Led Pcb Smt Makinesi

Led Pcb Smt Makinesi

led pcb smt machine smt üretim hattında en önemli makine, en yüksek teknolojiye sahip ve en pahalı olan makinedir. Peki doğru toplama ve yerleştirme makinesini nasıl seçmeliyim points Bazı noktalar var: 1. Ürünleriniz için uygun mu? Bu temel nokta ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

led pcb smt makinesi

Smt üretim hattında en önemli makine, en yüksek teknolojiye sahip ve en pahalı olan makineyi alıp yerleştirmektir. Peki doğru toplama ve yerleştirme makinesinin nasıl seçileceği Bazı noktalar vardır:

 

1.    Ürünleriniz için uygun mu?

Bu seçim için temel noktadır, birçok yerleştirme makinesi genellikle sadece iki veya üç ürün üretir. Ancak HT-E8S için, led tüp, ampul, esnek şerit, sokak lambası, panel ışığı gibi ondan fazla ürün üretebilir. , aşağı ışık, objektif, sürücü, elektrik panosu, ev aletleri vb.

Neden bu kadar çok ürüne uygun olabilir? Sebebi, maksimum bileşen ebadı 17mm, min ebadı 0402'dir.

 

Ayrıca, makinemiz için maksimum pcb boyutu 1200 * 300mm, min boyutu 100 * 100mm, kalınlığı 0,5-5 mm'dir.

 

Basılı devre kartları genel son ürünler değildir ve adın tanımı biraz kafa karıştırıcıdır. Örneğin, kişisel bilgisayarların anakartına anakart denir ve doğrudan devre kartı olarak adlandırılamaz. Anakartta bir devre kartı olmasına rağmen, aynı değil, bu yüzden ikisinin ilgili olduğu sektörün değerlendirmesinin aynı olduğu söylenemez. Örneğin, bütünleşik devre parçaları devre kartına monte edildiğinden, haber medyası ona bir IC kart dedi, fakat özünde basılı bir devre kartına eşdeğer değil. Genellikle baskılı devre kartının çıplak tahtaya (yani, üst bileşenleri olmayan panoya) karşılık geldiğini söyleriz.

 

2.    Planınızın kapasitesine ulaştı mı?

HT-E8D, çift sistemli, çok modüllü çok fonksiyonlu bir takıcıdır. Aynı anda iki farklı ürün üretmek için. Toplam 16 kafa, montaj hızı saatte 40000 yongaya ulaşıyor.

301

3.    Satış sonrası garanti var mı?

Şirketimiz hizmet alanının inşasına büyük önem vermektedir ve müşterilere eksiksiz bir hizmet sistemleri seti sağlamaya kararlıdır. Biz Shenzhen, Zhongshan ve Hangzhou üç ofisleri ve Hindistan, Delhi ve Mumbai iki ofisleri ile özel bir satış sonrası servis departmanı var. Şu anda, ETS aktif olarak dünyadaki müşterilere daha hızlı ve daha hızlı hizmet vermek için başka ülkelerde ofisler kurmaktadır.

 

Müşterilerimize yerinde kurulum ve eğitim sunacağız, standart bir garanti sunacağız ve garanti süresi boyunca parçaları değiştireceğiz. Ek olarak, müşterileri düzenli olarak ziyaret ediyoruz, en son teknik desteği sağlıyoruz, vb.  

 

Dikkat:

Makineyi daha iyi kullanmak için parça adı işlemini haftada bir kontrol etmeniz gerekir. Meme kelepçesinin tamponlama işlemini kontrol ettiğini unutmayın. İşlem pürüzsüz değilse, ince bir tabaka yağlayıcı uygulayın. Alet gevşekse, sıkın. Tozu temizlemek için merceği hareket ettirin ve mercekten gelen tortuyu temizleyin. X ekseni vidası, ana vidayı tortu veya kalıntı açısından kontrol eder ve gerekirse temizler. X ekseni kılavuzları, gresin sertleşme ve kalıntı yapışmasını kontrol eder. Y ekseni vidası, ön vidayı tortu veya kalıntı açısından kontrol eder ve gerekirse temizler. Y ekseni kılavuzu, gresin sertleşme ve kalıntı yapışmasını kontrol eder. W ekseni vidası Baş vidayı tortu veya kalıntı açısından kontrol edin ve gerekirse temizleyin Hava arayüzü Y halkasını ve O halkasını yaşlanmaya karşı kontrol edin ve gerekirse değiştirin.

 

Bizimle iletişime geçin:

Eğer ilgileniyorsanız, lütfen bize ulaşın!

302

Ekleme: 44. Yapı, 5.Cuigang Sanayi Bölgesi, Fuyong, Baoan Bölgesi, Shenzhen, Çin

Wechat / Bilgiligenclik / tel: + 86-13590151025

Faks: 0755-29502066

Http: www.etonsmt.com


Hot Tags: led pcb smt makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like