HT-E8S LED Tüp Çekme ve Yerleştirme Makinesi

HT-E8S LED Tüp Çekme ve Yerleştirme Makinesi

HT-E8S Çok fonksiyonlu çekme ve yerleştirme makinesi HT-E8S-1200 ürün detay ETON şirketin çok fonksiyonlu bir pick and place makinesidir. Bu akıllı, LED ışık ve elektrik panosu, tüp, ampul, şerit, panel, downlight, sokak Lambası, güç sürücüsü, vb gibi farklı üretebilir ....
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

HT-E8S Çok Fonksiyonlu çekme ve yerleştirme makinesi


Ürünün detayı

HT-E8S-1200, ETON firmasının çok fonksiyonlu bir çekme ve yerleştirme makinesidir. Bu akıllı, LED ışık ve elektrik panosu, tüp, ampul, şerit, panel, downlight, sokak Lambası, güç sürücüsü, vb gibi farklı üretebilir


Özellik


Teknik parametre


HT-E8S PICK AND PLACE MAKİnE PARAMTER
PCB Uzunluk GenişliğiMaksimum:1200*350mm Min:100*100mm
PCB Kalınlığı0.5-5mm
PCB BağlamaAyarlanabilir basınç pnömatik
Montaj ModuGrup Toplama ve ayırma/Ayırma ve ayırma
Hayır. kameranın

2 Set ithal kamera

Görüş hizalaması, MARK düzeltme

Montaj hassasiyeti±0.02mm
Montaj Yüksekliği36mm
Montaj Hızı40000CPH
Güç Tüketimi4KW
Konveyör İletimMaksimum Uzunluk:1200mm
İletim Hızı>500mm/sn
Elektrik kontrolüETON tarafından bağımsız araştırma ve geliştirme
X.Y.Z Eksen sürüşÜst düzey manyetik lineer motor + servo motor


Şirket bilgileri


ETON Otomasyon Ekipmanları Co LTD 2011 yılında belirlenen, otomatik yüksek hızlı çekme ve yer makinesi önde gelen üreticisi, kelime "Yüksek verimlilik Düşük tüketim" odaklanarak, bu arada ETON da tasarım, Ar-Ge, üretim, satış ve hizmet güçlü yeteneği ile Çin'in en büyük yüksek teknoloji üreticisidir.


"Yüksek verimlilik" "Yüksek kaliteli" ve "Yüksek Stabilite" ETON, güçlü teknoloji yenilik ve kalite kontrol sıkı takip, mükemmel hizmet ile çekirdek teknolojisi, ETON iyi bir üne sahip Yüksek hızlı SMT makine olağanüstü dünya çapında marka olarak müşteriler için üstün değer yarattı. Geleceğe bakıldığında, ETON'un SMT alanında daha iyi başarılar elde etmeye ve sektöre ve topluma daha fazla katkıda bulunacağına inanıyoruz!


OFIS & FABRIKA:
Sertifika


CCC, SIRA, CE ile yüksek teknoloji li bir kuruluşuz. ve "Shenzhen yüksek teknoloji kurumsal" "Çin yüksek teknoloji kurumsal" "Shenzhen üst marka" "2015 LED Teknoloji yenilik Ödülü" "4 Çin LED İlk Yenilik Ödülü" "Sanayi Özel Katkı Ödülü" "Çift yumuşak kurumsal" vb olarak derecelendirilmiştirTüm dünyada müşteri:


Biz Hindistan, Mısır, Kore, Türkiye, Brezilya, Almanya, Tunus, Tayland, Vietnam 20'den fazla ülkeye makine ihraç ettik. Ve müşterimiz FSL, ETİ, KONKA, OPPLE, MLS, RK, SURRYA, SKYQUAD, vb varAmbalaj adımı:


Öncelikle:Koruyucu film tabakası ile sarma makinesi


Ikincisi: Ahşap ile ayak fincan güvenli ve bir ip ile düzeltmek


Üçüncüsü:Filmin içindeki havayı boşaltın


Sonunda: Ahşap paketlenmiş

Vakum lu ambalaj ve paketlenmiş, sabit paketleme yöntemi, makinenin taşıma sırasında serbestçe hareket edememesini sağlar. Müşterilerin daha fazla emin olabilmesi için makinenin çakışmasını önleyin, ayrıca makineyi daha iyi koruyun.


Hizmet:


Firmamız dış piyasaların gelişimine büyük önem vermektedir. Garanti garantisi yanı sıra, serbestçe yüklemek ve eğitim, düzenli olarak müşterileri ziyaret , Hindistan'da iseniz, biz de Delhi ve Mumbai ofis var, hızlı bir şekilde destekleyebilir. Hızla gelişiyor ve büyüyoruz.


SSS:


Q1. Yazılım arabiriminiz İngilizce mi?

C: İngilizce arabirim ve Çince arabirim mevcuttur.


S2. Makinenin kullanımı kolay mı?

A: Makine nin kullanımı çok kolaydır, genellikle 3-5 günlük çalışma eğitimi yeterlidir.


S3. Hindistan'da servis ofis var mı?


C: Evet, Delhi'de ofisimiz var.


Hot Tags: ht-e8s tüp pick and place makine, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat led

Sorgulama

You Might Also Like