İyi Kararlılığa Sahip Led Işık Terapi Makinesi

Esnek şerit için yüksek hızlı led ışık bağlayıcısı, HT-T7 led ışık üretim makinesi, esnek şeritlerin montajı için tasarlanmış bir makinedir. Hız iyileştirme için tasarlanmıştır. Otomatik besleme sistemi ve servo motor sürücüye sahiptir. Yeni 30 kafanın hızı 100000 ~ 150000CPH'dir. Yüksek kapasiteli 2 ~ 4 çeşit malzeme ile üretilir, 5m, 50m veya her uzunlukta esnek şerit ve rulodan ruloya mevcuttur. RGB için mevcuttur, Son derece yüksek yerleştirme hassasiyeti.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

yüksek hızlı iyi satış ile otomatik led ışık makinesi

Esnek şerit için alma ve yerleştirme tutucu, HT-T7 alma ve yerleştirme makinesi, esnek şeritlerin montajı için tasarlanmış bir makinedir. Hız iyileştirme için tasarlanmıştır. Otomatik besleme sistemi ve servo motor sürücüye sahiptir. Yeni 30 kafa 100000 ~ 150000CPH hıza sahiptir. L Yüksek kapasiteli 2 ~ 4 tip malzeme ile üretilir, 5m, 50m veya herhangi bir uzunlukta esnek şerit ve rulodan ruloya mevcuttur ve RGB için mevcuttur, Son derece yüksek yerleştirme doğruluğu.

Özellikleri

Geliştirilmiş Üretkenlik

HT-T7 led ışık makinesi Grup bazlı ve grup bazlı yapıştırmanın özel patentli teknolojisini uygulayan yapıştırma hızı 100000-150000 CPH, 60 besleyici istasyonu ve 30 nozuldur. Otomatik olarak çevrimiçi iletebilir. Ve aynı anda 2-4 çeşit malzeme üretebilir, bu da verimliliği büyük ölçüde artırır.

Geliştirilmiş Kullanılabilirlik

HT-T7 led ışık makinesi5m, 50m veya herhangi bir uzunlukta esnek şerit ve rulodan ruloya kullanılabilir. ve RGB için, LED 3014/3020/3528/5050 ve dirençler, kapasitörler, köprü doğrultucular hakkında montaj bileşenleri.

0,02 mm yerleştirme doğruluğuna ulaşın

HT-T7 led ışık makinesiMakine sertliğini geliştirerek ve bağımsız servo kontrol ve görüntü tanıma teknolojisini daha da iyileştirerek, 5 set ithal kamera, PCB kartının konumunu doğru bir şekilde belirlemek ve bileşenleri hızlı ve doğru bir şekilde monte etmek için görsel hizalama, işaret düzeltme teknolojisi ve optik konumlandırma teknolojisi ile donatılmıştır.

Güçlü dayanıklılık

HT-T7 led ışık makinesiDonanım ekipmanının kalitesi sertifika ile garanti edilir, 24 saat çalışmayı destekleyebilen çift motorlu elektronik uçuş ve kılavuz rayı ve vidanın kalitesi garanti edilir.

Basit operasyon

Çince-İngilizce arayüzünü değiştirmek için Windows 7 sistemi kullanılabilir, genellikle 3 ila 5 günlük çalışma eğitimi yeterlidir.

SMT flexible  strip pick and place machine

Ambalaj& Teslimat

Su, kara ve hava taşımacılığını içeren ulaşım şeklimiz.İhtiyaçlarınıza göre en uygun yolu seçebilirsiniz.

Paketlememiz vakumlu ambalajlı ahşap kutudan yapılmıştır ve ödeme yapıldıktan sonra dört hafta içinde malları teslim edeceğimize söz veriyoruz.


Onur gösterisi

ETON ileri teknoloji ve yenilik, pazar devrimini hızlı bir şekilde yönlendirir ve bir dizi fikri mülkiyet teknolojisi elde eder.

9 buluş patenti, 112 pratik patent, 12 yazılım telif hakkı dahil.


Uyarılar
1. Ödeme koşulları:% 30 peşin yatırın,% 70 bakiye T / T tarafından sevkıyattan önce ödenmelidir.
2. teslim süresi: mevduat sonra 30 gün.
3. Garanti: 1 yıl (yedek parçalar dahil)


SSS

1. Ödeme koşulları nedir? Ticaret terimi ne olacak?

T / T tamam. FOB Shenzhen'i seçebilirsiniz.

2. teslim tarihi nedir?

Malları 30 gün sonra teslim edeceğiz' Depozito.

3. Mallar hangi taşıma yöntemini benimsiyor?

Ulaşım yöntemimiz oldukça esnektir.Su, kara ve hava taşımacılığını içeren ulaşım şeklimiz.İhtiyaçlarınıza göre en uygun yolu seçebilirsiniz.

4. Makinelerin iletim yönü nedir?

Bu makinenin iletim yönü tek yönlüdür.Soldan sağa veya sağdan sola.

5. İşletim sisteminize ne dersiniz?

İşletim sistemi Windows 7'dir. Yazılım bağımsız olarak geliştirilmiştir. Çince ve İngilizce işlem arayüzünü destekler. Ve basit bir yapıya sahiptir ve kullanımı kolaydır.


Benimle irtibata geçin


Hot Tags: İyi Kararlılığa Sahip Led Işık Terapi Makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like