Led Ampul Işıkları Pcb alma ve yerleştirme makinesini birleştirin

Led Ampul Işıkları Pcb alma ve yerleştirme makinesini birleştirin

Yüksek kapasiteli 2 ~ 4 çeşit malzeme ile üretim, 5m, 50m veya her uzunlukta esnek şerit ve rulodan ruloya mevcuttur. Her montaj parçası için iki modül, 16 nozül, A / B / C / D parçası ayrı veya eşzamanlı olarak monte edilebilir. Otomatik kalibrasyon, yüksek hassasiyet, RGB için mevcuttur. Özel patent teknolojisi: seçilecek grup ve monte edilecek grup.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

led ampul ışıkları pcb baskı makinesi toplayın ve yerleştirin


Geliştirilmiş Üretkenlik

Özel patentli grup bazlı ve grup bazlı yapıştırma teknolojisini uygulayan yapıştırma hızı 200000 CPH, 64 besleyici istasyonu ve 64 nozüldür. Otomatik olarak çevrimiçi iletebilir. Ve aynı anda 2-4 çeşit malzeme üretebilir, bu da verimliliği büyük ölçüde artırır.


Geliştirilmiş Kullanılabilirlik

5m, 50m veya herhangi bir uzunlukta esnek şerit ve rulodan ruloya kullanılabilir. ve RGB için, LED 3014/3020/3528/5050 ve dirençler, kapasitörler, köprü doğrultucular hakkında montaj bileşenleri.


0,02 mm yerleştirme doğruluğuna ulaşın

Makine sertliğini geliştirerek ve bağımsız servo kontrol ve görüntü tanıma teknolojisini daha da iyileştirerek, 5 set ithal kamera, PCB kartının konumunu doğru bir şekilde belirlemek ve bileşenleri hızlı ve doğru bir şekilde monte etmek için görsel hizalama, işaret düzeltme teknolojisi ve optik konumlandırma teknolojisi ile donatılmıştır.


112


Şirket Bilgisi

Shenzhen ETON Otomasyon Ekipmanları Ltd.Şti. "Yüksek verimlilik Düşük tüketim" kelimesine odaklanan otomatik yüksek hızlı alma ve yerleştirme makinesinin lider üreticisidir. ETON, iyi bir üne sahip yüksek hızlı SMT makinesinin dünya çapında seçkin markası olarak müşteriler için üstün değer yaratmıştır. gelecekte, ETON'un SMT alanında daha iyi başarılar arayacağına ve sektöre ve topluma daha büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz.

11


Hot Tags: led ampul ışıkları pcb alma ve yerleştirme makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat birleştirir

Sorgulama

You Might Also Like