Çok Fonksiyonlu Montaj Makinesi HT-E8d, ETON, Sektör Lideri

çift ​​modüllü manyetik lineer motor çok fonksiyonlu alma ve yerleştirme makinesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

1.Ürün Detayları

HT-E8S-1200 贴装图片-2

HT-E8D makinesi, 80000CPH'lik yüksek kapasiteli Dual sistem, çift modül çok fonksiyonlu mounter'dır. Kondansatörleri, dirençleri, LED3014 / 3020/3528/5050, IC ve şekilli bileşenleri monte edebilir. Güç sürücüsü, elektrik panosu, lens, doğrusal ampul, ev aletleri vb. İçin geçerlidir.

ØXYZ sürücü yolu, ileri teknoloji manyetik lineer motor + servo motordur.

Ø4 kamera kurun ve uçuş tanımlama, işaret düzeltme için vizyonu benimseyin.

ØPCB bağlama, elektrikli kelepçeleme + ayarlanabilir basınçlı pnömatiktir.

ØUçuş tanımlama vizyonu, işaret düzeltme.

ØElektronik besleyici besleme sistemi.

ØKesintisiz malzeme yeniden yükleme işlevi.

ØKoordinatlar oluşturulduktan sonra otomatik optimizasyon.

image

2.Teknik parametre

image

3.ürün parçaları

²Kore'den salin mili

²HK görüşünden kamerayı işaretle

²Renishaw, İngiltere'den ızgara ölçeği

²IKO Japonya'dan kılavuz

²SMC Japonya'dan pnömatik bileşenler

²Beckhoff Almanya'dan sensör

²IGUS Almanya'dan sürükle zinciri

image

4. ticaret şartları

Kabul edilen teslimat şartları

EXW, FOB, CIF, CFR

Kabul edilen ödeme para birimi

USD, CNY

Kabul edilen ödeme türü

L/C, T/T

En yakın liman

Shenzhen

5.GG amp Paketleme; Nakliye

Ambalaj malzemeleri

Su geçirmez malzeme ve tahta sandık

Teslim süresi

Ödeme alındıktan sonra 30 gün içinde teslimat..

Liman

Shenzhen

Teslimat süresi

Sözleşmeye göre aktarma ve parsiyel sevkiyat

6. ticaret gösterisi

Şirketin kuruluşundan bu yana, Guangzhou Guangya sergisi, Türkiye aydınlatma fuarı, Hindistan aydınlatma fuarı, Pakistan sergisi, Hindistan nepcon sergisi, Tayland sergisi vb.Dahil olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında birçok ticaret fuarına katıldık. her yıl yabancı müşteriler.

image

7. şirket profili

Kasım 2011'de, Shenzhen ETON otomasyon ekipmanları co., Ltd. Shenzhen, Çin'de kuruldu. SMT yüksek hızlı SMT bağlayıcısının araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve satış sonrası teknik servisine adanmış ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.

ETONamacı:müşteriler için değer yaratmak, toplum için fayda yaratmak.

ETON vizyonu:dünya olmaya kararlıen rekabetçi üretici ve yerleştirme makinesi ve üst düzey elektronik test ekipmanı hizmet sağlayıcısı.

Kalite prensibi: önce kalite, müşteri odaklı, sürekli iyileştirme!

Yönetim politikası: samimi iş, R& D'ye odaklanma, üretim niyetleri, saygılı hizmet, müşteri güveni.

image

8. Mounter endüstrisi bilgisi

PCB

lBaskılı devre kartı olarak da bilinen PCB baskılı devre kartı, önemli bir elektronik bileşendir, elektronik bileşenlerin desteğidir, elektronik bileşenlerin elektriksel bağlantılarının taşıyıcısıdır. Hemen hemen her tür elektronik cihaz, komponentler arası elektriksel ara bağlantıyı yapacak şekilde entegre devreler gibi elektronik komponentlere sahiptir, baskıya uygundur. Baskılı devre kartı, iletken devre ve yalıtım zemininin ikili işlevine sahiptir.

lSınıflandırma: Devre kartı katmanlarının sayısına göre tek panel, çift panel, dört katmanlı kart, altı katmanlı kart ve diğer çok katmanlı devre kartı olarak ayrılabilir.

(1) Tek panel: En temel PCB'de, parçalar bir tarafta ve teller diğer tarafta yoğunlaşmıştır. çünkü tel yalnızca bir tarafta görünür.

(2) Çift panel: Bu devre kartının her iki tarafında da kablolama vardır, ancak kabloyu her iki tarafta kullanmak için iki taraf arasında uygun bir devre bağlantısına sahip olmak gerekir. Bir" köprü" bu devreler arasında bir kılavuz deliği (aracılığıyla) denir. Kılavuz deliği, her iki taraftaki bir tele bağlanabilen, PCB üzerinde metalle doldurulmuş veya kaplanmış küçük bir deliktir.

(3) Çok katmanlı kart: Kablolanabilen alanı artırmak için, çok katmanlı kart daha fazla tek veya çift taraflı kablo kartı kullanır. Bir çift taraflı iç katman, iki tek taraflı dış katman veya iki çift taraflı baskılı devre kartı, bir tarafı iç katman olarak iki tek taraflı baskılı devre kartı ve iki tek taraflı baskılı devre kartı olan bir baskılı devre kartı dış katman olarak yan.

lAvantajlar: elektronik ürünlerin montajını ve kaynağını basitleştirin, geleneksel modda bağlantı iş yükünü azaltın, çalışanların emek gücünü büyük ölçüde azaltın; tüm makinenin hacmini azaltmak, ürünlerin maliyetini düşürmek, elektronik ekipmanın kalitesini ve güvenilirliğini artırmak; üretim sürecinde mekanizasyon ve otomasyona elverişli olan standartlaştırılmış tasarımı benimsemek; Tüm montaj ve devreye alma PCB'si, tüm makine ürünlerinin değişimini ve bakımını kolaylaştırmak için bağımsız bir yedek parça olarak kullanılabilir.

Yüzeye Montaj Bileşenlerinin Seçimi

Yüzeye monte bileşenlerin seçimi ve tasarımı, ürünün genel tasarımının önemli bir parçasıdır. tasarımcı, sistem yapısı ve detaylı devre tasarımı aşamasında bileşenlerin elektriksel özelliklerini ve fonksiyonlarını belirler. Yüzeye monte edilen bileşenlerin paketleme formu ve yapısı, ekipmanın ve sürecin özel koşullarına ve genel tasarım gereksinimlerine göre SMT tasarım aşamasında belirlenmelidir. Yüzeye monte edilen lehim bağlantıları hem mekanik hem de elektriksel bağlantı noktalarıdır ve makul seçim, PCB tasarım yoğunluğunu, üretkenliği, test edilebilirliği ve güvenilirliği iyileştirmede belirleyici bir etkiye sahiptir.

Yüzeye monte bileşenler ile geçmeli bileşenler arasında işlev açısından bir fark yoktur, fark bileşenlerin paketlenmesinde yatmaktadır. Uygun paketi seçin, ana avantajları şunlardır: 1). PCB alanını etkili bir şekilde tasarrufu; 2). daha iyi elektriksel özellikler sağlar; 3). bileşenlerin içini nem gibi çevresel etkilerden korumak; 4). iyi iletişim bağlantıları sağlamak; 5). ısının yayılmasına yardımcı olur ve iletim ve testi kolaylaştırır.Hot Tags: çok fonksiyonlu montaj makinesi ht-e8d, eton, endüstri lideri, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like