e8d, en iyi seçiminiz, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like