LED Üretim Hattı SMT Makinesi ile Tam Otomatik Sıcak Hava Konveksiyon Reflow Fırın

LED Üretim Hattı SMT Makinesi ile Tam Otomatik Sıcak Hava Konveksiyon Reflow Fırın

Küçük Boylu Reflow Lehimleme Fırını ET-R5 ET-R5 Küçük Boylu Reflow Fırını: Proses Yüzeye monte plakaların yeniden akış kaynağı işlemi karmaşıktır, bu iki tipe ayrılabilir: tek taraflı montaj ve çift taraflı montaj. Tek kaplama macun → patch üzerine yapıştırılmış tek yüzey (elle montaj ve ...

Ürün ayrıntıları

Küçük Boy Reflow Lehimleme Fırını ET-R5

ET-R5 Küçük Boy Reflow Fırın :

777

süreç

Yüzey montaj plakalarının yeniden akıtma kaynak işlemi karmaşıktır, bu iki tipe ayrılabilir: tek taraflı montaj ve çift taraflı montaj.

Yapıştırılan tek yüz

Ön kaplama macunu → yama (manuel montaj ve otomatik montaj) → yeniden akış kaynağı → muayene ve elektriksel test.

Çift taraflı inf

Yüzey A ön kaplama macunu → yama (manuel montaj ve makine otomatik montajı) → lehimleme lehim → yüzey B ön kaplama macunu → yama (manuel montaj ve makine otomatik montajı) → yeniden lehimleme → inceleme ve elektriksel test.

 

Kararlı ve güvenilir elektrik kontrol sistemi

1. Bulanık mantık ve PID yakın döngü kontrolüne sahip ithal termostat kontrolünü benimser. Sıcaklık değişimlerine hızlı tepki verebilir ve PID akıllı çalışma ve otomatik kontrol ısıtması ile daha fazla sıcaklık dengesi sağlayabilir.

2. Tayvan'dan her sıcaklık bölgesine ithal edilen Fanda termokuplunu kullanarak hızlı ve hassas bir şekilde her sıcaklık bölgesindeki değişiklikleri tetikleyebilir, zamanında yanıt verebilir ve zamanında kontrol edebilir, her bölgedeki sıcaklık dengesini telafi edebilir.

3. Özel ısı dağıtma bloğu ile eşleştirilen özel SSR katı hal rölesi, ısı verimini büyük ölçüde arttırır ve kullanım ömrünü etkili bir şekilde uzatır. nabız, sıcaklık kontrolü ve homojen sıcaklık dağılımı yüksek hassasiyet sağlanması. Uzunluk, yön, sıcaklık dağılımı, hepsi IPC standartlarına uygundur.

4. Isı enerjisi bol, hızlı ısınır, sadece 20 dakikaya ihtiyaç duyar   oda sıcaklığından ayar noktası sıcaklığına kadar.

5.Failure tanı, görsel ve sesli alarm.

6. Gecikmeli kapatma koruma fonksiyonu, kapatmadan sonra düzenli soğutma: donanımın termal hasar görmesini önleyin.

 

model

ET-R5

Isıtma bölgesi

Üst 5 / Alt 5

Isıtma geçişi

1800mm

Isıtma tarzı

Sıcak hava

Soğutma bölgesi

bir bölge

PCB Max Genişliği

300mm

Konveyör yönü

Sol-Sağ (RL isteğe bağlı)

İşlem yüksekliği

880 ± 20 mm

Konveyör tarzı

örgü kemer

Konveyör hızı

0-1500mm / dakika

Güç

5 satır 3 faz AC 380V 50 / 60Hz

Başlangıç tüketimi

12KW

Sürekli Tüketim

5kW

Rampa süresi

Nisan 15mins

Sıcaklık ayar noktası

400 ° C'ye kadar oda sıcaklığı

Sıcaklık kontrolü

PID Tenmperatem kapalı devre kontrolü

Sıcaklık doğruluğu

± 1 ° C

Pcb sapma sıcaklığı

± 2 ° C

Anormal alarm

donanımlı sıcaklık anormal alarm cihazı

boyutlar

L3000 * W660 * H1220mm

Net ağırlık

450kgs

 

Şirketimiz

ETON

Her gün, dünyanın her yerindeki insanlar hayatlarımızı ve dünyamızı iyileştirebilecek fikirler geliştiriyor.

Bu fikirleri gerçek ürünlere dönüştürmeye yardımcı olmak, yaptığımız ve bizi yönlendiren şeydir. Bunu başarmak için, tam elektronik üretim zinciri ve SMT yerleştirme süreci için yenilikçi çözümler geliştirerek fizibilite ve verimlilik sınırlarını sürekli olarak yükseltiyoruz. ETON, müşterilerimizin daha verimli ve verimli çalışmasına yardımcı olan kaliteli ürünler üretmeye kendini adamıştır. ETON, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve çalışanlarımıza adalet ilkeleriyle rehberlik etmekte ve potansiyellerini en iyi şekilde yapmalarına yardımcı olmaktadır.

 

Temel yeterlilik

Yıllar geçtikçe, bizi sektörde dünya lideri olmayı garanti eden temel yetkinlikler geliştirdik: Özelleştirme, Kısa teslim süresi, Esneklik, Müşteri Memnuniyeti, Üstün Kaliteli Ürünler, Paranızın Değeri, Uluslararası Dağıtım Ağı, Kapsamlı Servis Desteği

 

Kurumsal hedefler

Güvenilir ürün ve hizmetlerin zamanında teslimi ile müşteri memnuniyetini sağlamak Teknolojik olarak üstün ürünler sunmak için sürekli araştırma ve geliştirmeye önem vererek etkin ve kaliteli bir çalışma ortamını sürdürmek. Kaliteli personeli adil bir ödül sistemi, sürekli eğitim ve iyileştirme yoluyla çekmek ve elde tutmak. becerilerin yanı sıra kariyer geliştirme fırsatları

Sorgulama