LED Lehim Yapıştırma Makinası

LED Lehim Yapıştırma Makinası

SMT, yüzeye montaj teknolojisidir (Yüzey Montaj Teknolojisi için kısa) ve şu anda elektronik montaj endüstrisinde en popüler teknoloji ve süreçtir. SMT, yüzeye montaj teknolojisi, yüzeye montaj ekipmanları, yüzeye montaj bileşenleri ve SMT yönetimini içerir. Özellikler: yüksek ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

SMT, yüzeye montaj teknolojisidir (Yüzey Montaj Teknolojisi için kısa) ve şu anda elektronik montaj endüstrisinde en popüler teknoloji ve süreçtir.

 

SMT, yüzeye montaj teknolojisi, yüzeye montaj ekipmanları, yüzeye montaj bileşenleri ve SMT yönetimini içerir. Özellikler: yüksek montaj yoğunluğu, küçük boyutlu ve elektronik ürünlerin hafifliği. Yama bileşenlerinin boyutu ve ağırlığı, geleneksel geçmeli bileşenlerin sadece 1 / 10'u kadardır. SMT'nin genel olarak kullanılmasından sonra, elektronik ürünlerin hacmi% 40 ila% 60 oranında ve ağırlık% 60 oranında azaltılır. % ~ 80rference. Verimliliği artırmak ve otomatikleştirmek kolaydır. Maliyetleri% 30 ila% 50 oranında azaltın. % Ma tasarruf edin. Yüksek güvenilirlik ve güçlü titreşim önleme yeteneği. Lehim bağlantı noktası kusur oranı düşüktür. Yüksek frekans özellikleri iyi. Azaltılmış elektromanyetik ve radyo frekansı antenleri, enerji, ekipman, insan gücü, zaman vb.

 

Lehim pastası karıştırıcısı kalay tozunu ve lehim pastasını eşit şekilde karıştırabilir. İnsan gücünü ortadan kaldırırken ve bu işlemi standart hale getirirken, daha mükemmel baskı ve lehimleme sonuçları elde edin, elbette, konserveyi açmadan su alma şansını azaltır

2345_image_file_copy_105

Makine özellikleri:

1. 0 maksimum hız 1000 rpm'ye ulaşabilir

1.1 Karıştırırken, lehim pastasını önceden buzdan çıkarmak gerekir;

1.2 kabı açmak zorunda değilsiniz;

1.3 güç tek fazlı 220v:

1.4 Gaz problemi yok:

1.5 kalay tozu şeklini tahrip etmez:

1,6 armatür her çeşit 500g paketleme lehim pastası için uygundur;

1.7 karıştırma süresi keyfi ayarlanabilir;

1.8 manüel hız kontrol fonksiyonu var

boyut

400x400x420mm

Ağırlık

35kg hakkında

Çalışma gerilimi

AC 220V 50Hz 60Hz> 60W

Çalışma hızı

Motor 1350 RPM devri: 1000 RPM Dönme: 500PRM

Çalışma kapasitesi

500 g. Şırınga, kırmızı plastik tüp vb. Fikstür özelleştirilebilir.

İki kutu lehim pastasını aynı anda karıştırın

500g

Stiring zaman

1-99 dakika dijital olarak ayarlanabilir

Çalışma yöntemi

Kolay kullanım için hafif dokunmatik düğme

Fikstür fonksiyonu

Her çeşit marka lehim pastası konservesi için üniversal fikstür

Çalışan gürültü

Düşük çalışma gürültüsü <>

Shenzhen Eton Otomasyon Equipment Co, Ltd 44., Bina, 5..Cuigang Sanayi Bölgesi, Fuyong, Baoan Bölgesi, Shenzhen, Çin bulunmaktadır. Eton şirketi ulusal marka oluşturmaya odaklanır ve müşterilere profesyonel rehberlik, kaliteli makineler, otomatik SMT makinelerin iyi satış hizmetleri sağlama konusuna odaklanır.

 

LED endüstrisinin hızla gelişmesiyle birlikte ETON, AR-GE'ye odaklanır ve yerleştirme makinelerinin rekabet gücünü sürekli olarak arttırır. Şimdi birçok yerli ve yabancı şirketle başarılı bir şekilde stratejik işbirliğine ulaştık. Ve herkesin oybirliğiyle tanınmasını ve övülmesini sağladı. Yüksek hızlı yerleştirme makineleri alanında lider bir Çin markası haline geldi.

Daha fazla bilgi için benimle irtibata geçebilirsiniz.

Hot Tags: led lehim pastası karıştırıcı makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like