Hızlı Hızlı Smt Pick Ve Yer Makinesi, LED Tüp Smt Montaj Ekipmanları Dayanıklı

Hızlı Hızlı Smt Pick Ve Yer Makinesi, LED Tüp Smt Montaj Ekipmanları Dayanıklı

SMT PICK VE PALCE MAKİNASI SMT çekme ve yer makinesi, Led çip atıcı, SMT makinesi, Led ampul üretim makinesi, Led ışık üretim hattı, PCB üretim makinesi, Led lamba yapma makinesi, vb Ürün Açıklaması HT-XF SMT almak ve yer makinesi 0.6M, 0.9M, 1,2M LED sert ışık için ...

Ürün ayrıntıları

SMT PICK VE PALCE MAKİNASI


SMT almak ve yer makinesi, Led çip atıcı, SMT makinesi, Led ampul üretim makinesi, Led ışık üretim hattı, PCB üretim makinesi, Led lamba yapma makinesi, vb.

Ürün Açıklaması

  • HT-XF SMT çekme ve yerleştirme makinesi 0.6M, 0.9M, 1,2M LED sert ışık kurulu 0.5M, 1M LED yumuşak lamba şeridi içindir . LED lamba üreticisi, PCB üretim hattı vb.

  • HT-XF, iki modülden oluşan çift modül içindir, her bir modül nozüllere monte edilebilir17, en az mesafe iki bitişik nozul arasında 14 mm'dir. 14 mm'den daha az olan bilye aralığı, bir veya daha fazla kaynak pozisyonu ayar nozülü arayla etkileşime geçecek şekilde birbirinden ayrılabildiği zaman, 14 mm'den daha fazla serbestçe ayarlanabilir. Ve kamera ile doğru pozisyonu belirledi. Yani, yüksek hassasiyet ve iyi stabilite.

Özel teknik parametre


Uzunluk genişlik Yükseklik 2700 mm * 1900 mm * 1400 mm
Toplam ağırlık 1300kg
PCB Uzunluk Genişliği Max: 1200 * 300mm Min: 300 * 60mm
Montaj hassas ± 0,02 mm çip
Montaj Hızı 150000 ~ 170000 CPH (optimum)
Bileşenleri hız 0.2mm
Güç 220AC 50HZ
Güç tüketimi 5kW

Şirket Bilgisi

Shenzhen Eton Otomasyon Cihazları co., LTD. Pick ve yer makinesi profesyonel bir üreticisidir. Firmamız bağımsız araştırma, geliştirme, tasarım ve yüksek kaliteli kaliteli SMT pick ve yer makinesi bir dizi üreticisi. Devlet sertifikası ve desteği ile çıkarılan bir dizi patent aldık. Günümüzde, birçok fabrikaya hizmet verdik ve iyi bir üne kavuştuk. 2017 en yeni ürünler sıcak satış.SSS

1) satış sonrası servis denizaşırı var mı?

Yurt dışında teknik destek sunabiliriz. Teknik bir probleminiz varsa, mühendislerimiz sizi hemen destekleyecektir.

2) Eğitim nasıl?

Makinelerimizi satın aldıktan sonra, mühendislerimizi fabrikamıza gönderebilir ya da mühendisimizi fabrikanıza göndeririz ve daha sonra bu makineleri çalıştırmak için insanlarınızı eğitiriz.

3) Makineyi kullanmak zor mu?

Hayır, hiç de değil. Önceki müşterilerimiz için, makineyi kullanmayı öğrenmek için en fazla 5 gün yeterlidir.

4) Makinelerinizin kalite belgeleri var mı?

Biz, CE, SIRA, CCC, ISO "Well-know marka" ve birçok teknoloji patentleri gibi ödüllü yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur ve LED ışık üretim hattı programında zengin deneyime (8 yıldan fazla) sahiptir.

5) ödeme süresi nedir? Ticaret terimi hakkında ne?

T / T tamam. FOB Shenzhen seçebilirsiniz.

Sorgulama