LED Işık Alma ve Yerleştirme Makinesi Smt Hattı

LED Işık Alma ve Yerleştirme Makinesi Smt Hattı

Makine: Led şerit ışık yapma makinesi
Modül: HT-T9
Hız: 200000-250000cph
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

LED Işık alma ve yerleştirme makinesi smt hattı


Makine parametresi

Adamın gösterdiği gibi led şerit ışık makinesi ana parametresi:

Boyut: 3100 * 2300 * 1550 mm

PCB Uzunluğu Genişliği: 250mm * herhangi bir uzunluk

Montaj modu: Alınacak grup ve monte edilecek grup

Montaj hızı: 2000000-250000 cph

Nozul sayısı: 68 adet

Besleyici sayısı: 68 adet

Yerleştirme makinesinin yerleştirme verimi bir süre sonra neden düşüyor?

Yerleştirme makinesinin yerleştirme etkinliği yerleştirilecek bileşenlerle ilgilidir. Yerleştirme makinesinin yerleştirilmesi sadece hızlı değil, aynı zamanda doğru ve kararlıdır. LED bileşenlerinin yerleşimi diğer SMT bileşenlerinin yerleşimi ile karşılaştırılırsa, LED bileşenlerinin yerleşimi değildir Çok yüksek hassasiyet gerektiren yerleştirme verimliliği diğer SMT bileşenlerinden çok daha yüksektir. Fakat yerleştirme makinesi bir süre kullanıldıktan sonra yerleştirme verimi neden düşüyor?

1. Yerleştirme makinesinin emme ağzı yetersiz vakum negatif basıncına sahip. Yerleştirme başlığındaki mekanik valf, yerleştirme makinesinin emiş nozulu parçaları almadan önce otomatik olarak dönüştürülür. Üfleme gerçek emişe dönüştürülür ve belirli bir negatif basınç oluşturulur. Daha sonra negatif basınç sensörü&# 39'un algılama değeri belirli bir aralıkta olduğunda makine normaldir ve geri emiş kötüdür. Öte yandan, lastik hava borusunun eskimesi ve kopması, contanın eskimesi ve aşınması, uzun süreli kullanımdan sonra emme nozulunun aşınması gibi hava kaynağı devresinin basınç tahliyesi, yerleştirme makinesi ayrıca dış ortamdaki, özellikle kağıttaki yapışkan veya tozdan kaynaklanır. Bant paketinin bileşenleri kesildikten sonra oluşan büyük miktarda atık, yerleştirme makinesinin emme ağzının tıkanmasına neden olur.

2. Yerleştirme makinesi programı ayarındaki hata, yerleştirme makinesinin yerleştirme verimini de düşürecektir. Çözüm, müşterilerin daha hızlı başlamasını sağlamak için yerleştirme makinesi fabrikasının eğitimini artırmaktır.

3. Elektronik bileşenin kendisinin kalitesi, emme nozülü elektronik bileşen yerleşimini alıyor, yerleştirme makinesinin pimi tamamen sıkışmamış veya doğrudan bükülmüş veya kırılmış. Bu durumda, satın alınan ve monte edilen bileşenlerin kalitesi sadece kontrol edilebilir. Bu sadece montaj verimliliğini ve ürün kalitesini etkilemeyecektir. Emme ağzı genellikle bu tür bileşenleri alıp monte eder ve ayrıca çeşitli derecelerde hasara neden olur. , Nozulun hizmet ömrü zamanla azalacaktır.

Yerleştirme makinesinin yerleştirme verimliliği belirli bir süre kullanımdan sonra önemli ölçüde düştüğünde, yerleştirme makinesinin kapsamlı bir incelemesinin yapılması önerilir. Genel olarak konuşursak, bu fenomen, bir bileşenin arızalanmasının nedenidir. Burada herkese yerleştirme makinesinin emiş ağzının düzenli ve bakım olması gerektiğini hatırlatmak istiyorum.


Hot Tags: led ışık alma ve yerleştirme makinesi smt hattı, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like