Çok Fonksiyonlu Montaj Makinesi

Çok Fonksiyonlu Montaj Makinesi

Çok fonksiyonlu montaj makinesi İşte bizim çok fonksiyonlu toplama ve yerleştirme makinemiz HT-E8D: Montaj ledleri, kapasitörler, dirençler, şekillendirilmiş bileşenler, IC vb. İçin uygun smt üretim hattına uygulanır. Bildiğimiz kadarıyla SMT yerleştirme teknolojisi, düşük lehim eklem kusur oranları ...

Ürün ayrıntıları

Çok fonksiyonlu montaj makinesi

İşte çok fonksiyonlu toplama ve yerleştirme makinemiz HT-E8D:

 

 

Montaj ledleri, kapasitörler, dirençler, şekillendirilmiş bileşenler, IC vb. İçin uygun olan smt üretim hattına uygulanır.

Bildiğimiz gibi SMT yerleştirme teknolojisi, elektronik ürünler veya bileşenler için düşük lehim bağlantı noktası kusur oranları sağlar. Yüksek frekans özellikleri Bu nedenle, SMT çip teknolojisi kullanan elektronik bileşenler veya elektronik ürünler yüksek titreşim direncine sahiptir. Yüksek güvenilirlik ve düşük elektromanyetik ve radyo frekansı girişimi.

a5

Yüksek montaj hassasiyeti:

İki tür yerleştirme makinesi doğruluğu tanımı vardır: yerleştirme doğruluğu ve tekrarlanabilirlik.

Bazı endüstri personelinde konumlandırma doğruluğu mutlak hassasiyet olarak adlandırılır. Amaç olarak, yerleştirme makinesi hassasiyeti, yerleştirme makinesinin X ve Y ekseni gezinme hareketinin mekanik hassasiyeti ve Z ekseni dönme doğruluğunu belirtir. Konumlandırma doğruluğu (mutlak hassasiyet), tekrarlanabilirlik ve çözünürlük ile karakterize edilebilir.

HT-E8D için, ithal edilen 4 set kameranın temeli olan tespit ve marka düzeltmesi için montaj hassasiyetinin 0,02 mm'ye ulaştığı görüşü var. Ayrıca, eksen için manyetik lineer motor ve servo motor, ekin doğruluğunu garanti eder.

 

Parametre:

Görüş sistemi

Kamera sayısı

İthal kamera 4 setleri

Görme uyumu, MARK düzeltmesi

Montaj hassasiyeti

± 0.02mm

Montaj yüksekliği

36mm

Montaj hızı

80000CPH

Güç

380AC 50Hz

Güç tüketimi

8KW

Konveyör İletimi

Maksimum Uzunluk: 1200mm

PCB

PCB Uzunluğu Genişliği

Max: 1200 * 300mm Min 100 * 100mm

PCB Kalınlığı

0.5-5mm

PCB Sıkma

Ayarlanabilir basınçlı pnömatik

Montaj modu

Grup toplama ve ayrı yerleştirme / ayrı toplama ve ayrı yerleştirme

Otomatik:

Mounter: Ayrıca "montaj makinesi" veya "Yüzey Montaj Sistemi" olarak da bilinir, üretim hattında, vericinin veya ekran yazıcısının arkasına yerleştirilir ve yüzey, yerleştirme kafası hareket ettirilerek monte edilir. Bileşen, PCB pedinin üzerine bir cihazı doğru şekilde yerleştirir. Elle bölünmüş ve tamamen otomatik.

Otomasyon ile, toplama ve yerleştirme makinesi adam olarak sınıflandırılabilir:

1. otomatik mekatronik yerleştirme makinesi

Özellikler: Yerleştirme makinelerinin çoğu bu tiptir.

2. Manuel yerleştirme makinesi

Özellikler: Manuel yama başlığı Y ekseni kafasına monte edilmiştir. X, Y ve E konumlandırma, insan elinin hareketi ve dönüşü ile düzeltilebilir. Temel olarak düşük maliyet avantajı ile yeni ürün geliştirme için kullanılır.

Makinemiz HT-E8D otomatik montaj makinesidir, otomatik smt üretim hattı için çok uygundur.

 

Paketleme ve Son Tarih:

Tahta sandık paketleme ve vakumlu film sarımının bir kombinasyonunu kullanıyoruz ve bir ip ve stant ile paketliyoruz. Ödeme yapıldıktan yaklaşık 4 hafta sonra.

a2

Hakkımızda:

Yitong Otomasyon Equipment Co, Ltd lider yerleştirme makineleri alanında odaklanan, 2011 yılında kurulmuş bir üreticidir. Şirketin gelişim tarihi uzun değil, pazar gelişiminin sektörel geçmişinde firmamız kuruluşundan bu yana sekiz yıl içinde büyük başarılar elde etti. Birçok onursal sertifika ve buluş patenti kazandı ve yerli yerleştirme makineleri arasında yer aldı. En güçlüsü, ulusal hükümetin dikkatini çekti.

Uluslararası alanda, 20'den fazla ülkeye ihracat yaptık ve dünyanın her yerinden olumlu eleştiriler aldık. Gelecekte, ETS beş yıldızlı yönetim politikasına uymaya devam edecektir: samimi yönetim, özel araştırma ve geliştirme, kasıtlı üretim, bakım hizmeti, müşteri güvencesi, müşteriler için değer yaratma ve toplum için faydalar yaratma.

 

 

Wechat / Bilgiligenclik / Skaype / Tel: + 86-13590151025

Web sitesi: Http: www.etonsmt.com

 


Sorgulama