YÜKSEK KALİTE KÜÇÜK BOYUTU BİLGİSAYAR VE RAYLI FIRSAT

YÜKSEK KALİTE KÜÇÜK BOYUTU BİLGİSAYAR VE RAYLI FIRSAT

YÜKSEK KALİTE KÜÇÜK BOYUTU BİLGİSAYAR VE RAYLI FIRSAT
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

KÜÇÜK BOYUTLU BİLGİSAYAR VE RAYLI KULAKLIK FIRIN

ETR6_.png


12 ısıtma bölgesi ile yukarı ve aşağı


Giriş:

Teknik Özellikler:

No.1 1 benzersiz gelişmiş uzun ömürlü ısıtma sistemi

1. The ısıtma sistemi verimlilik ve enerji tasarrufu ile İsveçli nikel ısıtıcı benimsemek. Radyasyon gücünün tepe dalga uzunluğu 4UM'dir ve yükselen sıcaklık hızına kavisli yüzey yansıtıcı ile termal verimi arttırır. Özel basınçlı hava sirkülasyon sistemi PCB'yi ve komponenti üniform bir şekilde ısıtır ve “gölge etkisini” tamamen ortadan kaldırır.

2. Isıtma koruma sisteminde özel yüksek sıcaklığa dayanıklı koruma sistemi ve fırında özel demir kullanılması.

3. kullanarak ithal Tayvan SanYue uzun eksen yüksek sıcaklık fan motoru ve W şekilli ısı borusu, Model tasarımı, hiçbir gürültü, darbesiz ve bakım için kolay.

4. Tüm fırın gözenekli alüminyumdur ve sıcak havayı PCB'ye eşit olarak sıcak havayı garantilemek için sıcak havayı transfer eder. Bütün üst fırın armatürleri tamamen açılabilir ve böylece fırının içini kolayca temizleyebilirsiniz.

No.2 Pürüzsüz ve güvenilir iletim sistemi

1.The iletim sistemi 1: 150 türbin redüktör ile düzgün çalışan Tayvan'dan ithal STK ayarlanabilir hızlı motor kullanın, hız aralığı 0-1500mm / dak ulaşılabilir.

2. Bağımsız tekerlek yapısı, sorunsuz çalışmasını sağlamak için paslanmaz kayışı destekler ve eşleştirir ve hız hassasiyeti ± 20 mm / dk'ya kadardır.

3. Özel paslanmaz kayış: dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı, deforme ve uzun ömürlü kolay değil.

No.1 3 Kararlı ve güvenilir elektrik kontrol sistemi

1.It bulanık kontrol ve PID akıllı hassas kontrol sistemi sahibi ithal termostat kontrolü benimser.It dış ısı değişikliklerine hızlı tepki verebilir ve PID akıllı çalışma ve otomatik kontrol ısıtma ile dengeli daha fazla sıcaklık sağlayabilir.

2. Her bir sıcaklık bölgesi tarafından Tayvan'dan ithal edilen termokupl kullanılarak, her bir sıcaklık bölgesindeki değişiklikleri hızlı ve hassas bir şekilde tetikleyebilir, zamanında transfer edip kontrol edebilir, her bölgedeki sıcaklık dengesini telafi edebilir.

3. Özel SSR katı hal rölesi, özel radyatörle eşleşti ve ısı verimliliğini büyük ölçüde artırdı ve kullanım ömrünü etkili bir şekilde uzattı. Temas çıkışı yok ve termostat ile bulanık kontrol fonksiyonu, dış sıcaklık ve kalorifik değer değişikliklerini izleyebilir, ısıtma cihazını minimum darbeyle kontrol edebilir, sıcaklık kontrolünün yüksek hassasiyetini ve dahili sıcaklıkta eşit sıcaklık sağlayabilir


Şirket Profili :

Shenzhen ETON Otomasyon Equipment Co, LTD.is otomatik SMT makinesinin lider üreticisidir. 2011 yılında, ShenZhen Eton Otomasyon Equipment Co, Ltd. 2011 yılında kuruldu, 2011 yılında HT-12 serisi satışa başladı. 2011 yılında, HT-E3 tamamlandı araştırma ve geliştirme (Eton 3 nesil makine).Proje Örnekleri:

0302_ewt_.jpg


hizmetlerimiz

1. teklif manuel kullanıcı detay.

2. müşteri fabrikamızda çalışma ve eğitim.

3. yurtdışı hizmet sunuyoruz: mühendisleri gönderebilirsiniz

4. yüklemek için müşteri fabrikaya


Hot Tags: bilgisayar ve demiryolu ile yüksek kaliteli küçük boyutlu yeniden akış fırın, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like