Led Pcb Montaj Makinesi

Led Pcb Montaj Makinesi

led pcb montaj makinesi Led çip çok küçük, her birim küçük parçalı LED 3-5mm karedir, bu nedenle çeşitli LED lamba boncuk şekli aygıtlarına hazırlanabilir ve değişken ortam için uygundur. Led aydınlatma enerjisi verimli LED aydınlatma teknolojisinin hızlı gelişimi ile enerji ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

led pcb montaj makinesi

Led çip çok küçük, her birim LED küçük parça 3-5mm kare, bu nedenle çeşitli LED lamba boncuk şekli cihazlarına hazırlanabilir ve değişken ortam için uygundur.

 

Led aydınlatma enerji verimli

LED aydınlatma teknolojisinin hızla gelişmesiyle birlikte, LED ampullerin enerji tasarrufu etkisi çok yüksek bir seviyeye ulaşmıştır. Aynı ışık verimliliği durumunda, enerji tüketimi akkor lambaların 1 / 8'ine ve 1/2 elektronik enerji tasarruflu lambaya düşmüştür. Bu nedenle, LED aydınlatma ürünleri günümüzün geleneksel aydınlatma ürünlerinin yerini alacak genel trend olacaktır.

 

ETON led aydınlatmaya odaklanıyor

2011 yılında kurulduk, ancak 2007'de Ar-Ge merkezini kurduk, o zamandan beri özel amaçlı SMT makine teknolojisi ve patent araştırma ve geliştirme çalışmalarına başladık. Geçtiğimiz 12 yılda, LED yerleştirme makinelerinin üretimi ve geliştirilmesine odaklandık ve iç pazardaki pazar payının% 70'ini veya% 80'ini işgal eden ve dünyayı dış pazarlarda açan harika sonuçlar elde ettik. Kapı ve aktif olarak yeni alanları genişletmek, müşterilere daha iyi hizmet vermek için yurtdışında uzmanlaşmış ofisler var.

 

HT-E5S iyi performans

HT-E5S çok fonksiyonlu toplama ve yerleştirme makinesinden biridir, montaj hassasiyeti 0.02mm, x ekseni manyetik doğrusal motor, y ekseni ve z ekseni servo motordur. Bu nedenle hassasiyet 0.02 mm'ye ulaşır.

 

HT-E5S birçok ürün için uygundur

Led ampul, led lens, led panel, sokak lambası, güç sürücüsü, elektrik panosu, vb için geçerli olabilir. SMT üretim hattında çok önemlidir.

Ayrıca, HT-E5S'nin maksimum pcb boyutu 500 * 350mm, min boyutu 100 * 100mm'dir.

202

Yüksek kapasiteli smt makinesi ile HT-E5S

HT-E5S, 8 nozullu ve 30 adet besleyici istasyonludur, montaj hızı saatte yaklaşık 40000 yongadır. Ayrıca besleme yolu çift motorlu elektrikli besleyicidir.

 

Teknik parametre

 

HT-E5S Tek modül Teknik Parametre

boyut

uzunluk

1650mm

Genişlik

1200mm

Yükseklik

1570mm

Toplam ağırlık

1200kg

Görüş sistemi

Kamera sayısı

2 ithal kamera setleri

Görme uyumu, MARK düzeltmesi

Montaj hassasiyeti

± 0.02mm

Montaj yüksekliği

36mm

Montaj hızı

40000CPH

Güç

380AC 50Hz

Güç tüketimi

4KW

Bizimle iletişime geçin

Hala ürünümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin:

Biz 44.building yerel, 5.Cuigang Sanayi Bölgesi, Fuyong, Baoan Bölgesi, Shenzhen, Çin

Web sitemiz : www.smtmountingmachine.com

Wechat / whatsup / tel: + 86-135-9015-1025


Hot Tags: led pcb montaj makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat,

Sorgulama

You Might Also Like