Çift Modül Alma ve Yerleştirme Makinesi

Çift Modül Alma ve Yerleştirme Makinesi

Çift modül toplama ve yerleştirme makinesi Teknik parametre : HT-E5D, çift modül alma ve yerleştirme makinesidir, bununla ilgili bazı önemli parametreler vardır. 1. PCB parametresi: 2. Os Uygulamasının Parametresi: Yerleştirme makinelerinin en yaygın kullanımı led ışıkların üretilmesidir. İçinde...

Ürün ayrıntıları

Çift modül toplama ve yerleştirme makinası

Teknik parametre

HT-E5D çift modül alma ve yerleştirme makinesidir, bununla ilgili bazı önemli parametreler vardır.

PCB 1. Parametre:

Maksimum PCB l ve W:

500 * 300 mm

Min PCB l & w:

100 * 100 MM

PCB kalınlığı:

0.5-3 mm

PCB sıkma:

Elektrikli sıkma + Ayarlanabilir basınç pnömatik

2. Os parametresi

Sistem:

Windows 7

Yazılım:

Bağımsız Ar-Ge

Görüntüle:

Dokunmatik ekran

Giriş:

Klavye fare

d2

Uygulama:

Yerleştirme makinelerinin en yaygın kullanımı, led ışıkların üretilmesidir.

Çeşitli LED flüoresan lambaların veya ampullerin ve spot ışıkların montajında, tam otomatik bir görsel yerleştirme makinesi kullanmak gerekir. LED lambalar çok sayıda küçük ışık kaynağı yamasından oluşur. Bu yüksek hassasiyetli yerleştirme modülü Kesintisiz ve konumlandırmada herhangi bir hata olmadan büyük miktarlarda çalışmaya devam edebilen tam otomatik bir görsel yerleştirme makinesi ile kurulum için en uygundur.

Özellikle, HT-E5D led ampul üretebilir. Sokak lambası, elektrikli sürücü, DOB doğrusal ampul, down-light, lens, panel ışığı, vb.

 

Özellikler

d5

Çift modül toplama ve yerleştirme makinası

1, Çift sistem, çift modül çok fonksiyonlu toplama ve yerleştirme Makinesi. Aynı anda iki farklı ürün üretmek.

2) Montaj bileşenleri:

LED / kondansatörler / dirençler / IC / şekilli bileşenler / vb.

3 min Bileşen min boyutu 0402, maksimum yükseklik 36mm.

4) Vizyon hizalama uçuş kimliği, Mark düzeltme.

5) Kesintisiz malzeme yeniden yükleme fonksiyonu.Makinenin iç parça yapısı:

Birçok yerleştirme makinesi türü vardır, ancak tam otomatik yüksek hızlı yerleştirme makinesi mi yoksa manuel düşük hızlı yerleştirme makinesi mi olmasına rağmen, genel yerleşim düzeni benzerliklere sahiptir. Otomatik yerleştirme makinesi, bilgisayar tarafından kontrol edilen ve ışık toplayıcıya entegre edilmiş yüksek hassasiyetli bir otomasyon cihazıdır. Ağırlıklı olarak raf, PCB iletim ve yatak organizasyonu, tahrik sistemi, konumlandırma ve hizalama sistemi, yerleştirme kafası, besleyici, optik oluşur Kimlik sistemi, sensör ve

Bilgisayar kontrol sistemi, yakalama yer değiştirme-konumlandırma-yerleştirme işlevlerinden oluşur ve SMD bileşenleri hızlı ve doğru bir şekilde yerleştirilir.

1.More gelişmiş doğrusal manyetik.

Süspansiyonlu motor, her çift sürücünün teknik özelliklerine ek olarak, ayrıca doğrudan tahrik, daha az mekanik aşınma, hızlı geri bildirim, sessiz, bakımı kolay ve yüksek dereceli ve diğer özelliklere sahiptir.

2. Esnek PCB sıkma

Bizim PCB sıkma ayarlanabilir basınç pnömatik ile elektrikli sıkma kullanıyor.

3. Bileşenlerin çoğu için uygundur.

LED, kondansatörler, direnç, şekillendirilmiş bileşenler, vb. İçin uygun HT-E5D. Maksimum boyut 17 mm, minimum boyut 0402'dir.

d1

Lojistik ve teslimat:

Ulaşım:

Deniz yoluyla / Tren / Uçak

Paketleme:

Vakum paketi ile ahşap kutu

Teslim süresi:

Ödeme yapıldıktan dört hafta sonra

 

Şirket Bilgisi:

ETON Otomasyon Equipment Co LTD, 2011 yılında kurulan Shenzhen, Çin'de bulunmaktadır. Yerleştirme makine sanayine odaklanan bağımsız üretim bölümleri, Ar-Ge ekibi, satış ekibi ve satış sonrası servis departmanı bulunmaktadır. Çin'de, Shenzhen, Zhongshan ve Hangzhou olmak üzere üç ofis bulunmaktadır. Hindistan'da Delhi ve Mumbai'de de ofisleri var.

Firmamız küresel müşteriler için uluslararası bir gelişme şirketidir. Yerleştirme makinelerimiz 20'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir ve tüm dünyada iyi karşılanmıştır. ABD, KORE, ALMANYA, MISIR, TÜRKİYE, VİETNAM, TUNISA gibi

Ve bunun gibi.

Satış sonrası servis

Bir yıllık garanti, yazılım ve donanım ömrü boyunca bakım da dahil olmak üzere kapsamlı satış sonrası servis hizmeti veriyoruz, ayrıca tüketici mektupları ve ziyaretleri de ele alıyoruz, tüketici tavsiyelerine cevap veriyoruz. Aynı zamanda, ürün kalitesi ve duruma göre zamanında iyileştirme ile ilgili tüketici görüşleri toplamak için çeşitli şekillerde.

Dikkat:

Çok değerli iki nokta var:


1.İlk nokta gereksinimleri, talimatlara göre doğru montaj.

LED yerleştirme makinesi oldukça akıllı bir üretim ekipmanı olduğu için, ekipman satın alınırken kurulum talimatlarında monte edilmeli veya satıcının açıklaması rastgele montaj göz önünde bulundurularak monte edilmelidir. Elbette, satış sonrası hizmeti iyi olan her LED satış sonrası üreticisinin kapıdan kapıya bir servisi olacaktır. Bu ürün için bir garantidir. Profesyonel cihazda hata ayıklama yaptığından, yerleştirme makinesi de kullanılamaz.

 

2. ikinci nokta gerektirir, çalışma ortamının temizliği için uygun

LED yerleştirme makinesinin çalışma ortamı temiz tutulmalıdır, bu yerleştirme makinesinin uygulanması için çok önemlidir. LED yerleştirme makinesi bir LED bileşeni olduğundan, LED bileşeni devre kartına takılıdır. Toz varsa, LED ürünün normal çalışmasını etkiler. Ve yerleştirme makinesinin tüm işlem süreci akıllı bir işlem olduğundan, mevcut olabilecek kir ekipmanın normal çalışmasını etkileyecektir, bu nedenle yerleştirme makinesi temiz bir çalışma ortamına yapışmalıdır.

 

Ekleme: 44. Yapı, 5.Cuigang Sanayi Bölgesi, Fuyong, Baoan Bölgesi, Shenzhen, Çin

Tel: 400-998-3211

Faks: 0755-29502066

Http: www.etonsmt.com


Sorgulama