Ampuller için Görsel Kamera led ışık makinesi

Ampuller için Görsel Kamera led ışık makinesi

1.HT-E8S-1200 Led ışık yapma makinesi, LED, kapasitörler, dirençler, IC, şekilli bileşenler vb. 2. HT-E8S alma ve yerleştirme makinesi, tek modüllü manyetik doğrusal motorlu çok işlevli bir alma ve yerleştirme makinesidir. Uçuş tanımlama vizyonu, işaret düzeltme. 3. Led ışık makinesi, yüksek son manyetik lineer motor ve servo motoru sürücüye uyarlayın ve çift motorlu elektrikli besleyici ile besleme yolunu ayarlayın. 4. HT-E8S-1200 güç sürücüsü için led ışık makinesi uygulaması. Elektrik panosu. Lens. Doğrusal ampul. Ev aletleri vb.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yüksek Kaliteli Görsel kamera En Ucuz Fiyat küçük pcb makinesi

Ürün ayrıntısı
led ışık makinesi LED endüstrisinin hızlı gelişimi, otomasyon ekipman ürünleri, kalite gereksinimleri daha yüksek, ETON otomasyonu HT-E8S otomatik çok işlevli alma ve yerleştirme makinesini, Japonya'dan ithal edilen HT-E8S'yi piyasaya sürdü hassas vida + doğrusal kılavuz ray + servo motor + doğrusal motor, MARK nokta konumlandırma vizyonu + cihaz tanıma işlevi ile donatılmıştır. Ekipmanın yüksek hızda çalışmasının istikrarını tam olarak sağlarken, montajın yüksek hızda tamamlanması arayışı, uygun maliyetli bir LED çok işlevli yerleştirme makinesidir.


Uygulama
Güç sürücüsü, elektrik panosu, lens, doğrusal ampul, ev aletleri vb.

Uygulama kapsamı
Lambalar ve fenerler: floresan lamba, ampul lamba, tavan lambası, panel ışığı, dökme ışık lambası, maden lambası, aşağı ışık vb.
Aydınlatma: yumuşak ışık tüpü, sert tüp, reklam modülü vb.
Yapıştırma sınıfı: LED yapıştırma izle

HT-E8S-1200 led makinesi
Tek modüllü lineer motorlu çok fonksiyonlu alma ve yerleştirme makinesi
Montaj bileşenleri:
LED, kapasitörler, dirençler, IC, şekilli bileşenler vb.
Uygulama
Güç sürücüsü, elektrik panosu, lens, doğrusal ampul, ev aletleri vb.

345

Şirket Bilgisi

Shenzhen ETON Otomasyon Ekipmanları Ltd.Şti. "Yüksek verimli Düşük tüketim" kelimesine odaklanan otomatik yüksek hızlı alma ve yerleştirme makinesinin lider üreticisidir, bu arada ETON aynı zamanda güçlü tasarım yeteneği, R& D, üretimiyle Çin'deki en büyük yüksek teknoloji üreticisidir. , satış ve servis ve "Shenzhen yüksek teknoloji kuruluşu" "Çin yüksek teknoloji kuruluşu" "Shenzhen en iyi markası" "2019 LED Teknolojisi yenilik Ödülü" "4. Çin LED İlk Yenilik Ödülü" "Sektör Özel Katkı Ödülü" " Çift yumuşak girişim ”vb.

ETON ileri teknolojisi ve inovasyonu, pazar devrimini hızla yönlendirir ve 9 icat patenti, 12 yazılım telif hakkı dahil olmak üzere bir dizi fikri mülkiyet teknolojisi elde eder, ayrıca ETON, çok fazla işçiliği kurtaran 170000CPH hızıyla en hızlı otomatik alma ve yerleştirme makinesini icat etti ABD, KORE, HİNDİSTAN, ALMANYA, EYPT, TÜRKİYE, VİYANA, TUNUS, TAYLAND 20'den fazla ülkede büyük pazar payı elde etti.


Uyarılar:

1. Ödeme koşulları:% 30 peşin yatırın,% 70 bakiye T / T tarafından sevkıyattan önce ödenmelidir.

2. teslim süresi: mevduat sonra 30 gün.

3. Garanti: 1 yıl (yedek parçalar dahil)


Satış sonrası servis

lBakım süresi: 1 yıl.

lMüşterileri düzenli olarak ziyaret edin ve bilgi toplayın.

lTeknoloji ve ekipman hakkında gizli bilgi sağlayın.


SSS

1, ödeme koşulları nedir? Ticaret terimi ne olacak?

T / T tamam. FOB Shenzhen'i seçebilirsiniz.


2, teslim tarihi nedir?
Malları 30 gün sonra teslim edeceğiz' Depozito.


3, mallar hangi taşıma modunu benimser?
Ulaşım yöntemimiz oldukça esnektir.Su, kara ve hava taşımacılığını içeren ulaşım şeklimiz.İhtiyaçlarınıza göre en uygun yolu seçebilirsiniz.


4, makinelerin iletim yönü nedir?
Bu makinenin iletim yönü tek yöndür.Soldan sağa veya sağdan sola.

Hot Tags: Ampuller için Görsel Kameralı Işık Makinesi, Çin, Tedarikçiler, Üreticiler, Fabrika, Fiyat

Sorgulama

You Might Also Like