al ve yerleştir Makine Yüksek Verimli Tam otomatik

1.HT-T7 yerleştirme makinesi, led ışık makinesi 2.HT-T7 led makine ışığı 2 ~ 4 çeşit yüksek kapasiteli malzeme ile üretilir, 5m, 50m veya herhangi bir uzunlukta esnek şerit ve rulodan ruloya mevcuttur. 3. HT-T7 SMT led ışık makinesi Her montaj parçası için iki modül, 15 nozul, parça A veya parça B ayrı veya eşzamanlı olarak monte edilebilir. Otomatik kalibrasyon, yüksek hassasiyet, RGB için mevcuttur. Özel patent teknolojisi: seçilecek grup ve monte edilecek grup.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Esnek şerit ışığı için led ışık alma ve yerleştirme makinesi


Ürün tanıtımı

1.Soft lamba bandı özel yüksek hızlı bağlayıcı

2.Yüksek Hassasiyet: Beş set ithal kamera, PCB kartının konumunu doğru bir şekilde tanımlamak ve bileşenleri hızlı ve doğru bir şekilde monte etmek için görsel hizalama, işaret düzeltme teknolojisi ve optik konumlandırma teknolojisi ile donatılmıştır.

3. Yüksek Hız: Özel patentli grup bazlı ve grup bazlı yapıştırma teknolojisini uygulayan yapıştırma hızı 100000-150000 CPH, 60 besleyici istasyonu ve 30 nozuldur. Otomatik olarak çevrimiçi iletebilir. Ve aynı anda 2-4 çeşit malzeme üretebilir, bu da verimliliği büyük ölçüde artırır.

4.Güçlü dayanıklılık: Donanım ekipmanının kalitesi sertifika ile garanti edilir, çift motorlu elektronik uçan ve kılavuz ray ve vidanın kalitesi garanti edilir, bu da 24 saat çalışmayı destekleyebilir.

5. Basit kullanım: Windows 7 sistemi Çince-İngilizce arayüzünü değiştirmek için kullanılabilir, genellikle 3 ila 5 günlük çalışma eğitimi yeterlidir.

6. Bileşenler: LED 3014/3020/3528/5050 ve dirençler, kapasitörler, köprü doğrultucular.


Özellikleri

led ışık makinesi 2 ~ 4 çeşit yüksek kapasiteli malzeme ile üretim, 5m, 50m veya her uzunlukta esnek şerit ve rulodan ruloya mevcuttur.

İki modüllü, 15 nozullu HT-T7 yerleştirme makinesi, her bir montaj parçası, parça A veya parça B için ayrı veya eşzamanlı olarak monte edilebilir. Otomatik kalibrasyon, yüksek hassasiyet, RGB için mevcuttur.

Özel patent teknolojisi: seçilecek grup ve monte edilecek grup.

SMT flexible  strip placement machine

Teknik parametre


HT-T7
PCBPCB uzunluk genişliği250 mm * herhangi bir uzunlukta
PCB kalınlığı0,5 ~ 1,5 mm
PCB bağlamaAyarlanabilir basınçlı pnömatik
Montaj moduToplanacak grup ve monte edilecek grup
O.S.sistemiWindows 7
yazılımR& D bağımsız olarak
GörüntüleLED monitör
Giriş aygıtıKlavye fare

Vizyon

sistemi

Kamera sayısı

5 set ithal kamera

Görüş hizalama, işaret düzeltme

Montaj hassasiyeti0,02 mm (tekrarlama hassasiyeti)
Montaj yüksekliğiGG lt; 15mm
Montaj hızı100000 ~ 150000CPH
BileşenlerLED 3014/3020/3528/5050 ve dirençler, kapasitörler, köprü doğrultucular.
Bileşenler alanı0,2 mm
No besleyici istasyonu60 ADET
Nozul sayısı30 ADET
Güç220AC 50HZ
Güç tüketimi5KW
İletim hızıGG gt; 500 mm / sn
İletim yönüTek (soldan sağa veya sağa veya sola)
Konum moduOptik
X, Y, X ekseni sürücü yoluX, Y, Z ekseni için servo motor kontrolü
Besleme yoluÇift motorlu elektrikli besleyici


Yüzeye montaj düzeneği

Yüzeye montaj montaj işlemi esas olarak şu adımları içerir: lehim pastası yazdırma, bileşen montajı ve yeniden akış lehimleme. Adımlar şu şekilde özetlenmiştir:

Şablon Baskısı: lehim pastası, yüzey yapışkan bileşenleri ve PCB'nin birbirine bağlanması için bir takip malzemesidir. İlk olarak, çelik levha aşındırılır veya lazerle kesilir ve ardından lehim pastası, bir sonraki adıma geçmek için Baskı makinesinin sileceği tarafından PCB'nin kaynak pedine basılır.

Bileşen Yerleştirme: Bileşen Yerleştirme, tüm SMT sürecinin temel teknolojisi ve çalışma odağıdır. İşlem, bilgisayar programlaması yoluyla yüzeye montaj bileşenlerini basılı PCB'nin lehim pedine doğru şekilde yerleştirmek için son derece hassas otomatik montaj ekipmanı KULLANIR. bu nedenle yerleştirme operasyonunun teknik düzeydeki zorluğu gün geçtikçe artmaktadır.

Reflow Lehimleme, (Reflow Lehimleme): Reflow Lehimleme, ısıyı 217 ℃ eriyik lehim pastası, ayaklar ve PCB Lehim pedi'ne yükseltmek için, Reflow fırını ilk ön ısıtmadan sonra PCB'nin yapışkan bileşenlerinin yüzeyine yerleştirilecektir. bağlanan bileşenler, daha sonra soğuduktan, soğutulduktan sonra lehimle kürlenir, yüzey yapıştırıcı bileşenleri ve PCB yapıştırması tamamlanır.


Ambalaj& Nakliye

Su, kara ve hava taşımacılığını içeren ulaşım şeklimiz.İhtiyaçlarınıza göre en uygun yolu seçebilirsiniz.

Paketlememiz vakumlu paketli ahşap kutudan yapılmıştır ve ödeme yapıldıktan sonra dört hafta içinde malları teslim edeceğimize söz veriyoruz.


Uyarılar

1. Ödeme koşulları:% 30 peşin yatırın,% 70 bakiye T / T tarafından sevkıyattan önce ödenmelidir.

2. teslim süresi: mevduat sonra 30 gün.

3. Garanti: 1 yıl (yedek parçalar dahil)


Şirket Bilgisi

ETON ileri teknoloji ve inovasyon, pazarın devrimini hızla yönlendirir ve çok sayıda işçilik ve üretim alanından tasarruf sağlayan 9 buluş patenti, 112 pratik patent, 12 yazılım telif hakkı dahil olmak üzere bir dizi fikri mülkiyet teknolojisi elde eder, ABD'de büyük pazar payı elde etti, KORE, HİNDİSTAN, ALMANYA, MISIR, TÜRKİYE, VİETNAM, TUNUS, TAYLAND 20'den fazla ülke.

Benimle irtibata geçin

Hot Tags: Makine Yüksek Verimli Tam Otomatik, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat alma ve yerleştirme

Sorgulama

You Might Also Like