Çift Sistemli SMT Makinesi

Çift Sistemli SMT Makinesi

İkili sistem SMT makinesi Uygulama: Bir tahta ile ilgili yerleştirme ürünü olduğu sürece, tam otomatik bir görsel yerleştirme makinesi kullanmak çok uygundur. Operasyon operasyon zamanından tasarruf sağlayabilir ve kuruluşun büyük ölçekli yama montaj görevini tamamlamasına yardımcı olabilir ...

Ürün ayrıntıları

Çift sistemli SMT makinesi

Uygulama:

e3

Tahta ile ilgili bir yerleştirme ürünü olduğu sürece, tam otomatik bir görsel yerleştirme makinesi kullanmak çok uygundur. İşlem, işlem zamanından tasarruf sağlayabilir ve kuruluşun her bir elektronik bileşen yerleşimi için önemli bir rol oynayabilecek büyük ölçekli yama montaj görevini tamamlamasına yardımcı olabilir.

HT-E5D led aydınlatma ve elektrik panosu üretebilir. Led lens, led ampul, doğrusal ampul ve güç sürücüsü gibi. Ve led, kondansatörler, direnç, şekilli bileşenleri, vb montaj için uygundur.

Özellikler

1.Vision hizalama uçuş kimliği, Mark düzeltme.

Bileşen kalibre edildiğinde üst görüş kamerasını benimser. Ön ışık, yan ışık, arka ışık ve çevrimiçi ışık fonksiyonlarına sahiptir ve çeşitli bileşenleri tanıyabilir. Gibi

Bileşenin boyutu çok büyükse ve kameranın kendi görüşünü (FOV) aşıyorsa, üstten görüş kamerası birden fazla video kamera tarafından da analiz edilebilir ve düzeltilebilir. Ayrıca, yerleştirme kafasında daha küçük bileşenleri tanımlayabilen başa monte bir mobil kamera da vardır.

2. durmadan malzeme yeniden yükleme fonksiyonu.

Daha yüksek kapasite için, makinemiz kesintisiz malzeme yeniden yükleme fonksiyonunu destekler.

3. bileşenlerin çoğu için Uygun

Led, kapasitörler, direnç, şekillendirilmiş bileşenler vb. İçin uygundur. Maksimum boyut 17 mm, minimum boyut 0402'dir.

 

Teknik parametre

Uzunluk:

1650mm

Genişlik:

2000mm

Yükseklik:

1550mm

Ağırlık:

2800kg

Max pcb:

500 * 300mm

Min pcb:

100 * 100mm

Montaj hassasiyeti:

0.02mm

Montaj hızı:

80000 CPH


Makinenin iç parça yapısı

e1

1.Conveyor:

Pcb taşıma organizasyonu, kılavuz raya yerleştirilen ultra ince kayış taşıma sistemidir. Genellikle kayış yolun kenarına monte edilir. İşlevi PCB'yi ayrılmış konuma göndermek ve ardından bir sonraki işleme göndermektir.

Konveyör iletim maksimum uzunluğu 500 mm, hız 500 mm / sn'den fazla. Yön tek (soldan sağa veya sağdan sola). Otomatik çevrimiçi bir sürücüdür.

2. High-end manyetik lineer motor

Tahrik sistemi, yerleştirme makinesinin ana organizasyonu ve yerleştirme makinesinin doğruluğunu değerlendirmek için temel amaçtır. XYZ sürücü düzeni ve servo sistemi içerir. İşlev, yerleştirme kafasının hareketini desteklemeyi ve PCB yük seviyesini desteklemeyi içerir.

Çok fonksiyonlu makinemiz x ekseni yüksek kaliteli manyetik lineer motordur ve y ekseni ve z ekseni servo motordur.

 

Dikkat:

a) Eğitim almayanların makinede çalışması kesinlikle yasaktır.

b) Önce işletme ekipmanı emniyetli olmalıdır. Makine operatörü, makineyi kesinlikle çalışma özelliklerine göre çalıştırmalıdır. Aksi takdirde, makine hasar görebilir veya tehlike altında olabilir.

c) Makine operatörü dikkatli ve dikkatli olmalıdır.

Şirket Bilgisi:

 

Şirket:

ETON

Ayarla:

2011

Doğa:

üretim

Alan :

Makineyi al ve yerleştir

Sertifika:

3c / SIRA / ce

Patent:

9

yazılım telif hakları:

12

Dışa:

20'den fazla ülkede

Müşteri: OPPLE / SHILIN / HELI / KONKA / RK / SANSI / UNISTAR / EURYA / CALCOM ……

 

Shenzhen ETON Otomasyon Ekipmanları LTD. “Yüksek Verimlilik Düşük Tüketim” e odaklanan otomatik yüksek hızlı toplama ve yerleştirme makinelerinin önde gelen üreticilerinden biridir ve bu arada ETON aynı zamanda güçlü tasarım, Ar-Ge, üretim, satış ve servis kapasitesine sahip Çin'deki en büyük yüksek teknoloji üreticisidir. ve “Shenzhen yüksek teknoloji kurumsal” “Çin yüksek teknoloji kurumsal” “Shenzhen üst marka” “2015 LED Teknoloji yenilik Ödülü” “4. Çin LED İlk İnovasyon Ödülü” “Endüstri Özel Katkı Ödülü” “Çift yumuşak işletme " vb.

e5

Satış sonrası servis

Bir yıllık garanti, yazılım ve donanım ömrü boyunca bakım da dahil olmak üzere kapsamlı satış sonrası servis hizmeti veriyoruz, ayrıca tüketici mektupları ve ziyaretleri de ele alıyoruz, tüketici tavsiyelerine cevap veriyoruz. Aynı zamanda, ürün kalitesi ve duruma göre zamanında iyileştirme ile ilgili tüketici görüşleri toplamak için çeşitli şekillerde.

 

Lojistik ve teslimat:

1. en istikrarlı paketleme yöntemi

Paketleme yöntemimiz tahta sandıklarda paketlenir ve vakumla sarılır, tripod ve ip ile sabitlenir.

2. en kısa teslim tarihi

Son ödeme tarihimiz yaklaşık 4 hafta sonradır. Ayrıca müşteriye göre her türlü nakliyeyi sağlıyoruz.

 

Ekleme: 44. Yapı, 5.Cuigang Sanayi Bölgesi, Fuyong, Baoan Bölgesi, Shenzhen, Çin

Bilgiligenclik / wechat / telefon: + 86-135-9015-1025

Faks: 0755-29502066

Http: www.etonsmt.com


Sorgulama