Yüksek Hassasiyetli Küçük Boy Reflow Lehimleme Fırını ET-R5

Yüksek Hassasiyetli Küçük Boy Reflow Lehimleme Fırını ET-R5

Yüksek Hassasiyetli Küçük boy Reflow Lehimleme Fırını ET-R5
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Küçük Boy Reflow Lehimleme Fırını ET-R5

ET-R5 Küçük Boy Reflow Fırın :

ETR5_.pngÜrün arka planı:

Reflow lehimleme hassas bir işlemdir ve bu teknolojinin en büyük avantajı, elektronik bileşenleri bazı küçük devre kartlarındaki devre kartına, işletmelerin devre kartı gereksinimlerini karşılayacak şekilde kaynaklayabilmesidir. elektronik veya devre kartlarına elektronik bileşenlere en yaygın sıradan kaynaklardan birini kullanmak, ancak bilim ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte, elektronik teknolojisi gelişmeye devam ediyor, devre kartı kabine her zamanki gibi daha zarif, daha yaygın devre kartına kaynaklı bu nedenle, yeniden akış lehimleme teknolojisinin ortaya çıkışı, Times'ın trendidir.


Özellikler

No.1 1 benzersiz gelişmiş uzun ömürlü ısıtma sistemi

1. Isıtma sistemi, verimlilik ve enerji tasarrufu sağlayan İsveç nikel ısıtıcıyı benimser. Radyasyon gücünün en yüksek dalga boyu, sıcaklık artış hızını hızlandırmak, ısıl verimi artırmak için eğri yüzey reflektörlü 4UM'dur. Ve özel cebri hava sirkülasyon yapısı PCB'yi ve bileşeni ısındırarak tamamen "gölge etkisini" tamamen ortadan kaldırır .

2. Isıtma koruma sistemindeki özel yüksek sıcaklık bariyer yapısı (Amerika Birleşik Devletleri CRS yüksek yoğunluklu yalıtım taş yünü) ve geçiş sırasında özel demir. Çevreyi korumak için akı giderme sistemiyle kurşunsuz lehimleme için uygundur.


3. ithal Tayvan SanYue uzun şaft yüksek sıcaklık fan motoru ve W şekilli ısı kanalı, gürültü veya titreşim ve bakım için uygun kullanarak.


4. PCB'ye eşit şekilde dağıtılan ısıyı garantilemek için sıcak havayı yönlendiren gözenekli alüminyum plakalı ısıtma bölgeleri. Makine davlumbazı, temizlik ve bakım için uygun tamamen açılabilir.


No.2 Pürüzsüz ve güvenilir iletim sistemi


1. Konveyör sistemi, Tayvan'dan ithal edilen STK ayarlanabilir hız motorunu kullanarak 1: 150 türbin redüktörü ile eşleşebilir, hız 0-1200 mm / dak arasında değişir.


2. Bağımsız rulo yapısı ve destek sorunsuz çalışmasını sağlamak için eşlik eden paslanmaz örgü kemer ile destek ve maç ve hız hassasiyeti ± 20 mm / dak.


3. Özel paslanmaz çelik hasır kemer: dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı ve uzun ömür.


No.1 3 Kararlı ve güvenilir elektrik kontrol sistemi


1. Bulanık mantık ve PID yakın döngü kontrolüne sahip ithal termostat kontrolünü benimser. Sıcaklık değişimlerine hızlı tepki verebilir ve PID akıllı çalışma ve otomatik kontrol ısıtması ile daha fazla sıcaklık dengesi sağlayabilir.2. Tayvan'dan her sıcaklık bölgesine ithal edilen Fanda termokuplunu kullanarak hızlı ve hassas bir şekilde her sıcaklık bölgesindeki değişiklikleri tetikleyebilir, zamanında yanıt verebilir ve zamanında kontrol edebilir, her bölgedeki sıcaklık dengesini telafi edebilir.


2. Özel ısı dağıtım bloğu ile eşleştirilen özel SSR katı hal rölesi, ısı verimliliğini büyük ölçüde artırır ve etkin bir şekilde kullanım ömrünü uzatır. Termostatla temassız çıkış ve bulanık kontrol fonksiyonu, ısıtma cihazını minimum olarak kontrol ederek, bölge sıcaklığındaki değişiklikleri izleyebilir nabız, sıcaklık kontrolü ve homojen sıcaklık dağılımı yüksek hassasiyet sağlanması. Uzunluk, yön, sıcaklık dağılımı, hepsi IPC standartlarına uygundur.


4. Isı enerjisi bol, hızlı ısınır, oda sıcaklığından ayar noktası sıcaklığına 20 dakika gerekir.


5.Failure tanı, görsel ve sesli alarm.


6. Gecikmeli kapatma koruma fonksiyonu, kapatmadan sonra düzenli soğutma: donanımın termal hasar görmesini önleyin.


model ET-R5
Isıtma bölgesi Üst 5 / Alt 5
Isıtma geçişi 1800mm
Isıtma tarzı Sıcak hava
Soğutma bölgesi bir bölge
PCB Max Genişliği 300mm
Konveyör yönü Sol-Sağ (RL isteğe bağlı)
İşlem yüksekliği 880 ± 20 mm
Konveyör tarzı örgü kemer
Konveyör hızı 0-1500mm / dakika
Güç 5 satır 3 faz AC 380V 50 / 60Hz
Başlangıç tüketimi 12KW
Sürekli Tüketim 5kW
Rampa süresi Nisan 15mins
Sıcaklık ayar noktası 400 ° C'ye kadar oda sıcaklığı
Sıcaklık kontrolü PID Tenmperatem kapalı devre kontrolü
Sıcaklık doğruluğu ± 1 ° C
Pcb sapma sıcaklığı ± 2 ° C
Anormal alarm donanımlı sıcaklık anormal alarm cihazı
boyutlar L3000 * W660 * H1220mm
Net ağırlık 450kgs


Özellikleri:

Proje vakumlu yükleyici Yörünge transfer yüksekliği 920 ± 30 mm'dir. Nakliye yönü sağdan sola / soldan sağa Taşıma hızı 9m / dak. Operasyon kontrol paneli ekran kontrolü dokunmatik ekranı


Şirket Profili :

Shenzhen ETON Otomasyon Equipment Co, LTD.is otomatik SMT makinesinin lider üreticisidir. 2011 yılında, ShenZhen Eton Otomasyon Equipment Co, Ltd. 2011 yılında kuruldu, 2011 yılında HT-12 serisi satışa başladı. 2011 yılında, HT-E3 tamamlandı araştırma ve geliştirme (Eton 3 nesil makine).Proje Örnekleri:

0302_ewt_.jpg

hizmetlerimiz

1. teklif manuel kullanıcı detay.

2. müşteri fabrikamızda çalışma ve eğitim.

3. yurtdışı hizmet sunuyoruz: mühendisleri gönderebilirsiniz

4. yüklemek için müşteri fabrikaya

Hot Tags: yüksek hassasiyetli küçük boyutlu reflow lehimleme fırın et-r5, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like