Sıcak Satış 2020 DOB Yapma Makinesi HT-E5S Yeni SMT Pick and Place Makinesi

Güç sürücüsü/elektrik panosu/lens/lineer ampul/ev aletleri için çok fonksiyonlu çekme ve yerleştirme makinesi; LED/kondansatörler/rezistanslar/IC/şekilli bileşenler için çok fonksiyonlu çekme ve yerleştirme makinesi montajı.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

1.Ürün detayları

HT-E5s makinesi 40000CPH yüksek kapasiteli tek modüllü çok fonksiyonlu montaj makinesidir. Kapasitörler, rezistanslar,LED3014/3020/3528/5050,IC ve şekilli komponentler monte edebilir. Bu güç sürücüsü, elektrik panosu, lens, lineer ampul, ev aletleri ve vb için geçerlidir

HT-E5S 贴装产品-2

Teknik parametre & Ürün featursE

image

2. pick ve yer makinesi ht-e5sürün parçaları

HT-E5S 部件图

3.Paketleme ve nakliye

Ambalaj ayrıntıları:vakum ambalaj ve ahşap kasa

Nakliye:Shenzhen liman ödemeden sonra 30 gün içinde

Bağlantı noktası:Shenzhen

image

Sağlama süresi:

Miktar (birimler)

Est. Zaman (gün)

1-2

>2

30

Görüşülmek için

4.Şirket profili

image


image

5. pick ve yer makine ht-e5sSertifikalar

HT-E5S 证书

6.Müşterilerimiz

HT-E5S 客户图片

image

Müşteri markası&Müşteri fabrikası

7.Montajcı endüstrisinin bilgisi

 Montaj makinesinin hassasiyeti

Montaj makinesinin hassasiyeti, montaj makinesinin teknik belirtiminde ana veri dizinidir. Genel olarak konuşursak, üç tür temsil yöntemi vardır: montaj hassasiyeti, çözünürlük ve tekrar hassasiyeti.

LYapışkan hassasiyet

Montaj doğruluğu, elemanın kaynak ayağının genişliğinin 1/3'ü (görsel) geçmeyen, elemanın merkezi ile ilgili pedin orta hattı arasındaki maksimum ofsettir; veya anormal ofset insidansı 3\8240'tan fazla değildir;. Yapışkan hassasiyet, smt bileşenlerinin türünü belirler fonksiyonel montaj ve uygulanabileceği alan. Düşük hassas montaj SMT montaj makinesi sadece SMC monte edebilir ve çok az SMD, tüketici elektronik ürünler alanında devre montaj için uygun, montaj hassas montaj makinesi soic ve QFP gibi çok kurşunlu ve ince aralıklı bileşenleri monte edebilirsiniz, endüstriyel elektronik kurulum ve askeri elektronik ekipman alanında devre montajı için uygun. Montaj ın hassasiyetini etkileyen iki ana faktör vardır: yani çeviri hatası ve döndürme hatası. çeviri hatası (bileşenin merkezinden sapma) esas olarak yer değiştirme, kalibrasyon ve eksen ortogonalite gibi hataları içeren X-Y konumlandırma sisteminin yanlışlığından kaynaklansın. Döndürme hatasının başlıca nedenleri, merkezleme mekanizmasının yanlışlığı ve montaj aracının döndürme hatasıdır. Nicel olarak konuşursak, smc montaj ±0.01 mm, montaj yüksek yoğunluklu ve dar aralık için gerekli hassasiyet en az 0.06 mm..

LTalaş çözünürlüğü

Cihaz belirtimi tarafından sağlanan çözünürlük, aygıt görme sisteminin bileşenleri ayırt edebileceği anlamına gelmez, ancak montaj makinesinin uzaydaki sürekli noktaları ayırt etme yeteneğini ifade eder. Montajın çözünürlüğü, step motor ve şaft tahrik mekanizmasındaki döner veya lineer kod çözücünün çözünürlüğü ile belirlenir. Eksen programlandığında ve belirli bir noktaya çalıştırıldığında, aslında hedef konuma en yakın şekilde çözülebilecek noktaya ulaşır, bu da dağın konumlandırma noktası ile montaj çözünürlüğünün yarısından en az olması gereken niceleme hatası olarak adlandırılan gerçek hedef konumu arasında bir hataya neden olur.

LPatch Makinesinin Tekrarlayan Hassas Değeri

Yinelenen kesinlik, makinenin belirtilen konuma tutarlı bir şekilde yapışma yeteneğini ifade eder, yani tekrarlama hassasiyeti aynı zamanda istatistiksel yöntemler kullanarak gerçek yama işleme ve üretiminin doğruluğunu ölçmenin en iyi yoludur. doğruluk açıklamasını tekrarlayın montaj aracının kalibrasyon noktasını tekrar tekrar döndürebilme yeteneğini tekrarlayın. SMT yama işleme tesislerinin bir çok genellikle tekrarlama hassas tanımlarken çift yönlü tekrarlama hassasiyetkavramını benimsemek. American Association of Machine Tool Makers iki yönlü tekrarlama doğruluğunu, bir dizi testte herhangi bir noktadan iki yönden yaklaşırken ortalama değerden sapma olarak tanımlar ve 3σ sağlar. Yerleştirme makinesi montaj bileşenleri gibi popüler nokta, 0,0 koordinat değeri, bu nokta montaj birçok kez tekrarlanan, sapma değeri tekrar doğruluk her zaman. tam olarak, X navigasyon , 1, navigasyon ve her hareket sisteminin p kendi tekrarı doğruluğu var. bunların birleştirilmiş sonuçları yerleştirme makinesinin yama doğruluğunu yansıtır, bu nedenle yerleştirme makinesinin numune doğruluğu genellikle yerleştirme makinesinin tekrarlama doğruluğu ile karakterize edilir. şu anda yüksek hassasiyetli yerleştirme makinelerinde mikron seviyesine (0,001 mm) kadar tekrar konumlandırma doğruluğu sağlanabilir. Montajın tekrarlama doğruluğu, montajın gerçek konumu ve hedef konumun dağılımı ile doğruluk ve yineleme doğruluğu arasındaki ilişkiyi anlamak için de kullanılabilir.Hot Tags: sıcak satış 2020 dob yapma makinesi ht-e5s yeni smt pick and place makine, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like