Orta Hızlı Lamba Alma ve Yerleştirme Makinesi

Modül RT-1, DOB Ampul, Tüp, Elektrik panosu, vb. Gibi birçok ürün çeşidi için yeni makinemizdir Makineyi yerleştir ve yerleştir işlevi, bileşenleri monte etmek ve PCB kartına monte etmektir Otomatik makine için farklı smt üretim hattına uygulayın
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

ÇOK FONKSİYONLU TOPLAMA VE YERLEŞTİRME MAKİNESİ

ETON SMT alma ve yerleştirme makinesi

ETON smt alma ve yerleştirme makinesi çok işlevli ve yüksek hızlıdır. LED, kondansatör, dirençler, ic, şekilli bileşenler vb. Montajı için uygundur. En yüksek hız 200000 cph'ye ulaşabilir.

CCC, CE, SIRA ile yüksek teknoloji şirketi olarak ETON şirketi, tüm SMT makinelerini ücretsiz kurulum ve eğitimi de destekler.

RT-1 Çok işlevli alma ve yerleştirme makinesi

RT-1, SHENZHEN ETON AUTOMATION CO., LTD yeni modülüdür.Çok fonksiyonlu makine olarak, led, kondansatör, direnç, IC, şekilli bileşenler, vb. Gibi birçok tür bileşenin montajı için uygundur. Maksimum boyut 20 mm olabilir, minimum boyut 0402'dir.

Kapasite 40000 ch'ye ulaşabilir

Besleme istasyonu sayısı 32 adettir

Memelerin sayısı 10 adettir

DOB Bulb machine

SMT üretiminde ilk geçiş olan yüksek hassasiyetli baskı

SMT baskı, yüzeye monte üretim hattının ilk sürecidir. SMT baskının kalitesi, SMT ürünlerinin geçiş oranı üzerinde çok önemli bir etkiye sahiptir. Lehim pastasının baskı kalitesini etkileyen önemli bir faktör, baskı makinesinin çeşitli bölümlerinin hareket kontrolünün doğruluğudur. Şu anda, SMT ürünlerinin üretimi yüksek çıktı oranlarına ve&"sıfır hata GG" ye doğru gelişiyor. Hareket kontrol sisteminin hızına, kararlılığına ve güvenilirliğine yüksek gereksinimler getiren yüksek hızlı çalışma. Baskı ve montaj üreticilerinin çoğunun yenilikçi teknolojileri, kalite ve üretim verimliliğinin sınırlarını sürekli olarak zorluyor.

Çeşitli elektronik cihazların minyatürleştirilmesi ve yüksek işlevselliği ile, montaj biçimindeki yüksek yoğunluk ve karmaşıklık gereksinimleri, özellikle SMD ve yarı iletken karışık montajın montajı için şimdi olduğundan daha yüksektir. artırmak. Üretim maliyetlerinin azaltılmasını teşvik etmek ve teslimat süresini kısaltmak için, Shenzhen ETON Equipment Co., Ltd., farklı müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek yepyeni bir otomatik yerleştirme makinesi geliştirdi.

DOB Bulb machine

Yüksek kaliteli ve yeşil meslektaşları, SMT yeniden akış lehimleme, enerji tasarrufu ve çevre korumasına daha fazla önem verir

SMT reflow lehimleme, önceden yerleştirilmiş lehim yüzeyini yeniden eriten ve lehimleme işlemi sırasında ek lehim eklenmeyen bir lehimleme yöntemidir. Cihazın içindeki ısıtma devresinden havayı veya nitrojeni yeterince yüksek bir sıcaklığa kadar ısıttıktan sonra, bileşenin her iki tarafındaki lehimin erimesine ve anakarta yapışmasına izin vererek bileşenin takıldığı devre kartına üfleme, SMT'nin genel süreci. Kart üzerindeki bileşenlerin çoğu bu işlemle devre kartına lehimlenir.

Üretici firmahizmet:

ETONSatış sonrası servis için çok değerli:

1.ETON, garanti süresince bir yıl garanti sağlayacaktır, tamir edilmesi ve değiştirilmesi gereken tüm parçalar ücretsiz olacaktır.

2.ETON, mühendisimizi ücretsiz olarak kurmak ve eğitmek için fabrikanıza gönderecektir.

3.ETON'un özel bir yurtdışı satış departmanı var, hızlı bir şekilde destekleyebilir.


İletişim Joy


Whatsup / Wechat / Tel: +8613590151025


Hot Tags: Orta Hızlı Lamba Alma ve Yerleştirme Makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like