Tüp Işık Yapma Makinesi

1. LED Tüp, Panel, Esnek şerit ışık için yüksek hızlı alma ve yerleştirme makinesi 2.20000 CPH smt alma ve yerleştirme makinesi 3.68 besleyiciler&68 nozul alma ve yerleştirme makinesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

F9 200000 CPH ile tüp ışık için alma ve yerleştirme makinesi

Tüp ışığı nasıl yapılır


İlk adım: Şablon yazıcı makinesi devre kartına lehim pastası yazdırın.

İkincisi: Makine montaj bileşenlerini seçin ve PCB'ye yerleştirin

Üçüncüsü: Reflow fırın makinesi reflow lehimleme

Dördüncü: pcba'yı test edin

Sonuncusu: Paketleme

HT-F9 yüksek hızlı alma ve yerleştirme makinesi

HT-F9, ETON firmasının yeni yüksek hızlı makinesi, 68 adet besleyici ve 200000 cph ile 68 adet nozul, led tüp, panel, şerit üretimi için çok uygun.

Tube pick and place machine

Yerleştirme makinesinin nozulu nasıl korunur ve temizlenir


Yerleştirme makinesinin yerleştirme verimliliği, yerleştirme makinesinin emme nozulu ile yakından ilgilidir. Emme ağzı iyi değilse veya yerleştirme makinesi başlığının bakımı yerinde değilse yerleştirme makinesinin ciddi şekilde malzeme atmasına neden olacak ve yerleştirme makinesi nozulu emmeyecektir. Yerleştirme makinesinin yerleştirme verimliliğine çok benzeyen canlı malzeme olgusu ortaya çıkar. Bu nedenle yerleştirme makinesinin nozulunun bakım çalışması çok önemlidir.

bir sınav

1. Nozulun terminalinde darbe nedeniyle deformasyon veya kısmi aşınma var ve nozulun iç kısmının yabancı cisimler tarafından engellendiğini doğrulayın.

2. Emme ağzına sıkı geliyorsa elle bastırın.

Ölçümler

1. Meme deliğine enjekte etmek için özel temizleme sıvısı veya alkol kullanın, hava tabancasıyla temizleyin; memenin etrafındaki yabancı maddeyi temizlemek için uygun miktarda temizleme sıvısı batırmak için bir bez kullanın.

2. Temizleme sıvısı ve yağlama yağı ekleyin


Nozzles

Nozzles

Teorik hız hangi koşullarda hesaplanır?


SMT teorik hızı, 0402 bileşenlerinin özel bir test panosuna tam hızda toplanıp monte edilmesiyle elde edilen bileşen sayısının belirlendiği teorisidir.

Genellikle 1 saatlik teorik değeri hesaplamak için sadece birkaç dakika zd testi yapılır. Dahili makine her zaman tam hızda yanıt veriyor ve yalnızca yerleştirme eylemini tanımlayarak elde edilen teorik değeri yapıyor.


Tüp ışığı nedir

Birçok kişi LED aydınlatma ilkesiyle ilgilenecek.

Aslında, LED lambalar ile geleneksel akkor lambalar arasındaki en büyük boşluk filamenttir. Şeffaf gövdesi nedeniyle akkor lamba, böylece filamentin durumunu doğrudan gözlemleyebilirsiniz. LED lamba farklıdır. Tüm lamba tüpünün ışık kaynağı olarak bir diyot kullanır. Lamba tüpü fosfor tozu ile kaplanmıştır. Diyot ışık yaydığında, fosfor tozu, ışık efekti elde etmek için ışığın yayılmasına yardımcı olur.

Lamba tüpünün içinde sol ve sağ uçları birbirine bağlayan bir filaman tabakası yoktur.


SSS


1. fabrikama mühendis gönderecek misiniz?

C: Evet, ücretsiz kurulum ve eğitim sağlıyoruz


2. Fiyat nasıl?

C: Makinemizle ilgileniyorsanız, lütfen Joy@eton-mounter.com ile iletişime geçin, size en iyi fiyatı iyi hizmetle vereceğiz.


3. Biraz örnek gönderebilir misiniz?

A: Çok üzgünüm, çünkü sadece makine satıyoruz, bu yüzden' t örneklemi desteklemiyoruz. Ama içtenlikle sizinle tanışmayı ve fabrikamıza hoş geldiniz umuyoruz.


ETON üreticisine başvurun

ETON, smt makinelerinin üreticisidir. Yukarıdaki atıfta bulunulan tüm makineler kaliteli sağlayabilir.

Lütfen Joy ile iletişime geçin: +8613590151025


Hot Tags: Tüp Işık Yapma Makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat
LED AYDINLATMA İÇİN SMT MAKİNESİ

Sorgulama

You Might Also Like