Led Lens Yapma Makinesi

Led Lens Yapma Makinesi

Led mercek yapım makinesi Lensler güvenlik, otomotiv, dijital kameralar, lazerler, optik aletler ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir. Pazarın sürekli gelişmesiyle birlikte lens teknolojisi de yaygın olarak kullanılmaktadır. Optik lens lensleri, ışık kırılma kanununa göre yapılır. Bir ...

Ürün ayrıntıları

Led lens makinesi

Lensler güvenlik, otomotiv, dijital kameralar, lazerler, optik aletler ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir. Pazarın sürekli gelişmesiyle birlikte lens teknolojisi de yaygın olarak kullanılmaktadır. Optik lens lensleri, ışık kırılma kanununa göre yapılır. Lens, cam, kristal veya benzeri gibi saydam bir maddeden yapılmış optik bir bileşendir. Lens, kırılma yüzeyi iki küresel yüzey (küresel yüzeyin bir kısmı) veya düz şeffaf bir gövdenin küresel bir yüzeyi (küresel yüzeyin bir parçası) olan bir refraktördür. Gerçek bir görüntü ve sanal bir görüntü var.

 

HT-E5S led lens üretebilir

HT-E5S çok fonksiyonlu montaj makinesidir, led ampul, led lens, led panel, sokak lambası, elektrikli sürücü vb. Üretebilir.

502

Yüksek hassasiyet

Çok fonksiyonlu makinemiz x ekseni manyetik lineer motor, y ekseni ve z ekseni servo motor, çok iyi performans, hassasiyet 0.02 mm'ye ulaşıyor.

 

Gelişmiş işletim sistemi

İşletim sistemimiz windows 7'dir, yazılım bağımsız olarak Ar-Ge'dir, ekran led monitördür ve inout aygıtı klavye ve faredir.

 

Hassas hizalama

2 set ithal kamera, uçuş tanımlama için vizyon, işaret düzeltme vardır.

 

Yüksek kapasiteli

Montaj hızı saatte 40000 yongadır, besleme istasyonu no. 30 ocs, kafalar 8 adettir ve çift motorlu elektrik besleyicidir.

 

Demension

Uzunluk: 1650mm

Genişlik: 1200mm

Yükseklik: 1570mm

Toplam Ağırlık: 1200kg

 

PCB:

Maksimum PCB boyutu 500 x 350 mm'dir, min boyutu 100 x 100 mm'dir. PCB kalınlığı 0,5-3 mm'dir ve pnömatik elektrikli sıkma ilavesi kullanıyor.

 

 

 

Dikkat:

1. Al ve Yerleştir makinesini kullanmadan önce, yerleştirme makinesinin temel parametrelerini anlamalısınız;

2. Pick and Place makinesini çalıştırmadan önce, operatör makineyi kapsamlı bir şekilde incelemelidir.

3. Al ve Yerleştir makinesini uygulamak için önyükleme işlemi sırasına göre, ayrıntılı bir makine kullanım talimatına sahip olmalısınız;

4. Seç ve Yerleştir makinesinde düzenli sorun giderme ve bakım çalışmalarını zamanında yapmak gerekir.

SMT neredeyse günümüzde sadece elektronik devre kartlarının üretimi için kullanılıyor. Daha küçüktürler, genellikle daha iyi bir performans sunarlar ve çoğu durumda montaj işleminde manüel müdahale ihtiyacını ortadan kaldıran otomatik toplama ve yerleştirme makinelerinde kullanılabilirler.

Smt endüstrisinin uzun vadeli beklentilerine dayanan firmamız, her zaman LED yama endüstrisine bağlı kalacaktır, teknik seviyesini sürekli geliştirecek, daha çevreci, daha enerji verimli ve daha çevre dostu olacaktır.

Ekleme: 44. Yapı, 5.Cuigang Sanayi Bölgesi, Fuyong, Baoan Bölgesi, Shenzhen, Çin

Tel: + 86-135-9015-1025

Faks: 0755-29502066

Http: www.etonsmt.com


Sorgulama