LED Uzun Şerit Işık Yapma Makinesi HT-T7 Yüksek Hızlı 60 Kafaları SMT Pick Ve Yer Makinesi

LED Uzun Şerit Işık Yapma Makinesi HT-T7 Yüksek Hızlı 60 Kafaları SMT Pick Ve Yer Makinesi

Özellikler 5M, 50M veya sürekli olarak herhangi bir uzunlukta yumuşak lamba şeridi için uygun, 2-4 tip yüksek kapasiteli malzemelerle üretim. İki model, her bir montaj parçası için 15 nozül, A parçası veya B parçası, ayrı veya eşzamanlı olarak monte edilebilir. Küresel ilk teknoloji patenti: sahtecilik değil ...

Ürün ayrıntıları

Özellikler

Sürekli olarak 5M, 50M veya herhangi bir uzunlukta yumuşak lamba şeridi için uygun, 2-4 tip yüksek kapasiteli malzemelerle üretim. İki model, her bir montaj parçası için 15 nozül, A parçası veya B parçası, ayrı veya eşzamanlı olarak monte edilebilir. Global ilk teknoloji patenti: sahteciliğe izin verilmiyor.

IPC 9850 Kapasite: 100000-150000 CPH

Patent numarası: ZL 2011 2 0237740.9 \ ZL 20 11 2 0334606.0 \

ZL 2012 2 0178869.1 \ ZL 2012 2 0415505.0 \

ZL 2012 2 0415044.7 \ ZL 2012 2 0415356.8 \

ZL 2012 2 0415061.0

HT-T701.jpg

Teknik veri

Ø Uzunluk: 2200mm

Ø İle: 2850 mm

Ø Yükseklik: 1550 mm

Ø Toplam Ağırlık: 1600 kg

Ø Tel plaka boyutu: 250 mm * herhangi bir uzunluk

Ø Tel levha kalınlığı: 0.5-5mm

Ø Tel levha sıkma: Ayarlanabilir Pnömatik

Ø Montaj Modu: Toplanacak grup ve monte edilecek grup

Ø Sistem: Windows 7

Ø Yazılım: Bağımsız Ar-Ge

Ø Ekran: LED Monitör

Ø Giriş Cihazı: Klavye, Fare

Ø Kamera Sayısı: 5 set ithal kamera / Uçuş tanımlaması için vizyon, Mark düzeltme

Ø Montaj hassasiyetini tekrarlayın: ± 0.02mm

Ø Montaj Yüksekliği: <>

Ø Montaj Hızı: 100000-150000 CPH

Ø Bileşenler: LED 3014/3020/3528/5050 ve direnç, kapasitörler, köprü doğrultucular.

Ø Parçalar Uzay: 0.2mm

Ø Fider Sayısı: 60 Adet

Ø Nozul Sayısı: 30 Adet

Ø Güç: 220 AC 50HZ

Ø Güç Tüketimi: 5 KW

Ø Çalışma ortamı: 23 ± 3

Ø Konveyör Şanzıman: kayış tahrik

Ø İletim Hızı:> 500mm / sn

Ø İletim Yönü: tek (sol → sağ veya sağ → sol)

Ø İletim Modu: Çevrimiçi sürücü

Ø Pozisyon Modu: Optik

Ø Hava basıncı:> 5.0KG / CM2

Ø Elektrik kontrolü: ETON tarafından bağımsız araştırma ve geliştirme.

Hareket kontrol kartı modülü: ETON tarafından bağımsız araştırma ve geliştirme.

XY Eksenleri Sürüş: X, Y eksenleri için kapalı döngü geri besleme kontrolü için servo motor

Ø Besleme yolu: Elektronik besleyici

fotoğraf bankası (1) .png

şirket tanıtımı

Shenzhen Eton Otomasyon Equipment Co, Ltd ağırlıklı olarak, ürün geliştirme , üretim , satış ve servis entegre ulusal yüksek hızlı teknoloji kurumsal sorumluluğunu, profesyonel, verimli ve düşük tüketim SMT tam otomatik yüksek hızlı laminasyon makinesi alır .

fotoğraf bankası (10) .png

ETON misyonu : profesyonel, mükemmel teknoloji, sonuçları paylaşma.

ETON hedefi : ulusal bir marka oluşturmak, uluslararası Çin şirketi kurmak.

ETON'un amacı : müşteriler için değer yaratmak, topluma fayda sağlamak.

Paketleme ve nakliye

Esnek şerit için yüksek hızlı taşıyıcı (telsiz)

fotoğraf bankası (11) .png

Biz standart ihracat ambalaj (vakumlu ambalaj tahta sandık) kullanın ve ödeme 15 gün sonra ShenZhen limanında mal teslim.

Satış sonrası servis

Esnek şerit için yüksek hızlı taşıyıcı (telsiz)

Bakım Süresi: 1 yıl (tüm makine, tamir edilmesi veya değiştirilmesi gereken tüm parçalar ücretsiz olacaktır)

Yazılımın yükseltilmesi ücretsiz olacak

Müşteriyi düzenli olarak ziyaret edin ve bilgi toplayın.

Teknoloji ve ekipman hakkında en son bilgileri sağlayın.

SSS

S: Teslim süresi ne kadardır?

Genellikle, test teslim süresi bir aydır.

S: Siparişim çok acilse, ne kadar süre devam edebilirsiniz?

Acil taleplerinde birçok müşteriye yardımcı olduk. Siparişiniz acil ise, lütfen yardımcı olup olmadığımızı öğrenmek için uzmanlarımıza danışın.

S: Ürünler deniz sevkıyatı için nasıl paketlenir?

Ürünlerin çoğunun kendine özgü ambalajı var, Sonra onları bir kartona koyarız. Kartonlar bantla kapatılmıştır.

S: Ürünlerin hasar görmemesine veya ıslanmamasına nasıl emin olabilirsiniz?

Ürünleri korumak için birçok önlem alıyoruz. İlk önce bireysel olarak paketleme yapıyorlar. Onları bir kartona koyduk ve plastik bir filme sardık ve kartonları yerinde tutmak ve sudan korumak için bantla kapattık.

İşbirlikçi bir ilişki kuralım!

Makine teknolojisi konusunda özel bir araştırmamız var ve makinenin sorunlarını her zaman takip edeceğiz. Üretim ve satış sonrası hizmetlerde sadece en iyisini yapmakla kalmıyoruz, aynı zamanda şirketimiz en düşük maliyetli SMT programını oluşturmaya odaklanıyor.

Sorgulama