LED Tüp Pick Ve Yer Makinesi Yüksek Hızlı LED Çip Montaj Makinesi HT-XF

LED Tüp Pick Ve Yer Makinesi Yüksek Hızlı LED Çip Montaj Makinesi HT-XF

SMT PICK VE PALCE MAKİNASI SMT alma ve yerleştirme makinesi, Led çip atıcı, SMT makinesi, Led ampul üretim makinesi, Led ışık üretim hattı, PCB üretim makinesi, Led lamba üretim makinesi vb. 1: Ürün açıklaması HT-XF SMT makine 0.6m, 0.9m, 1,2m led sert ışık ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

SMT PICK VE PALCE MAKİNASI

SMT çekme ve yerleştirme makinesi, Led çip atıcı, SMT makinesi, Led ampul üretim makinesi, Led ışık üretim hattı, PCB üretim makinesi, Led lamba makinesi, vb.

QQ20160218150822

1: Ürün açıklaması

  • HT-XF SMT alma ve yerleştirme makinesi 0.6M, 0.9M, 1,2M LED sert ışık kartı 0.5M, 1M LED yumuşak lamba şeridi içindir . LED lamba üreticisi, PCB üretim hattı vb.

  • HT-XF, iki modülden oluşan çift modül içindir, her bir modül nozüllere monte edilebilir17, en az mesafe iki bitişik nozul arasında 14 mm'dir. 14 mm'den daha az olan bilye aralığı, bir veya daha fazla kaynak pozisyonu ayar nozülü arayla etkileşime geçecek şekilde birbirinden ayrılabildiği zaman, 14 mm'den daha fazla serbestçe ayarlanabilir. Ve kamera tarafından doğru pozisyonu belirlenir. Bu yüzden yüksek hassasiyet ve iyi bir stabilite.

Özel teknik parametre

Uzunluk genişlik Yükseklik

2700mm * 1900mm * 1400mm

Toplam ağırlık

1300kg

PCB Uzunluğu Genişliği

Max: 1200 * 300mm Min: 300 * 60mm

Montaj hassasiyeti

± 0.02mm çip

Montaj Hızı

150000 ~ 170000 CPH (optimum)

Bileşenleri hız

0.2mm

Güç

220AC 50HZ

Güç tüketimi

5kW

Besleyici sayısı

34PCS

Memelerin sayısı

34 nozul

Şirket Bilgisi

Shenzhen Eton Otomasyon Ekipmanları co., LTD. Pick ve yer makinesi profesyonel bir üreticisidir. Şirketimiz bağımsız araştırma, geliştirme, tasarım ve üretici bir dizi yüksek hızlı kaliteli SMT çekme ve yerleştirme makinesi. Devlet sertifikası ve desteği ile çıkarılan bir dizi patent aldık. Günümüzde, birçok fabrikaya hizmet verdik ve iyi bir üne kavuştuk. 2017 en yeni ürünler sıcak satış.

Müşteri atölyesi vitrin

led ışık makinesi SMT makinesi

Kargo paketi durumu

Müşteri sertifikası ve müşterilerin bir parçası

SSS

1) satış sonrası servis denizaşırı var mı?

Yurt dışında teknik destek sunabiliriz. Herhangi bir teknik probleminiz olursa, mühendislerimiz sizi derhal destekleyecektir.

2) Eğitim nasıl?

Makinelerimizi aldıktan sonra, mühendislerinizi fabrikamıza gönderebilirsiniz veya mühendisimizi fabrikanıza göndeririz ve ardından bu makinelerin işletilmesi için çalışanlarınızı eğitiriz.

3) Makineyi kullanmak zor mu?

Hayır, hiç de değil. Önceki müşterilerimiz için en fazla 5 gün makineleri işletmeyi öğrenmek yeterlidir.

4) Makinelerinizin kalite belgeleri var mı?

Biz CE, SIRA, CCC, ISO "İyi bilinen marka" ve birçok teknoloji patenti olarak ödüllendirildi ve LED ışık üretim hattı programında zengin deneyime (8 yıldan fazla) sahibiz.

5) ödeme süresi nedir? Ticaret terimi hakkında ne?

T / T tamam. FOB Shenzhen'i seçebilirsiniz.

İşinizi aydınlatalım!

Led üretim hattının kurulmasında çok deneyimliyiz. Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya LED işine girmek istiyorsanız, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hot Tags: led tüp toplama ve yer makine yüksek hızlı led çip montaj makinesi ht-xf, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like