LED Tüp İhtisas Yüksek Hızlı Alma ve Yerleştirme Makinesi HT-XF

LED Tüp İhtisas Yüksek Hızlı Alma ve Yerleştirme Makinesi HT-XF

SMT PICK VE PALCE MAKİNASI SMT alma ve yerleştirme makinesi, Led çip atıcı, SMT makinesi, Led ampul üretim makinesi, Led ışık üretim hattı, PCB üretim makinesi, Led lamba üretim makinesi vb. 1: Ürün açıklaması HT-XF SMT alma ve yerleştirme makine 0.6m, 0.9m, 1,2m led sert ışık ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

SMT PICK VE PALCE MAKİNASI

SMT çekme ve yerleştirme makinesi, Led çip atıcı, SMT makinesi, Led ampul üretim makinesi, Led ışık üretim hattı, PCB üretim makinesi, Led lamba makinesi, vb.

QQ20160218150822

1: Ürün açıklaması

  • HT-XF SMT alma ve yerleştirme makinesi 0.6M, 0.9M, 1,2M LED sert ışık kartı 0.5M, 1M LED yumuşak lamba şeridi içindir . LED lamba üreticisi, PCB üretim hattı vb. İçin geçerlidir.

  • HT-XF, monte etmek için etkileşimli iki modülden oluşan çift modül içindir, her bir modül nozül monte edilebilir17, minimum mesafe iki bitişik nozül arasındaki 14 mm'dir. 14 mm'den daha küçük olan bulmaca aralığı, montajı etkilemek için kaynak konumu ayarlama nozul aralığının bir veya daha fazlasıyla ayrılabildiğinde, 14mm serbestçe ayarlanabilir. Ve kamera tarafından doğru pozisyon tespit edildi. Bu yüzden yüksek hassasiyet ve iyi bir stabilite.

Belirli teknik parametre

Uzunluk genişlik Yükseklik

2700mm * 1900mm * 1400mm

Toplam ağırlık

1300kg

PCB Uzunluğu Genişliği

Max: 1200 * 300mm Min: 300 * 60mm

Montaj hassasiyeti

± 0.02mm çip

Montaj hızı

150000 ~ 170000 CPH (optimum)

Bileşenleri hız

0.2mm

Güç

220AC 50HZ

Güç tüketimi

5kW

Besleyici sayısı

34PCS

Nozul sayısı

34 nozul

Şirket Bilgisi

Shenzhen Eton Otomasyon Ekipmanları co., LTD. çekme ve yerleştirme makinesinin profesyonel üreticisidir. Şirketimiz bağımsız olarak araştırma, geliştirme, tasarım ve imalatçı bir dizi yüksek hızlı kaliteli SMT alma ve yerleştirme makinesi. Ve devlet sertifikası ve destek tarafından verilen birkaç patent aldık. Günümüzde pek çok fabrikaya hizmet verdik ve iyi bir üne sahip olduk. 2017 yeni ürünler sıcak satış.

Müşteri atölye vitrin

led ışık makinesi SMT makinesi

Kargo paketi durumu

SSS

1) satış sonrası servis denizaşırı var mı?

Yurtdışında teknik destek sunabiliriz. Herhangi bir teknik probleminiz olursa, mühendislerimiz sizi derhal destekleyecektir.

2) Eğitim nasıl?

Makinelerimizi aldıktan sonra, mühendislerinizi fabrikamıza gönderebilirsiniz veya mühendisimizi fabrikanıza göndeririz ve ardından bu makinelerin işletilmesi için çalışanlarınızı eğitiriz.

3) Makineyi kullanmak zor mu?

Hayır, hiç de değil. Önceki müşterilerimiz için en fazla 5 gün makineleri işletmeyi öğrenmek yeterlidir.

4) Makinelerinizin kalite sertifikaları var mı?

Biz CE, SIRA, CCC, ISO "İyi bilinen marka" ve birçok teknoloji patenti olarak ödüllendirildi ve LED ışık üretim hattı programında zengin deneyime (8 yıldan fazla) sahibiz.

5) Ödeme süresi nedir? Ticaret terimi ne olacak?

T / T tamam. FOB Shenzhen'i seçebilirsiniz.

İşinizi aydınlatalım!

Önderliğindeki üretim hattının kurulmasında çok deneyimliyiz. Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya LED işine girmek istiyorsanız, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hot Tags: led tüp uzman yüksek hızlı toplama ve yer alma makinesi ht-xf, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like