LED Sokak Işık Alma ve Yerleştirme Makinesi Çok İşlevli SMT Makinesi Fuji Motor

LED Sokak Işık Alma ve Yerleştirme Makinesi Çok İşlevli SMT Makinesi Fuji Motor

SMT PICK VE PALCE MAKİNASI SMT alma ve yerleştirme makinesi, Led çip atıcı, SMT makinesi, Led ampul üretim makinesi, Led ışık üretim hattı, PCB üretim makinesi, Led lamba üretim makinesi, vb. Belirli teknik parametreler Şirket bilgileri Shenzhen Eton Automation Equipment co. , LTD ....
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

SMT PICK VE PALCE MAKİNASI

SMT almak ve yer makinesi, Led çip atıcı, SMT makinesi, Led ampul üretim makinesi, Led ışık üretim hattı, PCB üretim makinesi, Led lamba yapma makinesi, vb.

E6T

Özel teknik parametre

Uzunluk genişlik Yükseklik

2520mm * 1550mm * 1440mm

Toplam ağırlık

1200kg

PCB Uzunluğu Genişliği

Max: 1200 * 350mm Min: 50 * 50mm

Montaj hassasiyeti

± 0.02mm çip

Montaj Hızı

40000 CPH (optimum)

Bileşenleri hız

0.2mm

Güç

220AC 50HZ

Güç tüketimi

4kw

Besleyici sayısı

17 ADET

Bileşenler

Lens, kondansatörler, dirençler, IC, Şekilli bileşenler, vb.


Şirket Bilgisi

Shenzhen Eton Otomasyon Cihazları co., LTD. Pick ve yer makinesi profesyonel bir üreticisidir. Firmamız bağımsız araştırma, geliştirme, tasarım ve yüksek kaliteli kaliteli SMT pick ve yer makinesi bir dizi üreticisi. Devlet sertifikası ve desteği ile çıkarılan bir dizi patent aldık. Günümüzde, birçok fabrikaya hizmet verdik ve iyi bir üne kavuştuk. 2017 en yeni ürünler sıcak satış.

Müşteri sertifikası ve müşterilerin bir parçası

Hadi işini aydınlatalım!

Led üretim hattının kurulmasında çok deneyimliyiz. Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya LED işine girmek istiyorsanız, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin .

Hot Tags: led sokak lambası almak ve yer makine multi-fonksiyonel smt makinesi fuji motor, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like