Çift Modül Güç Sürücü Led Mounter Makinesi

Çift Modül Güç Sürücü Led Mounter Makinesi

Çift modüllü güç sürücüsü led mounter makinesi Uygulama: Tam otomatik görsel yerleştirme makinesi, çeşitli devre kartlarının elektronik bileşen yerleştirilmesinde önemli bir rol oynar. Yalnızca çeşitli bileşenlerin yerleştirme kalitesini garanti etmez, aynı zamanda hızlı bir montaj hızına sahiptir. ...

Ürün ayrıntıları

Çift modül güç sürücüsü led mounter makinası

Uygulama:

Tam otomatik görsel yerleştirme makinesi, çeşitli devre kartlarının elektronik bileşen yerleştirilmesinde önemli bir rol oynar. Yalnızca çeşitli bileşenlerin yerleştirme kalitesini garanti etmez, aynı zamanda hızlı bir montaj hızına sahiptir. Üst düzey görsel tanıma teknolojisi, tablete uygulanır. Konumlandırma doğruluğu sadece otomatik olarak kalibre edilmekle kalmaz, aynı zamanda panoya bölünmesi gerekmez. Bu nedenle, her alanda kullanıcılar tarafından tanınabilir ve aranabilir.

HT-E5D, panel aydınlatması, led lens, led sürücü, led modülleri ve doğrusal ampul gibi led aydınlatma ve elektrik panosu için uygundur.

 

Özellikler:

c3

HT-E5D çift modül güç sürücü led mounter makinesi, çift sisteme sahip, aynı anda iki farklı ürün üretebilir.

İkincisi, elektrikli besleyici besleme sistemidir.

Üçüncüsü, durmayan malzeme yeniden yükleme işlevi.

Dördüncü olarak, görüş uyumu uçuş kimliğini kullanarak düzeltmeyi işaretleyin.

 

Teknik parametre

 

Maksimum pcb

500 * 300MM

Min PCB

100 * 100MM

Montaj hassasiyeti

0.02mm

Montaj yüksekliği

<36mm (otomatik="">

Montaj hızı

Saatte 80000 yonga

Hava basıncı

> 5.0 kg / c

Güç

380 AC 50 HZ

Güç tüketimi

8 kw

 

Makinenin iç parça yapısı:

 

Alma ve yerleştirme makinemiz HT-E5D performans başına çok iyidir, çift sistemli, çift modüllü çok fonksiyonlu montaj makinesi, iki konveyör vardır, bu nedenle aynı anda iki farklı ürünü yüksek kapasitede üretebilir.

HT-E5D, 0.02 mm'ye ulaşan yüksek hassasiyetlidir, çünkü X ekseninin manyetik astar motoru, Y ekseni ve Z ekseni de servo motordur.  

 

c2

Dikkat:

Alma ve yerleştirme makinasını çalıştırırken. Aşağıdaki noktalara dikkat etmelisiniz:

1)      "Kilitleme" güvenlik ekipmanının makineyi herhangi bir zamanda durdurmak için geçerli tutulduğundan ve makine üzerindeki güvenlik tespitinin atlanmamasını veya kısa devre yapılmamasını sağlayın, aksi takdirde kişisel veya makine güvenlik kazalarına çok meyillidir.

2)      Üretim sırasında bir makinenin yalnızca bir operatör tarafından çalıştırılmasına izin verilir.

3)      İşlem sırasında, eller ve kafalar gibi vücudun bölümlerinin makine hareketi aralığının dışında olduğu doğrudur.

4)      Makine uygun bir topraklamaya sahip olmalıdır (gerçek topraklama, nötr bir çizgi değil).

5)      Makineyi gaz veya aşırı kirli ortamlarda kullanmayın.


Lojistik ve teslimat:

Makinelerimiz ahşap sandıklarda paketlenir ve deniz yoluyla gönderilir. Ancak bu sabit değildir ve müşteri isteğine göre değişecektir.

c4

Şirket Bilgisi:

ETON Otomasyon Equipment Co LTD, 2011 yılında kurulan Shenzhen, Çin'de bulunmaktadır. Yerleştirme makine sanayine odaklanan bağımsız üretim bölümleri, Ar-Ge ekibi, satış ekibi ve satış sonrası servis departmanı bulunmaktadır. Çin'de, Shenzhen, Zhongshan ve Hangzhou olmak üzere üç ofis bulunmaktadır. Hindistan'da Delhi ve Mumbai'de de ofisleri var.

Bu arada ETON, tasarım, Ar-Ge, üretim, satış ve servis gibi güçlü yetenekleriyle Çin'deki en büyük yüksek teknoloji üreticisidir ve “Shenzhen yüksek teknoloji kuruluşu” “Çin yüksek teknoloji kuruluşu” “Shenzhen üst markası” “2015 LED Teknoloji İnovasyon Ödülü ”“ 4. Çin LED Birinci İnovasyon Ödülü ”“ Endüstri Özel Katkı Ödülü ”“ Çift yumuşak işletme ”vb. Şirketimiz, küresel müşteriler için uluslararası bir gelişim şirketidir. Yerleştirme makinelerimiz 20'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir ve tüm dünyada iyi karşılanmıştır. ABD, KORE, ALMANYA, MISIR, TÜRKİYE, VİETNAM, TUNISA, vb.

 

Satış sonrası servis

Satış sonrası servis, ürün tanıtımı, teslimat, kurulum, işletmeye alma, bakım, teknik eğitim, yerinde servis, vb. Dahil olmak üzere, ürün (veya hizmet) tüketiciye satıldıktan sonra üretici ve distribütör tarafından sağlanan bir dizi hizmeti ifade eder. - Satış sonrası servis, ürünün üretim biriminin tüketicilere karşı sorumlu olması için önemli bir önlemdir ve aynı zamanda ürünlerin rekabet gücünü arttırmanın bir yoludur.

ETON, kapsamlı bir satış sonrası servis stratejisine dikkat eder.

 

 

 

Ekleme: 44. Yapı, 5.Cuigang Sanayi Bölgesi, Fuyong, Baoan Bölgesi, Shenzhen, Çin

Tel: 400-998-3211

Faks: 0755-29502066

Http: www.etonsmt.com

 


Sorgulama