Çok Fonksiyonlu Montaj Makinesi

Çok Fonksiyonlu Montaj Makinesi

Çok işlevli montaj makinesi İşte çok işlevli alma ve yerleştirme makinemiz HT-E8D: Led, kapasitörler, dirençler, şekilli bileşenler, IC vb. Montaj için uygun smt üretim hattına uygulanır. SMT yerleştirme teknolojisinin düşük lehim bağlantı hatası oranları sağladığını bildiğimiz için ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Çok fonksiyonlu montaj makinesi

İşte çok işlevli alma ve yerleştirme makinemiz HT-E8D:

Led, kapasitörler, dirençler, şekilli bileşenler, IC ve benzeri montaj için uygun smt üretim hattı için geçerlidir.

SMT yerleştirme teknolojisinin elektronik ürünler veya bileşenler için düşük lehim bağlantı hatası oranları sağladığını biliyoruz. Yüksek frekans özellikleri. Bu nedenle, SMT çip teknolojisi kullanan elektronik bileşenler veya elektronik ürünler yüksek titreşim direncine sahiptir. Yüksek güvenilirlik ve azaltılmış elektromanyetik ve radyo frekansı paraziti.

a5

Yüksek montaj hassasiyeti:

İki tür yerleştirme makinesi doğruluğu tanımı vardır: yerleştirme doğruluğu ve tekrarlanabilirlik.

Konumlandırma doğruluğuna bazı endüstri personelinde mutlak hassasiyet denir. Niyet açısından, yerleştirme makinesi hassasiyeti, yerleştirme makinesinin X ve Y ekseni gezinme hareketinin mekanik hassasiyeti ve Z ekseni dönüş doğruluğunu ifade eder. Konumlandırma doğruluğu (mutlak hassasiyet), tekrarlanabilirlik ve çözünürlük ile karakterize edilebilir.

HT-E8D için, 4 set ithal kameranın temelini oluşturan, montaj hassasiyetinin 0,02 mm'ye ulaştığı tanımlama ve işaret düzeltme vizyonu vardır. Ayrıca eksen için manyetik doğrusal motor ve servo motor, yamanın doğruluğunu garanti eder.

Parametre:

Görüş sistemi

Kamera sayısı

4 Takım ithal kamera

Görme hizalaması, MARK düzeltmesi

Montaj hassasiyeti

± 0,02 mm

Montaj yüksekliği

36 mm

Montaj Hızı

80000CPH

Güç

380AC50Hz

Güç tüketimi

8KW

Konveyör İletimi

Maksimum Uzunluk: 1200mm

PCB

PCB Uzunluk Genişliği

Maks: 1200 * 300 mm Min100 * 100 mm

PCB Kalınlığı

0,5-5 mm

PCB Bağlama

Ayarlanabilir basınçlı pnömatik

Montaj Modu

Grup Toplama ve ayrı yerleştirme / Ayrı toplama ve ayrı yerleştirme

Otomatik:

Mounter:" olarak da bilinir; montaj makinesi" veya" Sıva Üstü Sistem" üretim hattında, dispenser veya ekran yazıcının arkasına yerleştirilir ve yerleştirme başlığı hareket ettirilerek yüzey monte edilir. Bileşen, bir cihazı PCB pedine doğru şekilde yerleştirir. Manuel ve tam otomatik olarak ayrılmıştır.

Otomasyona göre, alma ve yerleştirme makinesi fellow olarak sınıflandırılabilir:

1.Otomatik mekatronik yerleştirme makinesi

Özellikler: Yerleştirme makinelerinin çoğu bu tiptedir.

2. manuel yerleştirme makinesi

Özellikler: Manuel yama kafası, Y ekseni kafasına monte edilmiştir. X, Y ve E konumlandırma, insan elinin hareketi ve dönüşü ile düzeltilebilir. Düşük maliyet avantajı ile temelde yeni ürün geliştirme için kullanılır.

Makinemiz HT-E8D otomatik montaj makinasıdır, otomatik smt üretim hattı için çok uygundur.

Paketleme ve Son Tarih:

Tahta sandık ambalajı ve vakumlu film ambalajı kombinasyonunu kullanıyoruz ve bir ip ve bir stand ile paketliyoruz. Ödeme yapıldıktan yaklaşık 4 hafta sonra varıyoruz.

a2

Hakkımızda:

Yitong Automation Equipment Co., Ltd., 2011 yılında kurulmuş, led yerleştirme makineleri alanına odaklanan bir üreticidir.&# 39 şirketinin gelişim geçmişi uzun değil, ancak pazar gelişiminin sektörel geçmişinde firmamız kuruluşundan bu yana geçen sekiz yılda büyük başarılar elde etti. Pek çok onur belgesi ve buluş patenti kazanmış olup yerli yerleştirme makineleri arasında yer almaktadır. En güçlüsü, ulusal hükümetin dikkatini çekti.

Uluslararası arenada 20'den fazla ülkeye ihracat yaptık ve dünyanın her yerinden olumlu yorumlar aldık. Gelecekte, ETS beş yıldızlı yönetim politikasına bağlı kalmaya devam edecektir: samimi yönetim, özel araştırma ve geliştirme, kasıtlı üretim, özenli hizmet, müşteriler güvence, müşteriler için değer yaratır ve toplum için fayda yaratır.

Wechat / Whatsup / Skaype / Tel: +86-13590151025

Hot Tags: çok fonksiyonlu montaj makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like