Esnek Şerit Montaj Makinesi

Esnek Şerit Montaj Makinesi

Esnek şerit montaj makinesi Led ışık şeridi, LED'in şerit şeklinde bir FPC (esnek devre kartı) veya bir PCB sert tahta üzerine monte edilmesini belirtir ve ürünün adı bir bant gibi adlandırılır. Uzun servis ömrü (genellikle 8 ila 100.000 saatlik normal ömür) nedeniyle, bu ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Esnek şerit montaj makinası

Led ışık şeridi, LED'in şerit şeklinde bir FPC (esnek devre kartı) veya bir PCB sert tahta üzerine monte edilmesini ifade eder ve ürünün adı bir bant gibi adlandırılır. Uzun servis ömrü (genellikle 8 ila 100.000 saatlik normal ömür) nedeniyle, daha çevre dostu hale geliyor ve çeşitli dekoratif endüstrilerde kademeli olarak ortaya çıkıyor.

                        501

Esnek şeridin avantajları

1.      Saf renk: LED esnek şeritler, ışık yayan bileşenler olarak yüksek parlaklıkta SMD LED'ler kullanır, bu nedenle LED ışık yayan bileşenlerin saf, yumuşak ve parlama yapmayan avantajları vardır. Hem dekoratif amaçlı, hem de aydınlatma amaçlı kullanılabilir.

 

2.      Yumuşaklık: LED esnek şerit alt tabaka olarak çok yumuşak bir FPC kullanır, herhangi bir kırılmadan bükülebilir ve çeşitli reklam modelleme ihtiyaçları için uygun olan oluşturulması kolaydır.

 

3.      Düşük ısı üretimi: LED esnek şeridin ışık yayan bileşeni LED'dir. Tek bir LED'in gücü çok düşük olduğu için, genellikle 0.04 ~ 0.08W'dır, bu nedenle ısı yüksek değildir. Su sıcaklığının yükselmesine ve süs balıklarının büyümesini etkilemesine neden olacak miktarda ısıya neden olmadan akvaryumda dekoratif aydınlatma olarak kullanılabilir.

 

4.      Enerji tasarrufu: LED esnek şeridin 1210 gücü metre başına yalnızca 4,8W, 5050 LED esnek şeridin gücü metre başına 7,2W'tır. Geleneksel aydınlatma ve dekoratif aydınlatma ile karşılaştırıldığında, güç birkaç kat daha düşüktür, ancak etkisi çok daha iyidir.

 

5.      Geniş uygulama yelpazesi: Yumuşaklığı, hafifliği ve saf renginden dolayı LED esnek şeritler, kontür yapımında, basamaklarda, standlarda, köprülerde, otellerde, KTV dekoratif aydınlatmalarında ve reklam tabelalarının üretiminde, çeşitli büyük ölçekli animasyonlarda kullanılır. reklam tasarımı ve diğer yerler. LED esnek şerit teknolojisinin kademeli olgunlaşması ile uygulama alanı daha geniş olacaktır.

 

HT-T7 sınırsız uzunlukta esnek şerit üretebilir

HT-T7, smt esnek şerit üretim hattında çok iyi bir performans sergiliyor.

1. üretebilir 250mm * herhangi bir uzunlukta esnek şerit,

2. It led 3014/3020/3528/5050 ve direnç, kapasitörler, köprü doğrultucular montajı için uygundur.

3. 5m, 50m veya herhangi bir uzunlukta esnek şerit ve rulodan ruloya kadar yüksek kapasiteli 2-4 tip malzeme üretebilir.

 

 

Yüksek kapasiteli

HT-T7 montaj hızı saatte 100000-150000 yongadır, otomatiktir, işçilik, yer tasarrufu, paradan tasarruf sağlar.

 

İşletim sistemi:

İşletim sistemi

Sistem:

Windows 7

Yazılım:

Bağımsız Ar-Ge

Görüntüle:

Led monitör

Giriş aygıtı:

Klavye fare

 

Yüksek montaj hassasiyeti --- 0.02mm

Görme hizalaması ve işaret düzeltme için 5 adet ithal kamera seti bulunmaktadır. Ayrıca X, Y, Z ekseni servo motor kontrolüdür.

 

Smt makinesinin geleceği

Gelecek akıllı yerleştirme makinesi, daha gelişmiş insan benzeri düşünce yeteneğine sahiptir. Bilgisayar simülasyonu ile simule edilen insan uzmanlarının akıllı faaliyetleriyle yerleştirme süreci analiz edilir, değerlendirilir, muhakeme edilir, tasarlanır ve üretim ortamının yerini almaya veya genişletmeye karar verilir. Zihinsel çalışmanın bir parçası. Aynı zamanda insan uzmanlarının zekasını toplar, depolar, işler, iyileştirir, paylaşır, devralır ve geliştirir.

Yerleşim ekipmanında akıllı uygulama yeni başladı ve yerleştirme fonksiyonu ile tespit ve analiz fonksiyonları istihbarat seviyesini arttırmak için organik olarak entegre edildi. Örneğin, akıllı bir sisteme sahip bir yerleştirme makinesi, tespit edilen anormal olaya (arıza) dayanarak hatanın nedenini analiz edebilir. Ve beyaz düzeltme veya iyileştirme için önerilerde bulunun.

 

SMT'ye bağlı

SMT endüstrisinin gelişimi, yama endüstrisinin gelişmesini teşvik ediyor ve LED aydınlatma üretimi istisna değil. Bize ulaşın, bize katılın:

Wechat / Whatsup / Telefon: + 86-135-9015-1025

E-posta: et83@eton-mounter.com

Web sitesi: www.smtmountingmachine.com

Ekleme: 44. Yapı, 5.Cuigang Sanayi Bölgesi, Fuyong, Baoan Bölgesi, Shenzhen, Çin


Hot Tags: esnek şerit montaj makinesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, fiyat

Sorgulama

You Might Also Like