Ampul Işık Alma ve Yerleştirme Makinesi

Ampul Işık Alma ve Yerleştirme Makinesi

Ampul ışığı alma ve yerleştirme makinesi Özellikler : X ve Y konumlandırma sistemlerinde, tam kapalı servo motor sürücüsü çoğunlukla kullanılır ve sebebi önlemek için doğrudan konum geri bildirimi için doğrusal kodlayıcı kodlayıcı kullanılır. Vidanın bozulma hatası. Bazı iki tarafın tahrik edilir ...

Ürün ayrıntıları

Ampul ışık alma ve yerleştirme makinesi

Özellikler

X ve Y konumlandırma sistemlerinde, tam kapalı servo motor sürücüsü çoğunlukla kullanılır ve nedeni önlemek için doğrudan konum geri bildirimi için doğrusal kodlayıcı enkoder kullanılır.

Vidanın bozulma hatası. Bazıları platformun her iki tarafında bir çift motor ve y ekseninde bir çift vida ile tahrik edilir ve geribildirimler bilinear bir ölçek kullanılarak gerçekleştirilir.

Sabit kafanın neden olduğu bekleme süresini etkili bir şekilde azaltabilir ve kirişin senkronize olmayan deformasyonunun neden olduğu hatayı azaltabilir.

HT-E5D için yüksek hassasiyetini garanti eden iki yönü var. Birincisi, x ekseni yüksek uçlu manyetik lineer motor, y ekseni ve z ekseni servo motordur. İkincisi, 4 set ithal kamera, uçuş tanımlaması için vizyon ve işaret düzeltmesi var.

d1

Teknik parametre

Uzunluk:

1650mm

Genişlik:

2000mm

Yükseklik:

1550mm

Ağırlık:

2800kg

Max pcb:

500 * 300mm

Min pcb:

100 * 100mm

Montaj hassasiyeti:

0.02mm

Montaj hızı:

80000 CPH


Led aydınlatma uygulayın:

"Montaj makinesi" olarak da adlandırılan makineyi al ve yerleştir, genellikle panoya bileşen almak için uygulanır. Ve bizim montaj makinesi çok fonksiyonlu, led aydınlatma ve elektrik panosunun montajı için uygundur. Ve HT-E5D modeli led ampul, led lens, led panel, down-light, led sürücü, led model için geçerlidir.

Makinenin iç parça yapısı

d5

HT-E5D'nin bazı detayları var:

1.Identification:

Kemer tipi yerleştirme makinesi tarafından bileşenin konumunu ve yönünü ayarlama yöntemi:

1) mekanik merkezleme ayar konumu, nozül dönme ayar yönü, bu yöntem sınırlı doğruluk sağlayabilir, geç model kullanılmamıştır.

2) lazer tanıma, X / Y koordinat sistemi ayarlama pozisyonu, nozül dönüş ayar yönü, bu yöntem uçuş sırasında tanımlamayı gerçekleştirebilir, ancak BGA bilyeli ızgara dizisi elemanı için kullanılamaz.

3) kamera tanıma, X / Y koordinat sistemi ayarlama pozisyonu, nozül dönüş ayar yönü, genel kamera sabitleme, kamera genelinde yama kafa uçuşu, görüntüleme tanıma, lazer tanıma işleminden biraz daha kısa bir süre ancak herhangi bir bileşeni tanımlayabilir, başkaları da vardır. Uçuş sırasında tanımlamayı gerçekleştiren kamera tanıma sisteminin mekanik yapısında fedakarlık eder.

HT-E5D için 4 adet ithal kamera seti, uçuş tanımlaması için vizyon, işaret düzeltmesi var. Ve X, Y, Z Ekseni sürüş yolu, üst düzey manyetik lineer motor ve servo motor tarafından kontrol ediliyor.

d4

2. besleme sistemi:

İkili mod vardır, besleyicilerdeki istasyonlar toplamda 60 PCS.Ve nozüllerin sayısı ise 16 PC'dir. Besleme yolu için çift motorlu elektrikli besleyicidir.

Dikkat:

Uygun maliyetli LED yerleştirme makinesi, LED ürünlerinin üretiminde devrim niteliğinde bir değişikliktir, üretimi daha verimli hale getirir ve akıllı üretim, ürün kalitesinde büyük ilerleme kaydetmiştir. Tabii ki, LED yerleştirme makinesinin kullanımı olumludur, ancak uygulama yalnızca getirdiği etkileri göz önünde bulundurmaz, aynı zamanda yerleştirme makinesinin önlemlerinin ne olduğunu bilmelidir.

1. Seç ve Yerleştir makinesini kullanmadan önce, yerleştirme makinesinin temel parametrelerini anlamalısınız.

2. Pick and Place makinesini çalıştırmadan önce, operatör makineyi kapsamlı bir şekilde incelemelidir.

3. Seç ve Yerleştir makinesinde düzenli sorun giderme ve bakım çalışmalarını zamanında yapmak gerekir.

4. Pick and Place makinesini uygulamak için önyükleme işlemi sırasına göre, ayrıntılı bir makine kullanım talimatına sahip olmalısınız;

Lojistik ve teslimat:

Tahta sandığı, paketleme makinesine vakumlu paketleme yapmak için kullanıyoruz. Dış kuvvetler tarafından sabitlenir ve hareket ettirilmez.

Teslim süresi ödeme yapıldıktan 4 hafta sonra.

Şirket Bilgisi:

Şirket:

ETON

Ayarla:

2011

Doğa:

üretim

Alan :

Makineyi al ve yerleştir

Sertifika:

3c / SIRA / ce

Patent:

9

yazılım telif hakları:

12

Dışa:

20'den fazla ülkede

Müşteri: OPPLE / SHILIN / HELI / KONKA / RK / SANSI / UNISTAR / EURYA / CALCOM ……

Shenzhen ETON Otomasyon Ekipmanları LTD. “Yüksek Verimlilik Düşük Tüketim” e odaklanan otomatik yüksek hızlı toplama ve yerleştirme makinelerinin önde gelen üreticilerinden biridir ve bu arada ETON aynı zamanda güçlü tasarım, Ar-Ge, üretim, satış ve servis kapasitesine sahip Çin'deki en büyük yüksek teknoloji üreticisidir. ve “Shenzhen yüksek teknoloji kurumsal” “Çin yüksek teknoloji kurumsal” “Shenzhen üst marka” “2015 LED Teknoloji yenilik Ödülü” “4. Çin LED İlk İnovasyon Ödülü” “Endüstri Özel Katkı Ödülü” “Çift yumuşak işletme " vb.


Satış sonrası servis:

ETON, kapsamlı bir satış sonrası servis stratejisine dikkat eder.

1. Tüketiciler adına tüketiciler için ürünler kurun ve hata ayıklayın;

2. Tüketici gereksinimlerine göre kullanım ve diğer yönleriyle ilgili teknik rehberlik yapmak;

3. Bakım için yedek parça tedarikini garanti eder;

4. Bakım hizmetlerinden sorumlu;


Ekleme: 44. Yapı, 5.Cuigang Sanayi Bölgesi, Fuyong, Baoan Bölgesi, Shenzhen, Çin

Tel: 400-998-3211

Faks: 0755-29502066

Http: www.etonsmt.comSorgulama