Sıcak Hava Akışı Fırını PCBA Lehimleme, Smt Makinesi

Sıcak Hava Akışı Fırını PCBA Lehimleme, Smt Makinesi

KÜÇÜK BOYUT BİLGİSAYAR VE RAYLI KANADA YANITMA 12 ısıtma bölgesiyle yukarı ve aşağı Ürün arka planı: Reflow lehimleme hassas bir işlemdir ve bu teknolojinin en büyük avantajı elektronik bileşenleri bazı küçük devre kartlarında devre kartına kaynaklayabilmesidir, gibi ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

KÜÇÜK BOYUTLU BİLGİSAYAR VE RAYLI KULAKLIK FIRIN

 

s

 

12 ısıtma bölgesi ile yukarı ve aşağı


Ürün arka planı:

Reflow lehimleme hassas bir işlemdir ve bu teknolojinin en büyük avantajı, elektronik bileşenleri bazı küçük devre kartlarındaki devre kartına, işletmelerin devre kartı gereksinimlerini karşılayacak şekilde kaynaklayabilmesidir. elektronik veya devre kartlarına elektronik bileşenlere en yaygın sıradan kaynaklardan birini kullanmak, ancak bilim ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte, elektronik teknolojisi gelişmeye devam ediyor, devre kartı kabine her zamanki gibi daha zarif, daha yaygın devre kartına kaynaklı bu nedenle, yeniden akış lehimleme teknolojisinin ortaya çıkışı, Times'ın trendidir.

 

Teknik Özellikler:

Eşsiz gelişmiş uzun ömürlü ısıtma sistemi

1. The ısıtma sistemi verimlilik ve enerji tasarrufu ile İsveçli nikel ısıtıcı benimsemek. Radyasyon gücünün tepe dalga uzunluğu 4UM'dir ve yükselen sıcaklık hızına kavisli yüzey yansıtıcı ile termal verimi arttırır. Özel cebri hava sirkülasyon sistemi PCB'yi ve komponenti aynı şekilde ısıtır ve “gölge etkisini” tamamen ortadan kaldırır.

2. Isıtma koruma sisteminde özel yüksek sıcaklığa dayanıklı koruma sistemi ve fırında özel demir kullanılması.

3. kullanarak ithal Tayvan SanYue uzun eksen yüksek sıcaklık fan motoru ve W şekilli ısı borusu, Model tasarımı, hiçbir gürültü, darbesiz ve bakım için kolay.

4. Tüm fırın gözenekli alüminyumdur ve sıcak havayı PCB'ye eşit olarak sıcak havayı garantilemek için sıcak havayı transfer eder. Bütün üst fırın armatürleri tamamen açılabilir ve böylece fırının içini kolayca temizleyebilirsiniz.

 

Etki süreci faktörü

SMT yeniden akıtma kaynak işleminde, bileşenlerin eşit olmayan bir şekilde ısınmasının ana nedenleri şunlardır: Isınma kaynak bileşenlerinin ısı kapasitesi veya ısı emilimindeki fark, taşıyıcı bant veya ısıtıcı kenarının etkisi ve yeniden akış kaynağı ürünlerinin yükü.

1. Genel olarak, PLCC ve QFP, ayrı bir talaş elemanından daha büyük bir ısı kapasitesine sahiptir ve büyük alan elemanlarını küçük parçalardan kaynaklamak daha zordur.

2. Yeniden akış kaynak fırında, aktarılan ürünlerde yeniden akış kaynağı gerçekleştirildiğinde, konveyör kayışı bir ısı dağıtım sistemine dönüşür. Ek olarak, ısı dağılımı koşulları, ısıtma kısmının ve merkezin kenarlarında farklıdır.

3. Ürün yüklemesinin farklı etkileri.Yüksek lehimleme sıcaklık eğrileri, yük, yük ve farklı yük faktörleri altında iyi tekrarlanabilirlik sağlamak için ayarlanmalıdır. Yük faktörü şöyle tanımlanır: LF = L / (L + S); montaj substratı, S = montaj substratı aralığı.

Yeniden akış kaynak işleminde iyi tekrarlanabilirlik elde etmek için, yük faktörü ne kadar büyükse, o kadar zor olur. Genellikle, yeniden akış fırınının maksimum yük faktörü aralığı 0.5 ~ 0.9'dur. Bu, ürüne (bileşen kaynak yoğunluğu, farklı alt tabaka) ve reflow fırın türü. Pratik kaynak iyi kaynak sonuçları ve tekrarlanabilirlik için önemlidir.

 

Şirket Profili :

Shenzhen ETON Otomasyon Equipment Co , her fabrikada ekipmanın hızını, hassasiyetini ve dengesini sağlamayı ve endüstriyel zeka çağına kaiyang bilgeliğine katkıda bulunmayı taahhüt eden Çin'de yüksek kaliteli bir SMT ekipman sağlayıcısıdır. Rekabetçi, güvenli ve güvenilir SMT ekipmanı ve standart dışı üretim alanlarında ürün, çözüm ve hizmetler. Kurumsal inovasyonu teşvik etmek, ürün kalitesini iyileştirmek ve müşteriler için sürekli değer yaratmak için benzer düşünen her bir ortak ile işbirliği yapıyoruz.

ETON, müşteri talebinin başlangıç noktasına ve öncelikle müşteri hizmeti ilkesine bağlı kalmakta, sürekli tecrübe kazanmakta ve kendi seviyesini ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak artırmak için araştırma ve geliştirme yatırımlarını arttırmaktadır.

 

Başarılı Experien :

1) Dünya çapında 2 5 ülkede E ton müşterisi

2) Müşteriler için 3 00 uzman ve teknisyen.

3) Sizin için en güvenilir Çinli ortak oldu.

 

Müşteri ihtiyacına göre paketleme detayları paketi

Tüm dünyaya ürün gönderebiliriz. Ambalaj çok güvenli ve sağlamdır Özel ihtiyaçlarınız varsa, lütfen bana bildirin

Hot Tags: sıcak hava reflow fırın pcba lehimleme, smt makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like