Led fabrika için Alma ve Yerleştirme Makinesi

F9, alma ve yerleştirme makinesi modüllerimizden biridir, smt üretim hattına uygulanır, bileşenleri seçer ve pcb'ye monte eder. HT-F9 0.6M, 0.9M, 1.2M sert PCB ve 0.5M, 1M LED sert karta uygulayın.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

LED fabrikası için SMT hattında makineyi seçin ve yerleştirin


Montaj hakkında

Montaj modu, almak için Grup ve monte etmek için gruptur. Bu bizim Özel patent teknolojimizdir.

Çift kollu dört modül, her montaj parçası için 17 nozül, A / B / C / D parçası ayrı veya eşzamanlı olarak monte edilebilir.

Manyetik kaldırma LED yüksek hızlı alma ve yerleştirme makinesi, aynı anda 2-4 malzeme monte edin, kapasite 200000 CPH'ye ulaşır.


LED Cipsler


LED Chip, yarı iletken bir kristaldir. Yarı iletken kristal silikon ve germanyumdan yapılmış çeşitli transistörler orijinal elektronik tüpün yerini alır. Kablosuz elektronik endüstrisinde son derece geniş uygulamalara sahiptir.

Görünüşlerinden dolayı elektronik ürünlerin hacmi büyük ölçüde azalır ve maliyeti büyük ölçüde artar. azaltın. Yarı iletken kristal olmadan kablosuz elektronik endüstrisinde hızlı bir gelişme olmayacağı söylenebilir. Bugün, walkman'lar, ultra ince TV'ler ve dizüstü bilgisayarlar gibi kompakt, taşınabilir elektronik ürünlere sahip olamıyoruz.


SMT'nin avantajı


1. Kompakt yapı, yüksek montaj yoğunluğu, küçük boyut ve hafiflik

2. İyi yüksek frekans

3. İyi titreşim önleme performansı

4. Güvenilirliği artırmaya yardımcı olun

PCB hakkında

Maksimum PCB Uzunluğu Genişliği: 1200 * 330 mm

Min PCB Uzunluk Genişliği: 80 * 330 mm

Kalınlık: 0,5-5 mm

Sıkıştırma: Ayarlanabilir basınçlı pnömatik

Flexible strip machine


Kamera hakkında

5 set ithal kamera, görüş hizalama, işaret düzeltme vardır.

High speed pick and place machine picture

Bileşenler hakkında

LED3014 / 3020/3528/5050 ve direnç, kapasitörler, köprü redresörleri vb. İçin uygundur.

Bileşenler alanı 0,2 m

Elektronik bileşenler, belirli bir bağımsız işlevi olan ve elektronik devrelerde kullanılan en temel parçalara atıfta bulunur. Genellikle birkaç parçadan oluşurlar ve benzer ürünlerde kullanılabilirler. Örneğin direnç, kapasitans, endüktans vb.


Fabrika

Yerleştirme işlemi, SMT teknolojisindeki en önemli süreçlerden biridir. Yerleştirme hızı ve doğruluğu, ürün teknolojisini ve üretim verimliliğini ölçmek için önemli faktörlerdir.

Yerleştirme makinesi, yerleştirme işleminin en doğrudan üretim yürütme cihazıdır. Bu nedenle yerleştirme makinesi yapısının dinamik performansının iyileştirilmesi, yerleştirme makinesi yapısının dinamik performansının sağlanması, yerleştirme makinesinin yerleştirme doğruluğunun sağlanması ve yerleştirme hızının artırılması SMT teknolojisinin daha da gelişmesinde çok önemli bir rol oynayacaktır.ETON, al ve yerleştir makinelerinin büyük üreticisidir. Bunlar fabrika resimlerimiz. Sattığımız tek şey eski makine değil, yeni makinedir.


Hot Tags: led fabrika, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat için alma ve yerleştirme makinesi için

Sorgulama

You Might Also Like